Treść opublikowana przez rafal735r
-
sterownik centralnego zamka do bmw 520i e34 z 1991 r
Jezeli wszystkie drzwi sie zamykaja i otwieraja to musi byc centralny zamek :duh: Zreszta wszystkie E34 mialy centralny.
-
Wutoslaw-> BMW e34 525tds, vehicle with soul :D
Nie za szeroko? Nigdy nie widzialem w oryginale E34 na tych felgach.
-
Wutoslaw-> BMW e34 525tds, vehicle with soul :D
Z tego co wiem to chyba fele z E38.
-
E34 porady przed kupnem, pytania,rozterki...
Z tych zdjec nic nie wynika poza tym ze kos pozakładał głupie lampy i chromowane listewki. Po drugie to zwykle 3.0 12V jak napisales. Za 5tys nie kupisz nic konkretnego. Zawsze auto bedzie mialo ubytki w postaci wiejskiego tuningu jak wyzej, albo bedzie zniszczone, albo calkowity golas itd.
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Sprezyny -40 dopiero zamowione, ale pewnie bedzie stal jak na foto powyzej, bo teraz to jest kaszanka.
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Ja jestem innego zdania :) http://www.editer.pl/fotka/3471ca008cb9cbc89180e026f88ba717_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/6e45ef72a5f30192a4fdc509555fe580_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/327e16d6247d942691f68676954dc3e7_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/24236c61697702e7b415dc7a6dab4a17_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/8e0ac60d43c1d0d8cea9f404e85428d0_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/7fd559341a0a5e9e04342557397d86bb_1.jpg
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
To jest BBS RT czyli Styling 19. Montowane w E34, E39 i E36 M3 za dopłatą. Wczoraj sprzedalem stare Styling 5 V2 za 550zł. Ten rok sie przekaczam na tych i miedzy casie bede szukał BBS RC, czyli Styling 18 chyba o ile dobrze pamietam. Dzis jak bede mial czas i bedzie ładna pogoda zrobie kilka lepszych zdjęć.
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Dziś założyłem "nowe" kółka. W sumie określenie "nowe" ma sie tu troche nijak do "używane", ponieważ flegi są z 1996 r z oryginalnymi oponami również z 1996 r więc zapewne pierwszy komplet jaki wogóle został założony na te felgi. Ogólnie koła są w stanie idealnym. Zdjęcia takie sobie, jak będę miał chwilę zrobie lepsze: http://www.editer.pl/fotka/d955511109548c92c859bd5903bbf3b4_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/d1b5dcef66c75cd77c092192abe2b24d_1.jpg
-
Polski klient na samochód :)
Polski klient na samochod: 1. Ma byc do 10 tys zł, 2. do 10 lat 3. i do 200 tys km.
-
m50b20 vanos slaby na niskich obrotach
Czym wczesniej jezdziles? Ten silnik nie jedzie od dolu. Moze za duzo wymagasz.
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Troche fot wnętrza, bo chyba bylo tylko jedno. No i mam nadzieje ze juz jutro foto na nowych kołach. http://www.editer.pl/fotka/9f3237d6424f19548d0dd6c3472bb8bc_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/675931191ddf0c97b717a7d4100f6106_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/90800d6cc5d72319b10b9817af70f3c5_1.jpg
-
qba ---> E32 750iL 1990 rok
Gratulacje, zacnie wygląda.
-
[E34] Podłączenie czujnika temperatury zewnętrznej
Zawsze bedzie -30 gdy czujnik nie podpięty.
-
[E34] Różne długości sworzni amortyzatorów.
Widzialem Optimale po 65zł szt, nowe.
- Zakup E34
-
[E34] Różne długości sworzni amortyzatorów.
Dobra, znalazlem tutaj: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=21139
-
[E34] Różne długości sworzni amortyzatorów.
