Treść opublikowana przez bmw520i
- Nawigacja
-
To się nazywa wiejski tuning...HAHA!!!
ahahaha ooo nie to jest przeginkaaa !! :duh: Na całe szczęscie u mnie nie ma aż tak wiejskiego :), ale jak jeżdze po Polsce, a jezdze duuuzo, too naprawde jakie cuda się spotyka... Najlepszy był dresik który podjezdza na światłach w moim mieście, wg. tablic był z Krakowa... WIęc on mi wrrr, ja mu wrrr zapaliło się zielone, on ruszył z buta, a za światłami ze 100m ukryty Fotorada... oczywiście czynny... Koleś aż sie za głowe złapał co zrobił :twisted:
-
To się nazywa wiejski tuning...HAHA!!!
ŻAL... :mad2: Najbardziej mnie rozbawiła ta maska od e39 :duh: Jeszcze rocznik 96 tak zniszczył xD przecież one wtedy byłe najpiękniejsze :)ostatnie lata produkcji ahhh
-
Problem z zamkiem w BMW 5 1992 r.
:cool2: :)) to się ciesze :)) mi też ten sposób zawsze pomagał :)
-
TOURING relingi dachowe...
Ja własnie słyszałem ze od e39 pasują :)) ale hmm nie testowałem ;P Basti735 - da się zamontować, masz takie specjalne plastikowe prowadnice :)) tylko potrzeba je miec xD
-
TOURING relingi dachowe...
a ja podczepie się pod temat: CZY relingi były montowane seryjnie ?? Moja BMW 520i 24v wrzesien 1992r. i Nie mam relingów... Jaki byłby koszt zakupu tych relingów, na allegro widziałem ze około 500zł
-
Czy te 19 calowe fele wejdą do e34
ojj n :nienie: ja mam 2,0 24v + vanos i też czuje że żyje :))
-
Problem z zamkiem w BMW 5 1992 r.
Kolego przyczyn może być duzo, np jakis błąd w kompie... Sprawdz czy po resecie kompa tj. ( odłączenie akumulatorka na około 20 minut) czy bedize tak nadal się działo... :)
-
Przegrzane BMW 525 12v jak to bedzie dalej jezdzic??????
masz racje bmw jest czułe na temperature...
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
:jawdrop: Ludzie normalnie ŻAL !! :shock: Co tu się dzieje... :duh:
-
Czy ktoś zagazował E60 lub E61?
Kolego zakładanie gazu sprzyja środowisku, więc czemu odgórnie narzucasz że nie ma pieniędzy ?? może właściciel chce dbać o środowisko ?? :cool2:
-
Czy ktoś zagazował E60 lub E61?
też mam 520i na sekwencji i jestem bardzo zadowolony :) nooo tak skażone BMW :duh: bo przecież tankując Olej Opałowy do swojego diesla to go nie niszczysz :mad2:
-
Otwieranie klapy - kombi
mi siezdaje ze jak zdejmiesz klape nad kołem zapasowym, to będzie widać zamek...
-
Czy ktoś zagazował E60 lub E61?
cały post mówi się zeby nie komentować co kto chce zrobic ze swoim autem, a ty jednak musisz !! :nienie:
-
E38 a E38 Long
oznaczenia : S - sportowy i - wtrysk paliwa L - 10 cm dłuższy rozstaw osi a napis: LiS, czy iLS to nie ma znaczenia :) każdy pisze jak chce :) :twisted:
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
:cool2: spoko to żaden problem :)
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
tak to był grafit...
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
Witam koledzy !! Własnie wróciłem z oględzin... Niestety musze zmartwić, ponieważ na żywo są ślady rdzy, auto było sprowadzone z Holandii 6 miesięcy temu... Żadnych śladów czarnego lakieru na nadkolu, masce... :( :(
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
560 z tego my około 200 :)
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
tylko nie mow mu nic o tym wypadku :naughty: , podpytaj w stylu "niezle przyrąbał, jak to sie stalo" a najlepiej wez w łapki dowód rejestracyjny :mrgreen: Spokoo aż tak głupi nie jestem zeby odrazu mówić :mad2: :) :PP hehe auto wg. otomoto.pl jest prowadzone więc... jeżeli pokaże brif too hmm ale i tak warto jechać !! :) a poza tym jestem codziennie to zaden problem :) a może to ta ;)
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
a z tą datą to równie dobrze może być tak żę ktoś nie umie przestawić daty, kupił aparat i tak leci dzien za dniem :) a tak naprawde mogło być to robione 12.04.2008 :)) a tak na marginesie, kto wie jak sprawdzić date wystawienia na otomoto.pl ?? tak z czystej ciekawości... to by rozwiało wszystkie wątpliwości
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
dokłądnie xD :)) jutro jade gooo obejrzeć :)) adzwonie rano do faceta i się umówię na oglądanie :) dowiem się i napisze :) pozdrawiam :cool2:
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
zobaczcie na 1-szym zdjęciuu ze to jakos laweta stoi :twisted:
-
rozwalona w mak przez E38 - POTRZEBNA POMOC
ja jestem codziennie w Ciechocinku :)) moge to sprawdzić czy nie ma żadnych śladów twojego lakieru... Npisz dokładnie jaki masz kolor to sprawdze :)
-
Jaką jednostkę napędową wybrać do E61!
Ludzie czemu wy aż tacy jesteście !!! ???czemu tak odrazu naskakiwać na innego usera? Normalnie się Kolega pyta jaka jednostka jest za słaba w e60 !!, a jaka ma te felery o których sam pisałeś !!