Skocz do zawartości

zalezi

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zalezi

  1. Już bez przesady, masz 3 różne, ten karbonowy jest dobrze wyceniony. A przyciski i ta listwa na boku zaczęła wreszcie jakoś wyglądać.
  2. Dużo lepiej wyglądają w tym piano niż takie, jak były. Dobra zmiana.
  3. Podwyżka o 7500 zł ceny bazowej 540d. Kolory metalizowane o 300 zł do góry, zniknął kolor Oxide, zniknęła tapicerka Veganza Burgundy, listwy za 400 zł też nie widzę, tej z otwartymi porami.
  4. Sam możesz policzyć, to proste. Teraz jest faktycznie zły moment na zakup w leasingu w euro, bo bardzo niskie euro to gwarancja, że z czasem na pewno wzrośnie to optymalnego i średniego poziomu historycznego ( 4.5-4.7 zł ),a to już mocno podraża. Jak pisał @--maly-- w euro się bierze, kiedy ono jest na wysokim poziomie, bo wtedy rata raczej stoi lub tylko w dół.
  5. Ja przykładowo nie liczę rat po tym aktualnie rekordowo niskim euro tylko zakładam uśrednione w okolicy 4.45-4.50 zł 🙂
  6. Wolę takie 123-124% niż 128% w PLN
  7. Mi się ten diesel podoba 🙂 Fajny "dół", mało pali, nieźle brzmi, dobra cena jak na 3.0 😉
  8. Ale tu właśnie o te stopy jako bazowy wskaźnik chodzi. Tylko dzięki nim masz takie, a nie inne oferty, to podstawowa matematyka i nie bardzo wiem, czego tu oczekujesz od nich, że zrobią nagle pod wodą? Rozważ leasing w euro, będzie taniej.
  9. R czyli 2.0 TSI 320km, silnik Evo4
  10. zalezi odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Jakie rabaty ostatnio na 40d? 🙂
  11. Jak na wpłatę 45/50% i wykup 1% to wręcz mała różnica jest powiem Ci 😉
  12. Sam sobie odpowiedziałeś. Skoro wpłacasz 45% to wiadomo, że suma opłat będzie sporo niższa.
  13. Arteon R
  14. I ja też potwierdzę kolegów, że leasing w euro rewelacyjnie wychodzi. To samo w PLN spokojnie myślę 129-130% na standardowych warunkach. Tutaj przykładowo marna wpłata 5%, długie 59 msc i wykup 25%, bez żadnych negocjacji :
  15. Nie wolisz ładne felgi 792? Te szkaradne są imo 🙂 Lakier bym Dravit lub Tanzanite wziął, bo ten Twój nijaki trochę i aktywny tempomat, przyda się w korkach lub na trasie 🙂
  16. a ile bierze 530d? Bo ten silnik bardziej pasuje mocą do tego 540d z G60.
  17. Nowe diesle są bardzo ekologiczne, taka prawda. Spełniają rygorystyczne normy, emitują mało NOXów. Co innego te 20 letnie truchła z wyciętym DPFem, za to bym się natychmiast wziął.
  18. rozwiń prosze, bo ja nie w temacie 🙂
  19. Dzięki za opinię. Niełatwo znaleźć w uczciwej cenie 540ix, a diesel jakoś mi leży, lubię tą charakterystykę, mocny dół, mniejsze jednak spalanie ( 3-4 l jednak mniej ), a rzadko ścigam się w zakresach 100-200 km/h, aby zauważyć, że bardziej elastyczne jest 540i od 530d 🙂 Te nowe diesle są bardzo ekologiczne, nie będę jeździć tym 10 lat, tylko czuję max 3, więc się może nie zdąży wyeksploatować. G30 LCI to jednak dopracowana "buda", a w G60 nieco obawiam się problemów wieku dziecięcego, jakichś awarii elektroniki itd. I przyznam, że G60 z pakietme M-Pro na 20" w ładnym kolorze mocno mi siedzi wizualnie.
  20. Tak, bliżej 127-128%, bo z wpłatą zaledwie 5%, okresem spłaty 5 lat i wykupem 25% miałem 123% w ING Lease. Ale to powyższe ukazuje, że spokojnie z 10-12% idzie urwać na samych odsetkach biorąc leasing w euro. To dobry trop.
  21. 540d xDrive.
  22. Może ja jestem dziwny, ale dla spokoju ducha, spokoju z gwarancją kupiłbym opony z gwiazdką. Opony kupuje się raz na 3-4 lata i na tym nie warto oszczędzać zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i problemów z serwisem BMW w przyszłości.
  23. Coś w tym jest. Nowa buda, jednak jednak z czasem bardziej będzie pożądana i ten fakt nowego auta jest nie do podrobienia. Zakup w leasingu jak coś obu opcji 🙂
  24. No właśnie, też się tego obawiam. Gwarancji zostało dokładnie 13 miesięcy, a inna, druga sztuka G30 LCI 530d za 210 tyz zł ma już przebiegu 57 tys i olej zmieniany tylko jak system wzywał przy przeglądach… Nie chciałbym miny, a jak piszesz - można się czasami mocno zdziwić kosztami, szczególnie w 3-4 letnim dieslu z 3.0 🙂
  25. Hej. Jeśli nieodpowiedni lub trywialny temat to przepraszam. Mam mały mętlik w głowie - nowa G60 z salonu z 4 letnią gwarancją za 320 tys zł po dużym rabacie czy używana 5 G30 LCI 530d jeszcze na 15 miesięcznej gwarancji BMW bezwypadkowa z przebiegiem 40 tys km za 230 tys zł? Podobne wyposażenie, może ciut lepsze w starszej G30. Co sądzicie, co wg Was się lepiej opłaca i sprawdzi na kilka lat jazdy?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.