Witam. Zauwazylem ze w amortyzatorach E34 są różnej długości sworznie pod puduszkę. Chce kupić amortyzatory, ale nie wiem jakie wziąć. Moze ktos sie w tym orientuje?
-
520i M50B20 szarpie silnikiem na LPG, grzeje się
Tak jak kolega wyzej napisal. Parownik puszcza gaz do ukladu chlodzenia. Do wywalenia.
-
E34 porady przed kupnem, pytania,rozterki...
Twoja kwota jest za mala zeby wogole kupic ladna sztuke, a co dopiero jeszcze tuning. Jeszcze kilka lat temu owszem, za 7-8 mozna bylo kupic jakies dobre 525i choc tez nie zawsze. Pisze na wlasnym przykladzie, bo poszukiwalem auta 2 miesiace dzien w dzien i skonczylo sie na dwulitrowym automacie. Ale przynajmniej nie rozpadal sie i byl dobrze utrzymany. Mimo to w przeciagu dwoch lat wlozylem praktycznie drugie tyle.
-
zmiana wnetrza
Zeby zmianiac wnetrze trzeba dobrac je pod kolor foteli, bo inaczej wyjdzie druciarstwo. Jak zmienisz same boczki tez bedzie dupnie. Musisz nabyc boczki, oba schowki i kawalek tunelu. Pod schowek z drewnem trzeba tez zmienic metalowy stelarz w który wchodzi zatrzask, bo nie pasuje. Czasem ktos na allegro wystawi wnetrze, ale zazwyczaj wystawiaja same boczki.
-
Jaki OBC do e34 530 m30b30
Podejdzie kazdy. Procz 149 chyba.
-
E34 Sekwencja po SWAPie silnika (m52b28)
Powinno dzialac, ale czasem jest tak ze niby reduktor obsluguje do 200km, a poprostu nie daje rady. Jak zainstalujesz bedziesz wiedzial. Najwyzej kupisz wiekszy. Vatek czerowny da rade.
-
Sposób na oszusta Allegro zwrot towaru
Gosc twierdzi ze jest osobą prywatna, a sprzedaje aktualnie 800 przedmiotów. Nie ma dzialalnosci gospodarczej.
-
Sposób na oszusta Allegro zwrot towaru
Sprzedajacy wyrazil jakas chec rozwiazania problemu. Zobaczymy czy to cos da. Zarzadam od niego zwrotu za same opony kwoty okolo 500zł. Zobaczymy czy cos z tego wyjdzie.
-
Sposób na oszusta Allegro zwrot towaru
Witam. Kilka dni temu kupilem kola z oponami do swego auta. Opony mialy byc jak nowe ponad 7mm bierznika. Wczoraj odebralem przesylke i mina mi zrzedla. 2 opony nie maja nawet 4mm, a dwie ledwo 5.5mm. Poinformowalem o tym fakcie sprzedawce, ktory byl tym faktem zdziwiony. Udalem sie wiec rano na najblizsza wulkanizacje w celu pomiaru bierznika i zrobiena fot. Zrobilem 3 zdjecia z miernikiem w tym jedno w ten sposob, aby bylo widac model opony i kawalek felgi, ale i to na sprzedawcy nie zrobilo wrazenia. Zapiera sie ze opony mialy 7mm, ale na moje pytanie czy sam to sprawdzal usyszalem ... milczenie. Powiedzialem ze jak nie rozwiaze sprawy podje z dokumentami na policje, bo juz nic do niego nie trafia. Wypiera sie jakims dokumentem, ktory ma rzekomo w Berlinie i na nim widnieje ze na oponach jest ponad 7mm bierznika. Chce zlozyc sprawe na policje i skorzystac z programu ochrony kupujacych. Obecnie jestem bez kasy i z dupnymi oponami. Ciekaw jestem czy wogole felgi sa proste, bo wtedy wogole bedzie burdel. Nie wiem czy tu policja cos pomorze na takiego ignoranta. Moze ktos ma jakies podpowiedzi.