Treść opublikowana przez bmw520i
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
Poszła cała instrukcja na PRV :) :cool2: Mam nadzieje że taką e60 będe miał :)) Teraz narazie czas na e39 :8) :) xD
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.grafikaa.yoyo.pl/IMG1.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.grafikaa.yoyo.pl/IMG2.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.grafikaa.yoyo.pl/IMG3.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.grafikaa.yoyo.pl/IMG4.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.grafikaa.yoyo.pl/IMG5.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.grafikaa.yoyo.pl/IMG6.JPG %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.grafikaa.yoyo.pl/IMG7.JPG Wygląd Świetny :)) :cool2:
-
Oswietlenie Tacho LED jak w M5 w E60
podeślij na mejla to zaraz wstawie :)) mejl: [email protected]
-
Problem z centralnym zamkiem
Moje BMW: e39 2.5 V6 Touring '99 Zmien na R6 :))
-
Identyfikacja części (czyli co to jest)
tak 3 fotka to na bank kostka stacyjki !:)
-
Problem z centralnym zamkiem
Jestem bardzo Ciekawy czy pomógł mu mój sposób :) ja zawsze jak cos dziwnego sie dzieje to najpierw reset kompa :) dopiero forum :P :twisted:
-
Trzęsienie kierownicy powyrzej 100km
ja tez obstawiam koła !! albo przemieszczenie się cięzarków, albo ten co wyważał był pijany :P
-
Trzęsienie kierownicy powyrzej 100km
WItam też miałem taki obiaw, gdy miałem na alufelgach założone ciężarki przyklejane, żeby na zewnątrz nie było widać... Po przejechaniu paru km one się przemieszczają !! Najlepsze wyjśćie to te zwykłe przybijane cięzarki
-
witam mam pytanie o spalanie silnika 2. i2.5
łoł panowie źle napisałem :duh: myślałem o 1/2000km bierze mi 5l/10000km ale to jednak zdecydowanie za dużo.... :mad2: :cry2:
-
witam mam pytanie o spalanie silnika 2. i2.5
Panowie a czy to normalne zeby 2,0 24v zabierała 5l oleju na 2000km ??
-
witam mam pytanie o spalanie silnika 2. i2.5
no 42 kuce więcej to pociągną :) ale zadowolenie z jazdy.... ale porównując ( 13 - 15 ) to jest mała różnica, ale frajda jest większa :)
-
witam mam pytanie o spalanie silnika 2. i2.5
Miesiąc jeździłem na benzynie... Powiem tak: 2,0 24v osiągi są suuuuuper ale jezeli miał bym wybierać pomiędzy 2,0 a 2,5 tooo zdecydowanie 2,5 :) spalanie na benzynie to trasa 10/100 oczywiście nie inaczej niz dynamicznie :P:8) miasto 12;13/ 100 dynamicznie
-
witam mam pytanie o spalanie silnika 2. i2.5
ja tak troche odskocze od tematu, ale nie ma sensu zakładać nowego wątku... Więc... CZy to normalne zeby 520i 24v Vanos zaabierała 5l oleju na 2000km ?? a co do 2,0 24v vanos too: trasa 13/100 dyyynamiczna jazda !! miasto 15/100 dynamicznie !! oczywiście wartości podane na gazie :))
-
syczy coś pod bakiem
masz więcej pod tym adresem !!! poczytaj tam !! http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=545836#545836
-
...no to sie zaczelo .... Pierwsza rysa na masce
Co do parkingów zbiorowych przy supermarketach toooo mam bardzo złe wspomnienia... Poszedłem Reklamować bodajże MOnitor bo się popsuł po 3 dniach.... postawiłem mojego kochanego sedanika blisko wejścia... wracam z reklamacji (po 20 minutach) patrze a tu mam takie piekne 2 wgniecenia na zagięciu bagażnika.... Myslałem ze mnie krew zaleje... Na szczescie Tobie się udało bo koleś dał Ci ksero dowodu itd... a ja to mogłem jedynie szukać wiatruu w polu...
