Treść opublikowana przez zalezi
-
Nowa 5 G60/G61
Już bez przesady, masz 3 różne, ten karbonowy jest dobrze wyceniony. A przyciski i ta listwa na boku zaczęła wreszcie jakoś wyglądać.
-
Nowa 5 G60/G61
Dużo lepiej wyglądają w tym piano niż takie, jak były. Dobra zmiana.
-
Nowa 5 G60/G61
Podwyżka o 7500 zł ceny bazowej 540d. Kolory metalizowane o 300 zł do góry, zniknął kolor Oxide, zniknęła tapicerka Veganza Burgundy, listwy za 400 zł też nie widzę, tej z otwartymi porami.
-
Finansowanie, leasing, wibor
Sam możesz policzyć, to proste. Teraz jest faktycznie zły moment na zakup w leasingu w euro, bo bardzo niskie euro to gwarancja, że z czasem na pewno wzrośnie to optymalnego i średniego poziomu historycznego ( 4.5-4.7 zł ),a to już mocno podraża. Jak pisał @--maly-- w euro się bierze, kiedy ono jest na wysokim poziomie, bo wtedy rata raczej stoi lub tylko w dół.
-
Finansowanie, leasing, wibor
Ja przykładowo nie liczę rat po tym aktualnie rekordowo niskim euro tylko zakładam uśrednione w okolicy 4.45-4.50 zł 🙂
-
Finansowanie, leasing, wibor
Wolę takie 123-124% niż 128% w PLN
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
Mi się ten diesel podoba 🙂 Fajny "dół", mało pali, nieźle brzmi, dobra cena jak na 3.0 😉
-
Finansowanie, leasing, wibor
Ale tu właśnie o te stopy jako bazowy wskaźnik chodzi. Tylko dzięki nim masz takie, a nie inne oferty, to podstawowa matematyka i nie bardzo wiem, czego tu oczekujesz od nich, że zrobią nagle pod wodą? Rozważ leasing w euro, będzie taniej.
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
R czyli 2.0 TSI 320km, silnik Evo4
-
Rabaty na g05
Jakie rabaty ostatnio na 40d? 🙂
-
Finansowanie, leasing, wibor
Jak na wpłatę 45/50% i wykup 1% to wręcz mała różnica jest powiem Ci 😉
-
Finansowanie, leasing, wibor
Sam sobie odpowiedziałeś. Skoro wpłacasz 45% to wiadomo, że suma opłat będzie sporo niższa.
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
Arteon R
-
Finansowanie, leasing, wibor
I ja też potwierdzę kolegów, że leasing w euro rewelacyjnie wychodzi. To samo w PLN spokojnie myślę 129-130% na standardowych warunkach. Tutaj przykładowo marna wpłata 5%, długie 59 msc i wykup 25%, bez żadnych negocjacji :
-
G20 340i ocena konfiguracji i pytania
Nie wolisz ładne felgi 792? Te szkaradne są imo 🙂 Lakier bym Dravit lub Tanzanite wziął, bo ten Twój nijaki trochę i aktywny tempomat, przyda się w korkach lub na trasie 🙂
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
a ile bierze 530d? Bo ten silnik bardziej pasuje mocą do tego 540d z G60.
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
Nowe diesle są bardzo ekologiczne, taka prawda. Spełniają rygorystyczne normy, emitują mało NOXów. Co innego te 20 letnie truchła z wyciętym DPFem, za to bym się natychmiast wziął.
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
rozwiń prosze, bo ja nie w temacie 🙂
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
Dzięki za opinię. Niełatwo znaleźć w uczciwej cenie 540ix, a diesel jakoś mi leży, lubię tą charakterystykę, mocny dół, mniejsze jednak spalanie ( 3-4 l jednak mniej ), a rzadko ścigam się w zakresach 100-200 km/h, aby zauważyć, że bardziej elastyczne jest 540i od 530d 🙂 Te nowe diesle są bardzo ekologiczne, nie będę jeździć tym 10 lat, tylko czuję max 3, więc się może nie zdąży wyeksploatować. G30 LCI to jednak dopracowana "buda", a w G60 nieco obawiam się problemów wieku dziecięcego, jakichś awarii elektroniki itd. I przyznam, że G60 z pakietme M-Pro na 20" w ładnym kolorze mocno mi siedzi wizualnie.
-
Finansowanie, leasing, wibor
Tak, bliżej 127-128%, bo z wpłatą zaledwie 5%, okresem spłaty 5 lat i wykupem 25% miałem 123% w ING Lease. Ale to powyższe ukazuje, że spokojnie z 10-12% idzie urwać na samych odsetkach biorąc leasing w euro. To dobry trop.
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
540d xDrive.
-
[G60 550e] Opony zimowe z gwiazdką czy bez?
Może ja jestem dziwny, ale dla spokoju ducha, spokoju z gwarancją kupiłbym opony z gwiazdką. Opony kupuje się raz na 3-4 lata i na tym nie warto oszczędzać zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i problemów z serwisem BMW w przyszłości.
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
Coś w tym jest. Nowa buda, jednak jednak z czasem bardziej będzie pożądana i ten fakt nowego auta jest nie do podrobienia. Zakup w leasingu jak coś obu opcji 🙂
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
No właśnie, też się tego obawiam. Gwarancji zostało dokładnie 13 miesięcy, a inna, druga sztuka G30 LCI 530d za 210 tyz zł ma już przebiegu 57 tys i olej zmieniany tylko jak system wzywał przy przeglądach… Nie chciałbym miny, a jak piszesz - można się czasami mocno zdziwić kosztami, szczególnie w 3-4 letnim dieslu z 3.0 🙂
-
Nowe G60 czy używane G30 LCI
Hej. Jeśli nieodpowiedni lub trywialny temat to przepraszam. Mam mały mętlik w głowie - nowa G60 z salonu z 4 letnią gwarancją za 320 tys zł po dużym rabacie czy używana 5 G30 LCI 530d jeszcze na 15 miesięcznej gwarancji BMW bezwypadkowa z przebiegiem 40 tys km za 230 tys zł? Podobne wyposażenie, może ciut lepsze w starszej G30. Co sądzicie, co wg Was się lepiej opłaca i sprawdzi na kilka lat jazdy?