Treść opublikowana przez Krakus3
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
a skąd ? tylko widocznie ta sztuka wychodzi im lepiej skoro tak długo utrzymują się na rynku motoryzacyjnym, mając rzeszę fanów marki na całym świecie to ja Ciebie zapytam , po co kupujesz BMW jak możesz kupić auto innej marki o podobnych parametrach i jakieś 30% tańszy ?
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
W tym przypadku nie o technologię tylko chodzi , ale o nazwiska :D , jak w zarządzie będą nazwiska typu Ericson , Zimmerman czy Jonson to raczej można liczyć na produkt dobrej klasy , ale jak w zarządzie będą nazwiska typu Chang , Ming czy Zun to raczej liczył bym jedynie na tańszy produkt , jakość idzie na drugi plan . daje przykład Hongkongu , w 2005 r. i w 2019r. to samo miasto , ci sami ludzie , jedynie nazwiska rządzących się zmieniły , i mamy całkiem inne miasto - była perełka a jest g...ne miasto- , stąd proponuję żeby Volvo wypuścił specjalną edycję swoich aut po tytułem : Hongkong Edition ! :wink:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Uczucie takie, że pasuje, do reszty sprzętów, w tymże domu :mrgreen: Oppo , Manta i Volvo , i spotkanie z kolegami będzie mijało na udowodnienie im że Oppo jest lepsze od iphona , TV Manta jest lepsze od Sony , a Volvo jest lepsze od BMW :mrgreen: przepraszam za lekką złośliwość , ale w końcu na forum BMW jesteśmy :wink:
-
Service Inclusive / Plus
powiem to zdanie podczas kolejnej wizyty w ASO :mrgreen: :cool2:
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
podejrzewam że sprawa jest jak kupić pokój w hotelu 5 gwiazdkowym z częściowym widokiem na morze - HiFi- lub kupić w tym samym hotelu za dopłatą pokój z panoramicznym widokiem na morze - HK- , wychodzisz rano na balkon i dopiero poczujesz różnicę :8) niby to samo ale nie to samo :wink:
-
Sportowy układ hamulcowy M
nie powiem na temat hamulców M bo nie miałem z nimi do czynienia , ale jeżdżąc 3 lata nowym Tiguanem 150koni trendline , i potem przesiadając do BMW to jedyna rzecz która była na korzyść Tiguania to hamulce , robiłem 4 tyś km w 520D ze zwykłymi hamulcami i powiem że dramat - auto spowalniało i nie hamowało - i to samo dotyczyło 320 GT tez ze zwykłymi , jest dużo lepiej z G20 ze zwykłymi - na szczęście- ale podejrzewam że filozofia konstrukcji układau hamulcowego przez VAG daje lepsze wrażenie hamowania i większe uczucie sprawności tego hamowania niż w przypadku BMW
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
faktycznie..masz rację Leeo :cool2: , to model przed liftem
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
3er bardzo sie zbliża z wyglądu do nowej 5er , ale tyłeczek 3er zostaje bez konkurencyjny :wink:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
zazdroszczę Ci takiej organizacji wyjazdu :) :cool2: ja jestem na etapie kłócenia się z żoną do którego hotelu jedziemy.. nawet gorzej... do którego miasta jedziemy :mrgreen:
-
Service Inclusive / Plus
dzięki @Randall :cool2: myślę ze temat klocków i tarcz hamulcowych jest wart zainteresowania bo jakby nie patrzeć to kilka tysięcy oszczędności
-
Finansowanie G20
@Erpack poproś o ofertę na 35 miesięcy , nie pytaj mnie dlaczego bo to skomplikowane ,ale kiwałem głową wtedy i tak robiłem , podobno wychodzi bardziej opłacalnie . może ktoś z kolegów wytłumaczy o co chodzi
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
@TomekGnomek :mrgreen: :mrgreen: :cool2:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
jakie to uczucie posiadać chińskie auto z chińską technologią i jakością pod dom ? :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
ani trochę , pokonuje zakręty klejone jak rzep do asfaltu , właśnie na tym polega m.in. fun z jazdy BMW
-
Service Inclusive / Plus
jak najbardziej , tak samo robiłem z Tiguanem , komplet tylnych klocków w ASO z wymianą 900zł , a u Bogusia 300zł z fakturą i na oryginalnych ATE , tylko musiałem podczas wymianę znowu słuchać jego komentarz na temat polityki i polityków , teorii spiskowych globu , i która nacja rządzi naszym losem.. :lol: tylko w przypadku BMW jaką mamy pewność że po wymianie poza ASO , zniknie komunikat konieczności wymiany klocków ? ktoś wie która firma produkuje klocki dla BMW ?
-
Finansowanie G20
czyli jak zwykle , banki i instytucje finansowe zarabiają na biednych ..bogaci płacą mniej :wink:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
to fakt , podstawowe LEDy do urokliwych nie należą , ale mają jeden jedyny plus , auto z tymi światłami w lusterku wstecznym wygląda jak Maserati sedan z daleka.. naprawdę ! :mrgreen:
-
Service Inclusive / Plus
Daj znać proszę ile Ci wyszło za wymianę tych klocków , żebym wiedział ile mam wkładać dziennie do skarbonki pod nazwą -poza gwarancyjne serwisowanie BMW - :wink: w Tiguanie przednie klocki wymieniłem po 90 tyś a tylne po 115tyś km , tarczy jeszcze z fabryki :shock:
-
Finansowanie G20
masakra , czyli mandat z fotoradaru może być droższy o 170zł za nim będziesz stał w kolejce po niego na poczcie :shock: dlatego pani od leasingu dała mi tylko dwie rady : - płać w terminie i nie rób mandatu z fotoradaru :D
-
Aplikacja BMW Connected
u mnie działa jak należy , tylko internet musi byc włączony w telefonie :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
absolutnie wspaniałe auto do codziennego użytku , nie stabilność powyżej 160km/h nie znikła, ale do niej da się przyzwyczajać nie jadąc często powyżej 160 :P opony kupiłem Michelin alpin 6 , choć jakbym wybrał jeszcze raz to może bym kupił coś z RF może by coś pomogło na tą niestabilność powyżej 160 ? bo RF mają twarde ściany boczne, a jak zauważyłem ostatnio jak naciskam stopą oponę, to całe auto się kołysze , tego zjawiska nie mam w Tiguanie który ma jeszcze grubsze opony i jest bez RF !
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
mówisz masz.. :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Żebym wiedział :oops: gdzie mogę to sprawdzić ?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
dziś stojąc obok Nissan Leaf miałem takie porównanie : fwd elektryczny = taczka na prąd ...fuuuj :mrgreen:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
jestem pod wrażeniem takiej/takiego córki/syna , rodzice muszą byc dumni z Ciebie :cool2: 318i czy miasto czy autostrada w przypadku normalnej jazdy pali 6,5-7 l/100km