Treść opublikowana przez Krakus3
-
Wasze konfiguracje podzespołów/trybów jazdy
czyli ja Kraków- Myślenice , a Ty kontynuujesz do Rabki :D
-
Finansowanie G20
dokładnie jak kolega Czarekcz wyjaśnił , chodzi o ubezpieczenie
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@Crysis zrobię nową sesję jak go umyję :8) @mich4el no ba, bo to brat bliźniak 330i , tylko słabszą turbinę ma :wink: @AX77 u mnie było 3,4 % :(
-
Powloka ceramiczna
nie rozumiem , chodziło im oto że nakładają ceramikę jako prezent dla aut powyżej pół miliona ?
-
BMW 3 G20 - spalanie
@Alinho przestańcie katować biednego 330i :wink: :D
-
Pierwsza wymiana oleju
A tak wyglądał filtr powietrza po 15tyś km w Tiguanie , fotkę wysłałem wtedy do VW , z prośbą żeby inżynier o imię Hanz zastanawiał się nad tym czy faktycznie interwał co 60tys km dla filtra powietrza nie jest zbyt rzadki dla silnika z turbiną - przynajmniej dla aut jeżdżących w Mieście Królów Polskich-.. :wink: nie dostałem odpowiedzi
-
Wasze konfiguracje podzespołów/trybów jazdy
chętnie bym zakodował kolor zegarów tak żeby w Sport Ind. pozostawały pomarańczowe a nie białe , pomarańczowe są bardziej komfortowe dla oczu podczas dłuższej jazdy nocą i dają fajny klimat , o ile się da
-
Dziwne zapachy po wyłączeniu silnika - nowe BMW
niestety , 3 tyś km w 320GT , 3,5tyś km w 520D a obecnie 11 tyś w 318i z nich pierwsze 5 tyś km stał w nocy w garażu , i niestety muszę potwierdzić że mechaniczny zapach rozgrzanej gumy , plastiku i metalu był mocno zauważalny w tych autach w porównaniu np. do Tiguana
-
Pierwsza wymiana oleju
olej olejem , ale filtr powietrza co 60tyś w VW a w BMW co 90tyś km chyba !! to dopiero jaja :shock:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Na żadnym weselu nie byłem :mrgreen:
-
Bardzo niewygodne sportowe fotele w 330i Touring G21
jak zobaczyłem ile kosztuje zdanie- komfortowe fotele - w wydaniu BMW 5er , bo w 3er nie spotkałem się z ta opcją , to moje fotele w G20 stały się baaardzo komfortowe :mrgreen:
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
czyli żeby w pełni wykorzystać możliwości G20 to trzeba być dobrym kierowcą i dobrym informatykiem :wink: :D
-
Wasze konfiguracje podzespołów/trybów jazdy
@Crysis w przypadku 318i jest to przerost formy nad treścią , pewnie koledzy w 330 i 340 mogą korzystać efektywniej z tej opcji
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
też myślę że grey zawsze będzie wyglądał na czysty albo bardzo czysty - to jest jego główny atut- on i beżowy kolor
-
KLOCKI TYŁ
niestety też takie wrażenie miałem dotykając przednich tarcz hamulcowych .. w porównaniu do tych w Tiguanie.. jakoś cieńsze są prośba do kolegów : jak ktoś będzie wiedział która firma produkuje klocki/tarczy do G20 proszę o info. , bo kupując klocki/tarczy z logo BMW to cena będzie horrendalna albo będzie podróba tak jak miałem z klockami do VW rok temu .
-
Wasze konfiguracje podzespołów/trybów jazdy
318i , seryjne zawieszenie : silnik : sport asb : comfort kierownica : comfort
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
mój ulubieniec w segmencie po G20..
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
właśnie tu na forum powinno być , kilka miesięcy temu czekając na moje G20 , zadałem pytanie związane z różnicą oświetlenia , i ktoś z kolegów podał link do strony gdzie wybierając model auta można było sprawdzić możliwości i zasięg różnych rodzajów oświetlenia danego modelu , jak mówi klasyk : szukajcie a znajdziecie :wink: :D za nie długo Twoje auto znajdzie się na plakacie nad łóżkiem 13 latków jako auto marzeń :mrgreen:
-
manual verso automat
odnoszę wrażenie że MSB pasuje do silników wolnossących bardziej niż doładowanych , przynajmniej osobiście tak to odbieram
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Z tego co czytałem na stronę porównującą te 3 światła w G20 , wynika że rozszerzone mają trochę większy zasięg niż podstawowe , nie tylko o skrętność chodzi . natomiast podstawowe w porównaniu do podstawowych LEDów w Tiguanie to niebo a ziemia na korzyść BMW
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
pewnie masz rację , nie ukrywam że jedyny elektryk za którym trzymam kciuki to ten który może powstać z rąk potomków Skłódowskiej-Curie i Kopernika - potencjał genowy jest :D - natomiast co do reszty , to na razie traktuję jako smutne zakończenie fajniej ery spalinowej motoryzacji i analogowych zegarków na rzecz Li-Ion i kolejnych wyświetlaczy LCD wypalających siatkówkę.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
moje pytanie do Ciebie nie było sugerujące tylko weryfikujące . myślę że nie ma sensu brnąć dalej w tą dyskusję , bo uważam że mamy trochę inna płaszczyznę oceny chińskich marek , w tym motoryzacyjnych.
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
@pawel629 dokładnie jak kianek pisze , oceń audio za 3 tygodnie , u mnie - mam HiFi- było to samo , po 3 tygodniach korzystania, audio w tym aucie nabrało inne - lepsze- brzmienie .
-
Service Inclusive / Plus
@PatrykK z którego roku masz auto ? mam nadzieję że ten problem został eliminowany przez BMW w produkcjach z 2020 r.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
i do tego ma wielką deskę do krojenia przed pasażerem , że można obiad przygotować na nią stojąc w korku.. :wink: :D