Treść opublikowana przez Krakus3
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
czy ktoś ma dostęp do cennika BMW części zamienne ? , chodzi mi o cenę : 1- gril do Luxury Line 2- wstawki wokół halogenów - chromowane- do Luxury Line 3- wstawki wokół odblasków na tylnym zderzaku- chromowane- do Luxury Line z góry dziękuję
-
330e mPerformance
czyli perfekcyjne połączenie plusów elektryka z duszą spalinowego silnika :cool2: , głośno ostatnio mówią o akcji serwisowej hybryd BMW , coś faktycznie się dzieje w tym temacie ?
-
G21 330d xDrive M Sport Dravit Vernasca Oyster
piękne auto , gratuluję :cool2: A4 miałeś też w Dieslu ? , czy mógłbyś napisać więcej porównań pomiędzy A4 i 3er z twojego punktu widzenia ? szerokości
-
330e mPerformance
WOW ! to auto jest tak piękne że mógłbym spędzić w nim 10 dniową kwarantannę :lol: mam 2 pytania 1- co trzeba klikać w konfiguratorze żeby mieć tył 340i ? czy to osobno kupiłeś i dołożyłeś ? 2- czy miałeś porównanie z 330i , zwłaszcza pod względem sprintu 0-50 , 0-80km/h oraz elastyczności 80-120 km/h ? szerokości ! :cool2:
-
G21 M340d - Tanzanite II
piękne auto ! szerokości .. czy to R6 w Dieslu ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Do wczoraj byłem fanem przednich wycieraczek w G20 , bo bardzo estetycznie dawkują płyn na szybę , a nie jak reszta aut - jakby ktoś sika na przednią szybę :D - natomiast dzisiaj zauważyłem bardzo niemiły szum z tych wycieraczek przy prędkościach autostradowych , aerodynamika tych wycieraczek niestety jest na poziomie wycieraczek autobusu PKS trasy Warszawa- Ostrołęka.. sami posłuchajcie.. https://streamable.com/bkjuq6
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
myślę ze jest bardziej logiczny powód , chodzi o czystość auta :lol: , Pani przede mną w brudnym X1 dostała mandat , a ja w pięknym wypucowanym 2 h wcześniej czarnym G20, dostałem pouczenie , a policjant ciągle oglądał błyszczącą maskę oddając mi dokumenty, nawet klasyczne pytanie padło od niego .. ile pali ? :D oby jak najwięcej takich miłych policjantów :cool2: .. a przeprosiny mu należały za łamanie prawa. co do f30 318d , też miały 3 cylindry ? pytam bo ostatnio ścigałem się z pod światła z takim , no to pokazał mi rury , i stąd wiedziałem że to 318d było :cry2: , myślę że miał podrasowany silnik
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
niewielkie przekroczenie dozwolonej prędkości :P
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
No i kto NIE jest -sunday driver -w niedzielne południe ? oczywiście ze kierowcy BMW :mrgreen: na szczęście skończyło sie pouczeniem tym razem :wink: dzięki @Wehyr za cenną uwagę co do 330xd :cool2: , raczej handlowiec tego nie powie :wink: :D
-
Jakie fotele? Tapicerka materiałowa,skórzana czy individual?
patrząc na fotele M , to one kipią komfortem - przynajmniej tak wyglądają - :wink: ciekaw jestem czy jest różnica w zapachu skóry między Nappą , Dakotą a Vernascą ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
czyli liczy się plik źródłowy np. YT Music , wzmacniacz i głośniki -sprzęt audio w aucie- , natomiast pośrednik w postaci smartfona wysyłającego plik sygnałem BT już nie do końca , dobrze to rozumiem ?
-
BMW 330xi sunset orange M Pak
wręcz przeciwnie ! :cool2:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
możesz rozwinąć tą myśl ? gdzie Ci rozczarował ?
-
BMW 330xi sunset orange M Pak
Ciemne szyby są fajne, noe widać jak się główka majta, jak zerka się w lusterko, . aaa, teraz to rozumiem , tylko co zrobisz z tym który stoi przed Tobą i ogląda Ciebie w swoim lusterku wstecznym ? :lol:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
prawda ?! choć patrząc na tył różnych modeli MB np. CLS :duh: , to i tak wychodzi całkiem nieźle no ba, bo to przystojniak w gumiakach , wsiądzie się dostanie bez stresu :wink: :D
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
pytanie do znawców audio : jeśli smartfon ma lepszą jakość audio- przynajmniej tak reklamują- , czy to ma przełożenie na jakość audio w głośnikach auta jak słucha muzyki z np. YT z tego smartfonu poprzez BT ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Miłego weekendu..
-
Remote Start
jesteś pewny @Randall ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
pewnie zaciągnę na siebie falę krytyki ,ale powiem co myślę na temat niektórych asystentów jazdy : 1- system utrzymanie pasa ruchu: jest systemem bezpieczeństwa a nie autonomicznej jazdy jak niektórzy koledzy go próbują wykorzystać , można go nazwać systemem emrytalno-rentowym , jest dla kogoś kto np. zasnął w trakcie jazdy , stracił przytomność z powodu rozległego zawału , udaru czy przesadził z insuliną w jedną czy w drugą stronę i nagle znalazł się w śpiące cukrzycowej . wtedy jest szansa że katastrofa nie będzie jeszcze większa dla niego oraz dla kogoś z przeciwnej strony który akurat wraca z klubu fitness i wygląda jak młody Bóg . czy jest bezpiecznym systemem którego można ufać ? , bardzo ostrożnie ! , wystarczy jechać powyżej 85km/h trochę kręta drogą typu Zakopiańska z Krakowa do Zakopanego a skończycie na pierwszą barierkę przy pierwszym lekkim zakręcie , jedynie można go używać do takich czynności jak odkręcania butelki wody , wyjmowania czegoś ze schowka , czyszczenie okularów przeciwsłonecznych czy zdejmowania kurtki w trakcie jazdy , albo można udawać że się jest pilotem B777 z rękami na kolanach i ciągle monitorujący wskaźniki.. ale ile można tak się bawić - ? :wink: 2- aktywny tempomat : czy widzieliście bardziej żenujący widok niż nowe BMW w M pakiecie jadący 110 za ciężarówka - bo akurat korzysta z aktywnego tempomatu- ? ja nie widziałem , może poza MB w AMG :wink: 3- asystent jazdy w korku : brzmi jak rodzynek , ciekaw jestem czy faktycznie można sprawnie sprawdzić email i odpisać oraz konto na Instagramie i lajkować ? :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
fajny początek dnia.. :evil:
-
318i Mpak Portimao
odnośnie brązowego tiguana , ciekawa informacja , to auto jest w coś typu CL 4 letni od VW , w tym miesiącu albo oddam auto albo wykupię - 51tyś zł brutto faktura wykupu - , cena auta na otomoto z podobnymi parametrami 75tyś :shock:
-
M340i Sedan vs Touring
no i wygląd , wystarczy popatrzeć na tył i bok sedana w porównaniu do kombi , i wybór powinien być jasny :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Świetna zabawa po pracy , z dzieciakami. jeszcze dołożyłem piłkarzyki i rzutki :)
-
Remote Start
@dawidrze dzięki , :cool2: masz EU czy USA wersję auta ? zadzwonię do niego dziś , bo pomysł odpalania auta stojąc w szlafroku w oknie ciepłego salonu , patrząc na zmarznięte auto jest bezcenne :wink:
-
318i Mpak Portimao
Głodnemu... :wink: :D rzadko ale bywam w Ostrołęce.. teściów tam mam