Skocz do zawartości

adiki

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adiki

  1. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    No co za gówniarz! Taki młody a już się siódemką wozi 😄 jeszcze mi powiedz ze nią bokami po śniegu latasz! P.S. Pozdrawiam z 91eszego 😄
  2. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    Miej jeszcze na uwadze że 3/4 osób tutaj leje 98 do 40i 😉
  3. Ja myślę że @MedicuS jest po prostu mistrzem przewidywalnej jazdy i jak nie trzeba to nie hamuje 😉
  4. Można by rzec że taki zimowy 😉
  5. Dostałem też taki prezent w urodziny jak wracałem z wakacji z Chorwacji. Szyba wymieniona z AC w ASO w którym kupiłem auto.
  6. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    No jesteś w top 1%. Podobno średnia wieku w tej grupę to 83 lata 😄
  7. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    Proszę bardzo Panie @Markok co prawda na codzień pali więcej niż Twoja ale jak się postaram to może nie spalić tak dużo więcej niż Twoja 😉
  8. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    Nowej M3ki pewnie ten system nie ominie. Ciekawe ile będzie ważyć ta nowa (oczywiście nie elektryczna) czy przełamie już barierę 2t jak jej większa siostra
  9. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    Jak ja kupowałem to już takiego wyboru nie było 😉
  10. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    To prawda. Co prawda jak się chciało auto bez to jedyna opcja to było brać M3
  11. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    Bardzo dobrze @macste szkoda samochodu na jakieś ekologiczne systemy jedyną zaleta tego mh to poprawienie momentu w dolnej parti obrotów 😉
  12. Ja dla świętego spokoju okleiłem auto ppfem żeby jakieś otarcia mnie nie bolały. Staram się nie stawać w ciasnych miejscach czasami na końcu parkingu (trochę więcej ruchu zawsze jest na plus) a na co nie mam wpływu na to mam wywalone 😉 koniec końców to tylko auto 😉 widziałem że są tu osoby które wrzucają teksty rapowe do opisów więc w tym kontekście pasuje wers mojego ulubionego rapera: ”chuj w te furę i cały ten outfit jak będziemy zdrowi całą resztę się załatwi” 😉
  13. Z łaski swojej mógłbyś być mniej arogancki a bardziej pomocny?
  14. adiki odpowiedział(a) na cieszkop temat w G22-23, G26
    Trzeba się tylko przygotować na wydatek kilkunastu tysięcy za kute felgi 😅
  15. adiki odpowiedział(a) na cieszkop temat w G22-23, G26
    No dobra felga robi super robotę. Faktycznie 19ki w tym aucie wygladaja jak 18ki w G20. Może przy okazji wymian letnich opon na nowe skuszę się na te 20 cali.
  16. adiki odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Na każdym zdjęciu szpiegowskim które widziałem, widać że nowe G50 jeździ na felgech z obecnego G26 czasami 19 czasami 20 cali. Wskazywałoby to na to że G50 dostanie szersze kapcie z przodu czyli 245. Szersza opona wpływa pozytywnie na skrócenie drogi hamowania ciekawe tylko ile masa skoczy do góry.
  17. Ja ostatnio wymieniłem w żony Ibizie pierwszy raz tarcze i klocki po 90kkm myślałem że to już jest całkiem dużo 😉
  18. adiki odpowiedział(a) na Bartxxx temat w G20, G21, G80, G81
    Wisienka do rozwalenia sobie xDrive. Chyba że odpinasz to okazjonalnie na śniegu.
  19. No ja przyzwyczajony że trzeba troszkę użyć siły przy zamykaniu maski dolewając kiedyś płynu w aucie żony która ma maskę blokowana na tym patyku też tak jej przymknąłem 🙈 troszkę się przestraszyłem czy wszystko będzie ok 😅
  20. W F30 poduszka też była z tworzywa i nikt nie marudził 😉
  21. Przy tych czarnych optycznie wygląda jakby miały niższy profil opony także na plus 😉
  22. adiki odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    W zależności czy jadę w kurtce czy bez potrzebuje innej temperatury. Jak wsiadam do zimnego auta też lubię dać trochę cieplej żeby szybciej się rozgrzało a potem zmniejszyć żeby nie było duszno 😉
  23. Nowe M3 😂 na ryczałcie i tak mam limit 0
  24. Czyli azotem? ;D krąży taka anegdota że koleś przyjechał do wulkanizatora i powiedział że chce pompowanie azotem. Powiedzieli mu że nie ma ale że mają mieszankę 78% azotu. No i klient zadowolony zapłacił za usługę 😉
  25. No pewnie, dlatego się zaczaili. Całe szczęście że się wróciłeś do auta. Póki co auto raczej bezpieczne dopóki nie jesteś przy nim z kluczykiem. Daje to do myślenia…

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.