Treść opublikowana przez dziqsek
-
Auto z USA, a radio
Komputer " na kablu"
-
Zlot KRAKOW
I Kokos się pojawił :norty: Muszę kiedyś wpaść na Wasze spoty w Kato było sympatycznie :cool2:
-
HLSD do mojej E60 530d LCI
Zakładaj zwłaszcza jeżeli masz auto po wirusie lub planujesz, problemu nie bedzie z montażem skoro wkladają do innych automatów łącznie z 320d ;)
-
N47 130KW i ~300.000 km przebiegu?
1. Przebieg dla tego auta jest żaden 2. Rozrząd ewentualnie potem kosztuje jakieś 4-5k więc nie ma tragedii 3. Chip robią auta nawet mające po 600tys km i jezeli tylko jest robione z glowa i pilnowanie restrykcyjnej eksploatacji nie widze przeciwwskazań Bierz i nie wydziwiaj, tutaj 60% aut ma takie i wieksze przebiegi bez wzgledu na to co sobie mysla wlasciciele
-
[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.
Ale o co chodzi ? Przeciez w poliftowych e60 nawi CCC tez byla montowana ? Czy ja tutaj czego nie rozumiem ?
-
Spotkania śląskie
O Ty szatanie jeden :twisted:
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
Widzę że wiesz lepiej ode mnie co JA używam za programy, gratuluje "inteligiencji" i dedukcji na poziomie Sherlocka Holmes-a :duh: Inpa programem do "konfiguracji nowych aut" no tym już wygrałeś internet . Proponuje zająć sie tematami o których masz jakiekolwiek pojęcie , i nie obrażaj w którymś z kolejnych tematów ludzi bezpodstawnie :nienie:
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
No wyobraź sobie że nie musiałem ich ukraśc... Pracuje dla BMW i mam je legalnie :nienie: Przeczytaj podpis zanim coś głupiego napiszesz :duh:
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
Kradzione dlatego , że BMW nie udostepnia swojego softów dla szerszej publiki więc każde oprogramowanie które sprzedają/udostepniają na allegro , na tym forum i na jakimkolwiek innym to kradzione oprogramowanie chronione prawem patentowym. Najtańszym legalnym sposobem diagnostyki jest interface bluettoth i jakiś program typu Torque/BMWhat itp
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
Poważnie pytasz o kradzione softy na oficjalnym forum ?
-
Spotkania śląskie
Wstępnie też się piszę o ile uda mi sie wrócić do PL :cool2:
-
Aktualizacja softu a prawo niemieckie
Oryginalna głowica sprzedawana przez BMW AG kosztuje okolo 7000EUR z gwarancją techniczną, za 100-1000EUR sprzedaje się chińskie głowice które więcej psują niż naprawiają o ile w ogóle działają :roll: Sam mam w domu dwa chinole oba leża od roku w garażu bo boje się ich używać a że używam serwera online oni od razu dosjatą informację że używany jest sprzęt ze schwarzlist i auto i sprzet zostaje zablokowane
-
[E60] Problem po aktywacji DRL/dokodowaniu xenonu
Nie ma problemu :cool2:
-
Aktualizacja softu a prawo niemieckie
Ewentualnie jadąc do PL jedź przez Zgorzelec i wpadnij do mnie na aktualizację oryginalną głowicą i oryginalnym softem :cool2:
-
[E60] Problem po aktywacji DRL/dokodowaniu xenonu
Przekręć do mnie po południu to powiem Ci co i jak możesz przetestować
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Wybieram się po wakachacj w Twoije okolice, może kiedyś wpadne na podziwianie Twojego szczęścia :cool2:
-
Żarówki w ringach e91 lci
H8 sa tylko przy xenonach, bez xenonów wchodzą żarówki bardzo podobne do takich jak sa w przedliftowych xenonach choc mocowanie jest odrobine inne. Fakt wystarczy uzyc szukajki
-
E90 Ringi wymiana żarówek i światła do jazdy dziennej
Ja w mieście u siebie chłopakom teraz wkładam ledy w drogowe i tak śmiagają a wygląda całkiem fajnie :cool2:
-
[535d E61] brewki diodowe
Zacznij od wizyty u elektryka niech pomierzy co z napięciami na brewce, LEDy to durne użądzenia i nie do końca jest jak napisałeś, np ja w domu mam właściwie tylko LED-y i w jednym pokojnu mam dwie żarówki z czego w jednej diody palą się jak u Ciebie w brewkach - przez tydzień działa super potem dwa tygodnie nie działa i potem znowu sie rozswieca. I jest to wina żarówki bo po przełożeniu jej do innego pokoju jest to samo
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Zwykła , najzwyklejsza taka jak powinna być. Felgi od Kokoska brałeś ?
-
E90 Ringi wymiana żarówek i światła do jazdy dziennej
Albo po prostu po bożemu w przedliftach zrobić dzienne na drogowych
-
chip tuning - wykres
1200kosztuje sam ICek , ciekawa alternatywa na przyszlosc - ma ktos parametry wydajnosciowe?
-
chip tuning - wykres
Nie rozumiem cię, pierwsza część zdania zaprzecza drugiej bo skoro nie wszyscy używają ISTY to i nie wszyscy ogarniają temat. Ja nie wiem czy da się tak zrobić ale mam taki pomysł i próbuję jakie będą efekty to zobaczymy. Chyba czytasz wybiórczo Równie dobrze można próbować siłowo wrzucic pliki przez winka , ale nie sadze zeby to przeszlo
-
chip tuning - wykres
Nie wszyscy używają ISTY w którą można wejśc i sobie przeglądać pliki, poza tym gdyby to było takie proste to już dawno tunerzy w całej Europie ogarnialiby temat
-
chip tuning - wykres
Przemek daj mu się pobawić skoro TC mówi że robią to pewnie Konradowi sie uda :cool2: Też gdzies wyczytałem że robią takie przeróbki ale na innej zasadzie, odczytuja wsad z performance, jakims winolsem czy innym urzadzeniem odczytuja wartosci i potem wrzucaja je na pale do zwyklego sterownika, ale jak i czy to działa to nie mam bladego pojęcia. Konrad działasz na pirackiej ISTA więc możesz więcej niż ja i Przemek -możesz używać trybu Expert, może coś wykombinujesz i będziesz pionierem :cool2: Sterownik performance ma jeden numer 13618515432 nie ma tutaj znaczenia czy automat czy manual z tego co widzę