Treść opublikowana przez adiki
-
M340d co sądzicie?
No co za gówniarz! Taki młody a już się siódemką wozi 😄 jeszcze mi powiedz ze nią bokami po śniegu latasz! P.S. Pozdrawiam z 91eszego 😄
-
M340d co sądzicie?
Miej jeszcze na uwadze że 3/4 osób tutaj leje 98 do 40i 😉
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja myślę że @MedicuS jest po prostu mistrzem przewidywalnej jazdy i jak nie trzeba to nie hamuje 😉
-
M340i Artic Race 2025
Można by rzec że taki zimowy 😉
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dostałem też taki prezent w urodziny jak wracałem z wakacji z Chorwacji. Szyba wymieniona z AC w ASO w którym kupiłem auto.
-
M340d co sądzicie?
No jesteś w top 1%. Podobno średnia wieku w tej grupę to 83 lata 😄
-
M340d co sądzicie?
Proszę bardzo Panie @Markok co prawda na codzień pali więcej niż Twoja ale jak się postaram to może nie spalić tak dużo więcej niż Twoja 😉
-
M340d co sądzicie?
Nowej M3ki pewnie ten system nie ominie. Ciekawe ile będzie ważyć ta nowa (oczywiście nie elektryczna) czy przełamie już barierę 2t jak jej większa siostra
-
M340d co sądzicie?
Jak ja kupowałem to już takiego wyboru nie było 😉
-
M340d co sądzicie?
To prawda. Co prawda jak się chciało auto bez to jedyna opcja to było brać M3
-
M340d co sądzicie?
Bardzo dobrze @macste szkoda samochodu na jakieś ekologiczne systemy jedyną zaleta tego mh to poprawienie momentu w dolnej parti obrotów 😉
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja dla świętego spokoju okleiłem auto ppfem żeby jakieś otarcia mnie nie bolały. Staram się nie stawać w ciasnych miejscach czasami na końcu parkingu (trochę więcej ruchu zawsze jest na plus) a na co nie mam wpływu na to mam wywalone 😉 koniec końców to tylko auto 😉 widziałem że są tu osoby które wrzucają teksty rapowe do opisów więc w tym kontekście pasuje wers mojego ulubionego rapera: ”chuj w te furę i cały ten outfit jak będziemy zdrowi całą resztę się załatwi” 😉
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
Z łaski swojej mógłbyś być mniej arogancki a bardziej pomocny?
-
Felgi 20" w G26
Trzeba się tylko przygotować na wydatek kilkunastu tysięcy za kute felgi 😅
-
Felgi 20" w G26
No dobra felga robi super robotę. Faktycznie 19ki w tym aucie wygladaja jak 18ki w G20. Może przy okazji wymian letnich opon na nowe skuszę się na te 20 cali.
-
G50 SOP 11/26...
Na każdym zdjęciu szpiegowskim które widziałem, widać że nowe G50 jeździ na felgech z obecnego G26 czasami 19 czasami 20 cali. Wskazywałoby to na to że G50 dostanie szersze kapcie z przodu czyli 245. Szersza opona wpływa pozytywnie na skrócenie drogi hamowania ciekawe tylko ile masa skoczy do góry.
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
Ja ostatnio wymieniłem w żony Ibizie pierwszy raz tarcze i klocki po 90kkm myślałem że to już jest całkiem dużo 😉
-
M340d co sądzicie?
Wisienka do rozwalenia sobie xDrive. Chyba że odpinasz to okazjonalnie na śniegu.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
No ja przyzwyczajony że trzeba troszkę użyć siły przy zamykaniu maski dolewając kiedyś płynu w aucie żony która ma maskę blokowana na tym patyku też tak jej przymknąłem 🙈 troszkę się przestraszyłem czy wszystko będzie ok 😅
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W F30 poduszka też była z tworzywa i nikt nie marudził 😉
-
G21 m340d Touring
Przy tych czarnych optycznie wygląda jakby miały niższy profil opony także na plus 😉
-
G50 SOP 11/26...
W zależności czy jadę w kurtce czy bez potrzebuje innej temperatury. Jak wsiadam do zimnego auta też lubię dać trochę cieplej żeby szybciej się rozgrzało a potem zmniejszyć żeby nie było duszno 😉
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nowe M3 😂 na ryczałcie i tak mam limit 0
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Czyli azotem? ;D krąży taka anegdota że koleś przyjechał do wulkanizatora i powiedział że chce pompowanie azotem. Powiedzieli mu że nie ma ale że mają mieszankę 78% azotu. No i klient zadowolony zapłacił za usługę 😉
-
Próba kradzieży G20
No pewnie, dlatego się zaczaili. Całe szczęście że się wróciłeś do auta. Póki co auto raczej bezpieczne dopóki nie jesteś przy nim z kluczykiem. Daje to do myślenia…