Treść opublikowana przez Krakus3
-
318i Mpak Portimao
a w przypadku G20 to chyba konieczność , mój handlowiec z powodu mojego doświadczenie z 16 , już odradza klientom kupowania 318 na 16tkach osobiście chętnie bym próbował 17tki na kilka dni na próbę , @Leeo może jak wpadniecie kiedyś do Krakowa lub na narty to zrobimy swing - kół oczywiście - ? :wink: :D
-
Remote Start
jestem za , ale jak to ma do 1- gwarancji 2- czy nie trzeba za każdym razem ponownie kodować po wizycie w serwisie lub aktualizacji systemu ? 3- czy działa w podstawowej wersji LC ?
-
318i Mpak Portimao
ciekawy jestem czy 17 ROF będą lepsze od zwykłych 16 pod względem stabilności na autostradzie, przy wyższych prędkościach
-
318i Mpak Portimao
jak oceniasz komfort w porównaniu do 18ek ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
@Leeo nie jesteś pierwszy , też byłem rozczarowany brakiem narzędzi dopóki koledzy na forum nie wskazywali ich kryjówkę- podłogę z podwójnym dnem :mrgreen: ps: a żona tak Ci pozwala często zaglądać do jej auta ? u mnie bym usłyszał : co robiłeś w moim samochodzie ?! chyba że powiem : chcę ci umyć auto :D
-
330i RWD alpinweiss Msport
piękne auto Kamil :cool2: , szerokości
-
BMW 330xi sunset orange M Pak
Piękny odważny kolor :cool2: , takiego jeszcze nie widziałem , może fotkę ze środka ? szerokości !
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
na co stawiacie , w 17000km czy za 17000 km wymiana oleju ? :duh: , a mam już 14 000 km
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
więc tak .. dziś oglądałem na żywo nową 4er , z przodu jest absolutnie ciekawym i nadzwyczajnym widokiem , nie mogę powiedzieć że to ładny czy brzydki , jest tak odważny i ciekawy że nawet podwójny espresso wypiłem patrząc na ten przód .. - brawo BMW - :cool2: środek : wygląda jak w 3er wizualnie , kabina jest odrobinę szersza , i wyraźnie niżej siedzi niż w 3er. tył: i tu jest największa porażka moim zdaniem , bardzo pospolite kształty tylnych lamp , jak w każdym pospolitym aucie które stoi przed nami w korku - Skoda, Mazda ..itd- a same światła stop to 2 sierpy radzickie - stąd myślę że Rosjanie będą kochać ten model ;)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
quiz dnia : czemu Rosjanie będą zakochani w nowej 4er ? :D
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
piękne jesienne fotki Randall ! :cool2: patrząc na jakość fotek u Ciebie , to chyba ja mam mydelniczkę a nie smartfon :wink: co do nowej 4er , dziś będę miał własne zdanie na temat jej wyglądu, bo mam zamiar odwiedzać mojego dealera gdzie w tym tygodniu jest u niego prezentowana - przynajmniej tak mi pisali w emailu -
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Piękny jesienny poranek.. miłego dnia !
-
318i Mpak Portimao
Leeo jak oceniasz komfort zimowek 17 ROF w porównaniu do 18 zwykłych ? auto wygląda fenomenalnie :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Osobiście nigdy nie jeździłem autem elektrycznym poza tymi na wesołym miasteczku , ale oglądając Teslę w porównaniu do M3 , Alfa , czy MB w AMG to dla mnie jak oglądać mecz piłki nożnej między dwoma drużynami bez żadnej historii piłkarskiej , bez publiczności na stadionie , ale grających fenomenalnie i wykonujących perfekcyjnie zaleceń trenerów.. w porównaniu do oglądania meczu pomiędzy dwoma znanymi drużynami na historycznym stadionie pełnym kibiców , owszem grają gorzej niż tam ci , ale który mecz byś wybrał do oglądania ? chyba tak samo jest z autami.. a może się mylę ? :wink:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
4:28 to auto wygląda jak bardzo szybka lodówka.. :mrgreen: bardzo trafnie muszę powiedzieć.. a ile podkładu muzycznego musieli użyć żeby coś się działo oglądając wyścig i slalom Tesli w porównaniu do np. Alfy ? :wink: :D
-
318i Mpak Portimao
ogromna różnica na korzyść G20- nawet jakby stał bez kół :D - , chyba najbliższa linia do G20 jeśli chodzi o suvy to ma X4 obecnie , zwłaszcza jeśli chodzi o tył
-
Rabaty na nową serię 3 g20
@ironiq moja rada jest taka : jeśli dzieciaki same się zapinają w swoich fotelach to bierz G20 , a jeśli jeszcze nie potrafią to bierz G01 :)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
u mnie też nie ma zaślepki środkowej , ale jestem dziś rozczarowany czymś innym mianowicie : auto napchany elektroniką ,potrafiący włączyć klakson jak dostaje takie życzenie od kierowcy , który leży przy basenie obok Niemieckiej turystki 3 tyś km od auta , a jednak nie potrafi zmieniać czas na zimowe samodzielnie , jak smartwatch mojej córki za 100zł .. słabo BMW :nienie: ciekawy jestem jak sytuacja wygląda ze zmianą czasu u kolegów z LCP ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
jakby na to nie patrzeć , ma rację ;) https://streamable.com/b3jxtn
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Dziękuję @maly :cool2: , bardzo fajny artykuł , wynika z niego że do 150tys brutto , w przypadku bez VATowca
-
Rabaty na nową serię 3 g20
w przypadku bez VATtowca , mówimy o cenę auta 150tyś brutto czy netto , żeby maksymalnie rozliczyć samochód w działalność ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
u mnie jest jak u Randalla , ładowanie indukcyjne , możliwość wyłączenia asystenta pasa ruchu raz na zawsze .
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
poddałem się siłom natury :wink: , jestem pogodzony z wizytą po zimie u chłopaków od ceramiki :cry2:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
nie tylko kierowcy kochają BMW , koty też.. :mrgreen:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
nie mogę , bo ma zazdrosnego męża :wink: :mrgreen: