Treść opublikowana przez Krakus3
-
Bardzo niewygodne sportowe fotele w 330i Touring G21
@woocash odnoszę wrażenie że jakbym wykonał tej pozycji , to dopiero bym się znalazł na SOR :wink: :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Continental EcoContact 6 powinny się nazywać ShitContact 6 :evil: jeszcze nigdy nie miałem takiego aquaplaningu jak na tych oponach , i to przy prędkościach 90km/h :shock: mocno odradzam te opony :nienie:
-
330i mineralweiss
2:30 BMW radość z jazdy :D
-
Rabaty na nową serię 3 g20
nie powiem jak w BMW ale możne być podobnie , w AUDI jedyna szansa na poważny upust - nawet ok. 27% czasami- to początek roku kupując auta z placu z poprzedniego roku
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
odnośnie brzmienia silnika w 318i , wczoraj dokonałem kilka prób i nie zauważyłem różnicy w jakości brzmienia silnika ani w jego poziomu głośności w trybie COMFORT i SPORT , a wygląda na to że jest z zewnątrz robiąc próby z opuszczonymi szybami , bardzo przyjemne mruczenie :cool2:
-
330i mineralweiss
czyli to było jedno dniowe szkolenie żeby lepiej poznać możliwości i granicy swoje i swojego auta , fajna rzecz :cool2: ile kosztowało takie jednodniowe szkolenie jeśli można wiedzieć ?
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
śliczna ta dokładka :cool2: i chyba kolor auta który najbardziej pasuje do niej to właśnie biały .. jak ona jest mocowana na wcisk , śrubki ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
może przez to, że moja to wersja po COVID owa :P
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
wygląda mi na to że informatyk BMW od spraw pogody mieszka w okolicy San Francisco , każda temp. nie mieszcząca sie w przedziale 19-23 C jest ekstremalna dla niego :mrgreen:
-
BMW 3 G20 - spalanie
kolejna próba autostradowa przy mojej ulubionej konfiguracji : silnik sport , ASB comfort , Uklad jezdny comfort
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
Gratuluję odbioru , i nie psuj go więcej :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
piękny letni dzień ..a tu ciągle straszy.. :wink:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
czy ESP w trybie SPORT jest bardziej uśpione niż w COMFORT , czy tak mi się wydaje ?
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
czyli mając telefon z dwoma kartami SIM jak w moim przypadku , jestem raczej skazany na trzymanie tego telefonu na widoku żeby wybierać z której karty ma być wykonane połączenie , oraz żeby widzieć na który telefon przychodzi połączenie .
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
@bestb ta awaria jest tak znana , że nawet wiemy gdzie ten moduł jest produkowany .. u kolegów ze Złote Piaski :wink:
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
witaj 1- słuchasz muzyki z YT , postanowisz dzwonić do kochanki , po zakończonej rozmowy czy automatycznie jest ponawiany streaming z YT ? bo u mnie jest tak że często ręcznie muszę ponowić połączenie telefonu z autem po rozmowie telefonicznej żeby słuchać muzyki 2- czy jest taka opcja u Ciebie , że widok z ekranu telefonu jest kopiowany na ekran auta ? i co się dzieje na ekranie telefonu jest tez widoczne na ekranie w aucie ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
nawet akustycznie jest głęboka komuna , na zewnątrz wszyscy wykastrowani , a w środku wszyscy maja brzmienie emki , żeby nikt się nie czuł pokrzywdzony mniejszą mocą silnika :shock: czy to jest dobre ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Leeo , na złą drogę mnie prowadzisz :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Nie wiem czy posiada , ale dźwięk jest tak sportowy że nie może być prawdziwy - coś jak wargi mojej sąsiadki - :wink: tylko nie mów że to samo brzmienie jest w 330 ? :shock:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Randall , proszę rozwijać tą myśl
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
niestety albo stety jest tzw. komuna motoryzacyjna , wszyscy mają wygladac tak samo , bez względu na moc własnych aut :shock: taki trend.. :roll:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Brawo Wy :cool2: a to G20 w swoim naturalnym środowisku :wink: brzmienie 318i jest rewelacyjne jak na silnik bez ambicji sportowych :cool2: https://streamable.com/0parb3
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Mam gościa ze stajni konkurencyjnej..kto zgadnie model ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
niezamierzanie wpadłem w lekka nadsterowność wyjeżdżając z podporządkowanej , i od tego czasu jest zabawa , czuję się jak alkoholik który od 5 lat nie pił ani kropli alkoholu i regularnie chodzi na spotkania AA , a przez pomyłkę zjada ciasto z alkoholem.. :norty:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nawet abstrahując od tematu uratowania białych niedźwiedzi czy groźba dostania mandatu za pozostawienia auta z włączonym silnikiem bez kierowcy w środku , jest temat bezpieczeństwa innych , nie stawiałbym że każdy właściciel takiego auta będzie na tyle rozsądny żeby nie włączyć tej funkcji mając auta w garażu podziemnym w bloku czy w galerii handlowej ..