Treść opublikowana przez bmw520i
-
AMORTYZATORY TYŁ E34/E32 - touring/salon
kolego sedan lub kombi nie masz zadnych różnic w Amorkach, tylko różnicą jest twardość... TZN jezeli od sedana do kombi zamontujesz to będzie siedział nasz kombi :), i na odwrót
-
Jak sie sprawuje 2.0 24v na gazie
Kolego ja mam od czerwca i Wszystko jest suuuuper Polecam BRC - taka mam... Spalanie: Trasa - dynamiczna jazda powyżej 150 --- spalanie okolo 13 Trasa/miasto - w Trasie dynamicznie --- okolo 14 Miasto --- zadko tylko po miesice jezdze ale pare razy się zdarzyło spalanie --15 Ja za swoją zapłaciłem 2600zł :cool2: Nawet nie odczuwasz kiedy przełącza i nie ma żadnej różnicy w jeździe ;) LPG/PB
-
jakie alusy 17 do e39
http://www.allegro.pl/item323043548__nowe_felgi_17_5x120_bmw_1_3_extra_wzor_.html A co powiecie na takie ??? :>
-
zatankowana benzyna zamiast ropy
Kolego ja bym wlał na twoim miejscu Środek do wtrysków... Są takie przeczyszczające... Może profilaktycznie pomóc... Jeżeli jeździsz 2-gi dzień i zadnych obiawów nie widzisz to jedynie profilaktycznie bym wlał jakiś dobry środek do wtrysków...
-
CZARNY METALIC-JAKI NR LAKIERU???LIFTING RÓZNICE W PRZODZIE?
Kolego kiedys taki sam wątek zakładałem... Tutaj jego adres :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=514146&highlight=#514146
-
Amorki gazowe
kolego jezeli masz wymontowany to: jezeli wcisniesz grot i szybko wyciągniesz(tzn. dasz rade go wyciągnąć po wczesniejszym wciśnięciu) to oznacza ze amorki kwalifikują się do wymiany... Jezeli zamontowane, to dasz rade sam poznać... auto pływa na drodze...(faluje)
-
Problem z centralnym zamkiem
czekamyyy :)) u mnie to za każdym razem pomagało :))
-
Amorki gazowe
kolego jezeli nie pamiętasz nazwy, ani koloru pudełka to postaraj sie poszukać na allegro i podaj adres, wtedy można coś wymyślić, A co do regeneracji to ja nie wiem czy to pomoże, ale na pewno koszty będą dodatkowe !!
-
Problem z centralnym zamkiem
niee niee kolego + i - ze sobą :nienie: odłącz akumulator tzn najpierw - potem + i odczekaj 15/20 min na wyłączonym akumulatorku Napisz czy podziałało
-
BMW 520 Nie mogę otworzyć drzwi! Pomocy
Awaryjne otwieranie Maski !! http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=74739&highlight=&sid=a4166917f1f4f0b3f846523a663a156c
-
Problem z centralnym zamkiem
odłącz akumulator na 15/20 minut niczego nie zwieraj bo będiesz miał gwarantowany jakiś dodatkowy koszt !! Wystarczy ze odłączysz akumulator na 15/20 minut i po takim czasie komputer po podłączeniu ponownym wczytuje się na nowo
-
Problem z centralnym zamkiem
Panowie a Reset kompa nie pomaga?? Odłącz akumulator na 15/20 minut u mnie pomogło, gdy się nie zamykały jedne drzwi z centralnego....
-
wybor felg 17"
ja akurat nie lubie felg gdzie widać całe bębny zaciski itd... tzw. wnętrzności, to tak samo jak byś miał przeźroczystą maske xD
-
touring-uchylna szyba w klapie bagażnika
hehe tam jest spryskiwacz :mrgreen: Jak wciskasz spryskiwanie tylniej szyby (na maxa pchasz do kokpitu, tam gdzie są wycieraczki) to się fajnie wysuwa xD... Ostatnio u SIebie w mieście wdiziałęm jak koles tak robił, smiesznie to wygląda taki ufoludek się wysuwa :lol: wciskając (ten gdzie lampki od oświetleenia tablicy) przycisk na max-a po prawej powinno być słychać taki zgrzyt (dzwiek otwierania elektro-zamka) Jezeli go nie słyszysz to masz uszkodzoną wiązke.....
-
Jakie prędkości na biegach??
Ja jeżdze przeważnie na 3500 zmieniam bieg... Ale i tak prawdziwego "kopa" odczuwa się przy 4000 obrotów :)
-
touring-uchylna szyba w klapie bagażnika
a masz e34 czy e39 ?? moze nie ten wciskasz co trzeba ?? Bo w e34 koło otwierania całej klapy jest 2-gi przycisk do otwierania szyby znajduje sięon na maxa po prawej str. wielkośc taka sama jak do otwierania klapy
-
Amorki gazowe
Kolego a jakiej firmy założyłes ???do mojego Kombi by się takie przydały na tył :)
-
Amorki gazowe
kolego z jednej poszło do góry, czy z dwóch ?? bo jeżeli z jednej to zobacz z tej strony co jest niżej sprężynę może pękła !!
-
Dla milosnikow serii 5
W Ognistym Lisku jeszcze zależy czy masz wtyczki sciągnięte, czy masz jave zainstalowaną... a IE pociagnie wszystko :)), ale tyle co on Trojanów Sciaga to Olaboga .... !!! :mad2: Nigdy przez IE !! :duh:
-
Dla milosnikow serii 5
Ja sciągałem przez Firefoxa :))
-
Żegnamy w łzach E34 ...sluzylo wiernie...uratowalo zycie...
ZObaczcie na tym filmie (BMW vs VOLVO) jak BMW kosi volvo, wchodzi jak nóż w masło (1:37 min)... WG. mnie bmw mniej ucierpiało :twisted: http://youtube.com/watch?v=mOFY2kT5LqA
-
wybor felg 17"
JA w Swojej e34 mam felgi od e39 i wyglądają świetnie :)) Oczywiście 16", ponieważ 17" juz jest za twardo :(( niestety nasze polskie drogi... Na tych 16" jeździ się idealnie %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.allegro__aukcje.republika.pl/sam.JPG
-
Dla milosnikow serii 5
Już wszysko jest gotowe: Ściągnij Tu: http://download.yousendit.com/2E7930002D87D0F6 Posłuchaj Tu: http://pablo900.wrzuta.pl/audio/lO7kuvlpgw/ P.S.: strona podana przez cn_igi działa :))
-
jak zamontować boczne kierunkowskazy?
ja w touringu mam oryginalnie boczne.... Kiedyś jak miałem jeszcze sedana i ciągałem przyczepki to mnie pewnego razu panowie niebiescy zatrzymali, mandacik 150 zł, dowód zatrzymali i albo montuje kirunki, albo hak demontujemy.... i nie było gadania.... Kolego ja miałem w sedanie w nogach kierowcy i pasażera, tam gdzie głosniki, takie wtyczki bodajże 4 pinowe... kupujesz kierunkowskazy, wywiercasz dziure i przekładasz wiązke i podpinasz i działa idealnie :)) robota na 20 minut (strona)
-
Alternator 140A, czy będzie pasować ??
Kolego hmm gdyby nie było różnic to BMW nie wprowadziło by 2 różnych oznaczeń.... Najlepsze wyjście zadzwoń do aso, albo podjedź do najbliższego i się dopytaj....