Skocz do zawartości

zalezi

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zalezi

  1. Co do G60 niektórym brakuje tam domykania drzwi ( powinno być w opcji ), na pewno brakuje mocno benzyny B58 i to bardzo duży brak w tej klasie. Audio Bowersa za 20-24k raczej nikt by nie brał, a przynajmniej nie z silnikami 4-cylindrowymi, gdzie to auto z nimi jednak schodzi najczęściej, tak samo jakieś noktowizory, a np. same lasery wszędzie wyleciały z opcji. To, co jest w opcjach uważam jest ok, choć źle, że to spakietowali mocno. To auto z silnikiem 540d w xDrive można kupić za 320-330 tys zł po rabatach, a konkurencja jest znacznie droższa. Coś za coś. Osobiście widziałbym galwanizowane przyciski od szyb, ale tam po cichu je naprawiono i już wygląda lepiej, niż dotychczas. A samo G60 imo wygląda świetnie w M-Pakiecie, z M-Pro z ładnym lakierem i na ładnej feldze.
  2. Nadal to mimo wszystko komforty. A już nawet te bazowe fotele sportowe w G60 są naprawdę wygodne.
  3. Szanuję Twoje zdanie, ale z całym szacunkiem - to nie wygląda jak chiński Passat 🙂
  4. Teraz w G60 zrobili ciche poprawki i poprawili najgorszy element tam, czyli ten pasek z przyciskami od szyb/lusterek na drzwiach, będzie lepiej, niż było, trochę takie piano black, bo wcześniej był brzydszy, tani plastik. Ja patrzę na tak małe rzeczy jak tunel środkowy, jego wygląd/jakość/spasowanie, ilość miejsca na kolana jak zajmę pozycję i tutaj G60 nieco lepiej wypada. Chyba też lepiej będzie trzymać wartość, bo 540d jest niedawno dodana, to jednak seria 5 ( mocowo to bardziej 530d z G30, choć 303km w sumie zrobią robotę ) pasuje do takiej limuzyny, a do G20 mam wrażenie bardziej pasuje albo B58 albo wziąć z tańszą 330i. Ale to moje wrażenie.
  5. Dziękuję Wam bardzo za wartościowe i merytoryczne wypowiedzi, sporo z nich czerpię 😉 4er nie biorę pod uwagę, bo jest droższa, jakoś mi mniej leży. Jednak w serii 5 czuć nawet to, że są większe drzwi i łatwiej zająć miejsce, bo do G20 troszkę wpadałem 🙂 G20 od zawsze mi się podobała, no takie prawdziwe BMW z krwi i kości, ładnie się starzeje imo. Coraz bardziej przekonuję się do nowej 5, ma coś w sobie coś dziwnego, co mnie przyciąga. Nawet ten Bowers&Wilkins się przyda ( dużo słucham, choć wiem, że to inna para kaloszy, niż B&W z G30 ) Jednak okazuje się, że to różnica wyniesie 45 tys zł brutto i G60 mam produkcję zaplanowaną w tym miesiącu i będzie to zawsze jednak rok 2025 r, a G20 jest stockowe z 2024 z Sikory, dokładnie te ( link nie działa, już dealer chyba je zdjął ) :
  6. Witajcie. Które auto byście wybrali? 3-ka tańsza o 50 tys zł, mowa oczywiście o nowych autach z salonu, oba z xDrive, oba sedany, bo kombi nie potrzebuję, bardzo podobne wyposażenie. Mam 1 dziecko 5 lat i w sumie rzadko gdzieś daleko wyjeżdżamy, aby ciągle potrzebować wielkie, pakowne auto typu SUV lub duże kombi z dużym kufrem. Nową serią 5 G60 540d jeździłem w styczniu i duże wrażenie na mnie zrobiła, a 3-ka trochę czuć, że mniejsza nawet z przodu dla kierowcy, choć z drugiej strony jej mniejsza waga i to, że jest wyraźnie krótsza spowoduje, że lepiej się będzie nią manewrować w dużym mieście. Niezła zagwozdka 🙂