-
syczy coś pod bakiem
aa moze syczy pompa paliwa ?? tez mi syczy jak silnik chodzi... A przyczyną tego ze nie mogłes odpalić moze być za mała ilość paliwa w baku ?? u mnie w takim samym silniku, jezeli zejdzie do rezerwy to juz nie moze czasami zapalić bo paliwo zleci i nie ma jak zaciągnąć ! przy jakiej ilości paliwa masz problemy z zapaleniem....??
-
Słaby nawiew w E34 i nie tylko.
Witam podłączam się pod temat.... Mam takie same obiawy tj. Nawet na 4 biegu nic nie wieje !! :( Teraz takie pytanie czy musze wymienić filtr mikro-pyłkowy ? czy jeszcze jakiś Jezeli jeszcze jakiś to prosze o napisanie małej instrukcji, bo do mikro-pyłkowego to juz znalazłem :) Na przyszłość: Wymiana filtra mikro-pyłkowego http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=12180&postdays=0&postorder=asc&highlight=nawiewy&start=0
-
xenony - kilka pytan... :)
Ja mam Philips Vision + 30% :8) i jestem zadowolony, jeżdze juz 3 miesiąc i jest OK :). Przy zakupie zależało mi na jasnym świetle (białym) a nie tak jak żółte przy zwykłych, jakoś zarówki które świecą na niebiesko nie pasują mi do auta które ma 15 lat, Xenon OK ale do nowszych aut, ze speecjalnymi Lampami... Pozdrawiam :) :cool2:
-
czy ktoś ma fotki auta na felgach 17" M5?
kolego 2 minuty szukania w grafika-google... Prosze !! %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.solutionsbypc.com/m5/PC%27s_M5_02.jpg Tutaj bokiem, %5B640%3A480%5Dhttp%3A//severinghaus.org/gallery/d/1932-3/P1125759_e39_m5_sm.jpg[/url] Tutaj lepiej widać: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bmwmregistry.com/faq/E39M5_side_grey1.jpg Kolejne lekko bokiem: http://www.mikepuddephat.com/webs/1/html/2001/m5.jpg Jeżeli masz kombi: http://www.bmwm5.com/articles/germany2/images/171.jpg Kolejne: http://www.grafikaa.yoyo.pl/IMG_2487.JPG Hmm to juz chyba nie są te same: ale na przyszłość :) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.thhe.dk/BMW_M5_E39-01.jpg
-
Miejsce na telefon zamiast popielniczki
ja mam swoje CB zamontowane przy tunelu od siedzenia pasażera ;) jedyne sensowne miejsce w e34 :)) Ja aktualnie w popielniczce wożę klucze od garażu, sklepów itd :)
-
Miejsce na telefon zamiast popielniczki
hmm ciekawa opcja xD ale na małe telefony ;pp :) xD jak wykonasz to napisz jak poszło xD:) :8) hmmm a radio CB by tam nie zmieściło się ??:> :twisted:
-
JAK DUZA jest PRZESTRZEN DO DACHU W BMW 525 E34
Kolego na taki wzrost to proponuje serie7 xD :) napewno będzie OK :cool2:
-
AMORTYZATORY TYŁ E34/E32 - touring/salon
NO mi jak pękła lewa spręzyna tył, kupiłem od sedana 525 (komplet) niestey siedział nisko, teraz kupiłem od sedana 540 bo podobno jest cięższa niz inne sedany i jest lepiej, ale nie jest tak jak przy oryginalnych od kombi.... Widocznej różnicy moze nie być, ale jest różnica jakościowa(moze z innych stopów) na 100% inne są w kombi spręzyny... Nawet na allegro jak szukałem pisało na niektórych aukcjach w nawiasie czerwonym kolorem (NIE SĄ ODPOWIEDNIE DO KOMBI) czyli cos z tym fantem jest...
-
Jak sie sprawuje 2.0 24v na gazie
Moja też na sprzedanie :)) Kombi xD http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=72152
-
AMORTYZATORY TYŁ E34/E32 - touring/salon
moze zle to sprecyzowałem :duh: w samych amorach nei ma róznicy, różnica jest tylko i wyłącznie w sprężynie...