Treść opublikowana przez adiki
-
318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
Na zdrowie Waszym turbinom
-
G50 SOP 11/26...
Z tym BMKami to jest także na początku wydają się brzydkie a potem zaczynają się coraz bardziej podobać. Jak wyszła seria 4 to pierwsze moje wrażenie było co za paskudne auto a teraz sam taką jeżdżę 😂. Jak tak patrzę na to zdjęcie po tych kilku dniach to ta nowa linia zaczyna mi się coraz bardziej podobać ;) to ICE wygląda jak odgrzewany kotlet 😅 z zaciekawieniem czekam na nowe M3ki mam nadzieję że będą miały opcję składanego haku tak jak nowe M5
-
G50 SOP 11/26...
-
G50 SOP 11/26...
Nie wiem skąd jesteś ale po Krakowie sporo jeździ G20 preLCI i LCI. Nawet 4ek wcale nie jest tak mało choć to auto zdecydowanie rzadsze niż G20.
-
G50 SOP 11/26...
Nie no do G26 to nawet nie ma podjazdu szczególnie od boku i od tyłu! 😎
-
G50 SOP 11/26...
Kurcze wiedziałem że te linie boczną już gdzieś widziałem.
-
G50 SOP 11/26...
Coś jest specyficznego w tym kształcie ale najlepiej by to było zobaczyć na żywo ;)
-
G50 SOP 11/26...
Wydaje mi że akurat to nie fake. Przód wyszedł im mega dobrze. Co do tyłu jeszcze nie jestem przekonany ale pewnie fakt że to elektryk dokłada swoje. Wersja spalinowa powinna wyglądać lepiej od tyłu a szczególnie jak to będzie nowe M3 ;)
-
G50 SOP 11/26...
Czasy się zmieniają i interfejs się zmienia. Tak jak sobie teraz gadasz z chatem gpt tak samo będziesz gadał do auta co i jak ma Ci ustawić.
-
G50 SOP 11/26...
Ale z Was dziadki 😉 przy tak zaawansowanym headupie nie ma jakieś wielkiej potrzeby żeby mieć jeszcze pełen wyświetlacz za kierownicą 😉 a centralnie co tam miałoby być? Staroświecka konsola z guzikologią? Auto wygląda nowocześnie jak ktoś szuka tradycji to niech nie zmienia obecnego auta 😉
-
G50 SOP 11/26...
Tak patrząc na to audi to jak po stłuczce ktoś wstawi zderzak z czarnego to nawet się nie zauważy.
-
318i Sedan + dodatki Arctic Blue Race
Tak nie miałem ale miałem kiedyś tak że mając włączony aktywny tempomat chciałem się zatrzymać na czerwonym a auto zamiast hamować dalej dodawało gazu i musiałem się z nim siłować dopiero wyłączenie systemu z poziomu kierownicy uspokoiło auto. Niestety tak jak człowiek popełnia błędy tak i błędy pojawiają się w oprogramowaniu. Co więcej rzeczywistość bywa tak złożona ze nie wszystko jest wstanie być przeanalizowane przez technologię tak aby podjąć odpowiednią reakcję.
-
Tarcze hamulcowe standard
Z własnego doświadczenia ale co prawda z F30 mogę powiedzieć że na tyle z kompletem klocki i tarcze z ate nie miałem żadnych problemów natomiast klocki Zimmermana na przodzie piaszczały dość wyraźnie 😉 w obecnym jakby miał wymieniać to jak juz nie raz było wspomniane brałbym komplet oryginalny
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
A kto pisał o wypierdzianym 911 na zamianę? I to jeszcze w ramach przejęcia leasingu? 😅
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
Nie licz wehyr na to że za włożone dodatki dostaniesz podobną kasę z powrotem 😉
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
No jestem ciekaw jak Ci pójdzie sprzedaż na umowę ks. Może samochody z klasą będą zainteresowane znowu.
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
To ja mam odwrotnie z boxem na jadąc na wakacje mam niższe spalanie niż normalnie 😉
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
Czyli jednak będzie Porsche 😉
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
@GR opowiedz kolegom jak to się robi 😄
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Demontowalne to chyba tylko aftermarketowe?
-
Parujące reflektory, normalne czy nie normalne?
Dziś taka piękna pogoda że nie odmówiłem sobie ręcznego umycia auta. Nic nie zaparowało. Podejrzewam że to musi być jakaś kombinacja różnicy temperatur/ciśnień wilgotności powietrza czy czego tam jeszcze. Tylną lampę BMW powiedziało że mi wymieni ale w sumie zauważyłem tam wilgoć tam tylko raz więc skoro to ma być niby "normalna" sytuacja to nie wiem czy jest sens wymieniać szczególnie że koszt ponownego oklejenia ppfem będzie leżał po mojej stronie. Gwarancja jeszcze 2 lata więc może trzeba jeździć i obserwować.
-
Parujące reflektory, normalne czy nie normalne?
Przód czy tył?
-
Parujące reflektory, normalne czy nie normalne?
No i co niby ma być to normalne a potem jeżdża takie BMKi gdzie połowa "ringów" nie działa w ogóle albo świeca z połową mocy...