  7. Witajcie. Które auto byście wybrali? 3-ka tańsza o 50 tys zł, mowa oczywiście o nowych autach z salonu, oba z xDrive, oba sedany, bo kombi nie potrzebuję, bardzo podobne wyposażenie. Mam 1 dziecko 5 lat i w sumie rzadko gdzieś daleko wyjeżdżamy, aby ciągle potrzebować wielkie, pakowne auto typu SUV lub duże kombi z dużym kufrem. Nową serią 5 G60 540d jeździłem w styczniu i duże wrażenie na mnie zrobiła, a 3-ka trochę czuć, że mniejsza nawet z przodu dla kierowcy, choć z drugiej strony jej mniejsza waga i to, że jest wyraźnie krótsza spowoduje, że lepiej się będzie nią manewrować w dużym mieście. Niezła zagwozdka 🙂
  8. zalezi odpowiedział(a) na wehyr temat w G60, G61, G90, G99
    Nie ma reguły. Jeden dostanie 10%, drugi u innego dealera 18%, a trzeci na flotę 23%.
  9. Tam w Audi sensowny konfig wychodzi katalogowo 450 tys zł, drogo trochę. Ciekawe jakie rabaty będą dawać.
  10. Przecież równie dobrze może być mowa o 540d.
  11. Podobnie mój dyrektor. Szukał GLE 450d. Arogancja w salonach okropna, rabaty 7-8%, niejeden salon nawet oferty na maila nie wysłał. W salonie zainteresowanie klientem bardzo słabe. W końcu dyrektor wziął w MB Katowice, bo była sensowna obsługa, a mowa o aucie za 505 tys zł.
  12. Zdecydowanie się zgadzam. Tam są ładne obrotomierze, a w BMW jakieś ucięte romby, dziwadła.
  13. Dla mnie Mercedes za bardzo świeci w środku, no poszli na całość z tym odpustem tam. Fotele mnie się nie podobają też. Choć jako bryła bardzo mi się W214 podoba, będzie się ładnie starzeć.
  14. Teraz się nie bierze leasingu w euro, bo euro jest w grubym dołku i jak ono wzrośnie ( co jest pewne ) to rata mega skoczy. A ten wklejony najem CL jest bardzo tani, masz tam 10% w odsetkach, to bardzo mało patrząc na stopę referencyjną. Zainteresuj się normalnym leasingiem w BMW bez tej wielkiej, ostatniej raty balonowej.
  15. zalezi odpowiedział(a) na Katelo temat w X5 (G05)
    Maciej, moim skromnym zdaniem weź M5 kombi. Tu już będzie bez kompromisów, wściekłe i jeżdżące jak gokart auto z potężną mocą i potężnymi osiągami, a jak trzeba pojemne i przyjemne daily. X5M, mimo wszystko, może pod kątem sportu rozczarowywać w kwestiach, o których pisałeś ( bryła auta, zachowanie w sporcie względem M5 ).
  16. Masz link do tej historyjki? Bo niezbyt wiarygodnie brzmi.
  17. Wiem, że łatwo doradzać sprzed komputera komuś, kto stoi przed dylematem : wydać dużo kasy na auto czy bardzo dużo, ale moim zdaniem dopłata z 20d na 40d jest nieduża, a auto jest kompletne inne w jeździe, nawet takiej spokojnej, podmiejskiej, bez ekscesów. Przyjemnie i miło pracuje silnik, w ogóle się nie męczy, ładnie brzmi i ma bdb osiągi jak na taką budę, pali też bardzo spoko. Naprawdę warto, dołóż, banan na buzi będzie duży 🙂
  18. zalezi odpowiedział(a) na alekooo temat w X5 (G05)
    Serio, to tak działa? Nie kręcą nosem w ASO BMW, że człowiek wpada przed samym końcem gwarancji i prosi o sprawdzenie auta, aby coś do naprawy znaleźć? 🙂
  19. zalezi odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Ale koledzy odlecieliście od tematu, no grubo 😉
  20. Wielkie dzięki, wszystko jasne 🙂
  21. Ekipa, jak to rozumieć? Że planowana produkcja to 8 luty czy 8 tydzień roku?
  22. Idealne auto, no bajka. Gratulacje 🙂
  23. Piękna robota, piękna sztuka, niech służy 🙂

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.