Treść opublikowana przez rafal735r
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Prawie 10 i zostaly mi kola i kiera. Jest juz E38.
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Auto sprzedane. Temat do zamknięcia.
-
M50B25 Dusi sie na nagrzanym silniku
Podlaczles pod komp? Mozliwe ze czujnik walka, ew sprawdz czy olej nie stoi w gniazdach swiec.
-
M50B25 Padnięty czujnik wałka rozrządu-jakie objawy???
Na zimnym powinien normalnie jezdzic, natomiast po nagrzaniu silnika od 3 tys brak mocy.
-
E34 czy kupiłem M-pakiet?
Ahaaaaa...
-
BMW 520i (M50B20) - muli na niedogrzanym silniku
Olej nie stoi w gniazdach swiec?
-
Wtyczki pod tunelem środkowym e34
AMP to chyba do wzmacniacza - tak nazwa wskazuje. A ta mala do podswitlenia. Pewnie schowka na taśmy. U mnie taka była.
-
Czy mam m pakiet,AC Schnitzer czy bogato wyposażone?
Z tego co wiem to kazda miala nawiew. A co ma w tym miejscu? Dziury? Podstawowe wyposażenie każdej E34 obejmowało el lusterka, wsp. kier. i c. zamek. Od roku 92 również ABS i AirBag kierowcy. Za kazde inne rzeczy sie dopłacało jak i dziś.
-
Tłumik bmw e34 v8 4.0
Daj do działu ogłoszeń.
-
E34 520i Vanos gaśnie po rozgrzaniu- po wymianie cz. wału
Te silniki sa uczulone na tanie zamienniki. Wstawiajac uzywany czujnik tez nie masz pewnosci co zalozyles. Jak bys mial padniety czujnik walka to nie mial by mocy na cieplym silniku powyzej 3tys obr. Jezeli po oblaniu czujnika zimna woda bylo OK to pewnie ten czujnik walu dalej kuleje. Podepnij sie pod komputer przede wszystkim.
-
Radio BMW Bavaria c professional RDS
http://allegro.pl/rtv-i-agd?order=p&string=przejsciowka+bmw&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-0113&buyNew=1
-
[e34] M50 525i olej na gumie przepływomierza
Niedawno sciagalem caly kolektor i zapomnialem. Mozliwe ze odma.
-
[e34] M50 525i olej na gumie przepływomierza
Tam troche oleju zawsze troche bedzie. Jeden przewod idzie do krokowca, a drugi...? Zapomnialem :)
-
[e34] Czy felgi będą pasowały
ET20 to normalne ET do E34. 8.5 cala to nie jest taka szeroka felga i bedzie lezec normalnie.
-
Skradziono czarne BMW z4
.
-
BMW E34 5XX Włącznik oświetlenia wnętrza za pomocą klamki
U mnie zapala sie i gasnie swiatlo jak zamykam i otwieram auto z pilota. W sumie nawet nie wiem jak jest z ta klamka.
-
MOJA BAWARA E34 535i
Ładnie wyszło te malowanie.
-
Problemy po hamowaniu - stuki zawieszenia tył 520iA
Dla mnie to wyglada jakby z automatem cos bylo nie tak. Nie wiem skad pomysly ze to tuleje belki. Przeciez to by sie objawialo normlanym stukaniem, a nie brak jazdy po wcisnieciu gazu. Sprawdzales wogole stan oleju w skrzyni? Jaki byl lany?
-
E34 525i czy 10,5 j 17 et6 wejdzie do mojej buni na tył
Czyli jak pisalem.
-
BMW e34 525i 92r Lata 90 Szybka Jazda po Polsce
Coś z tą datą nie tak. Na początku mija VW Sharana (czytam Galaxy) nie wazne. Które wogole zostały zaprezentowane światu w 1995r.
-
E34 525i M50B25 - Pain
Widze ze dbasz o nia. Tak trzymac.
-
pomoc z nivo
Nie ten dział.
-
E34 525i czy 10,5 j 17 et6 wejdzie do mojej buni na tył
Wchodzą naweti 11.5J, ale z tym ET nie wiem czy nie beda ocierac o nadkola.
-
e34 518 // Czy wejdą felgi 15" z e46
Mialem kiedys stalowki z takim ET i nic sie nie działo. 20mm to nie wiele biorac pod uwage ze niekotry pchaja do E34 ponad 10J.
-
e34 518 // Czy wejdą felgi 15" z e46
Obcierac nie beda, ale beda strasznie wygladac. Musil bys sie bawic w dystanse czego nie polecam. Ogolnie daj sobie spokoj, do E34 jest duzy wybor felg i to w niskich cenach. Na co ci takie z E46?