Skocz do zawartości

kwk222

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kwk222

  1. bębenkowe czyli kilometry pokazuje analogowo a nie cyfrowo. tych liczniki cięzko się naprawia bo jak zrobisz obrotomierz to za jakiś czas padnie Ci przebieg dzienny i ogólny. najlepiej wymieć na zegary poliftowe z wyświetlaczem cyfrowym ;)
  2. założę się ze masz licznik który pokazuje kilometry bębenkowo?
  3. doszedł kolejny klucz do skrzyneczki 17/19, skrzyneczka się powoli zapełnia ;) http://img267.imageshack.us/img267/7734/img1683bn.jpg
  4. zapowietrzony lub termostat zawieszony
  5. dziś doszedł taki mały gadżet :) http://img16.imageshack.us/img16/6105/img1672d.jpg
  6. mogło mogło, najlepiej calu dolot rozebrać i przepatrzeć
  7. sprawdź cały układ dolotowy czy masz szczelny
  8. jak warunki są dobre to też mnie to denerwuje i nagradzam, ale jak pada deszcz,śnieg czy mgła to halogeny czemu mam nie używać? ale temat nie od tego i koniec OT ;)
  9. jak pada deszcz, śnieg czy mgła nawet wskazane jest ich używać lokowgw, narazie nie sprzedaje i zostaje tak jak teraz, ale będę miał Cię na uwadze ;)
  10. spoko opis,auto po naprawach też będzie spoko, życzę powodzenia w naprawach i modach ;)
  11. no dobra.. załóżmy że wszystkie przekaźniki, bezpieczniki, włączniki itp są sprawne a szyba dalej nie grzeje? bo szyba do zmiany?
  12. Halogeny założone i nawet świecą, tylko postojówka się obraziła ;) http://img824.imageshack.us/img824/5382/57782946226342714491315.jpg
  13. kwk222 odpowiedział(a) na Marekpce temat w E34
    jak widzę to wszystko masz ponumerowane, wszystkie czynności;)
  14. kwk222 odpowiedział(a) na Marekpce temat w E34
    mam książkę sam naprawiam wiec bym i mógł, ale predzej znajdziesz sam na necie ;)
  15. kwk222 odpowiedział(a) na Marekpce temat w E34
    mogę CI takie poglądowe foto podesłać ;) http://img26.imageshack.us/img26/7486/rozrzd25.jpg
  16. Krucza piękna ta lotka jest :norty:
  17. kwk222 odpowiedział(a) na cichy77 temat w E34
    do m50B20 musisz szukać oBC z końcówką 149. ciężko kupić i ceniony egzemplarz to jest. nic innego Ci nie podejdzie
  18. co do chromline to ja mam akurat przemalowane na shadowline. 1 efekt ładny, ale z czasem farba odchodzi i widać chromowe elementy
  19. wypowiem się jeszcze co do lotki.. jak założysz ori M-technica to moze zostać bo gustownie wygląda. w poprzedniej e34 miałem lotkę AC SCHNIZTERA i ładnie leżało ;) inne niż dedykowane do e34 to nie!
  20. ja odpowiem na pytania 3,6 3 - klamki. do e34 nie pasują takie nakładki, psuja ogólny wygląda, zalatuje "wsią" 6- czyt wyżej ;)
  21. żółciaki przylazły :) http://img43.imageshack.us/img43/8826/48353145981159739009656.jpg
  22. kwk222 odpowiedział(a) na niewolnik2222 temat w E34
    słabo wieje - sprawdź czy filtr kabinowy czysty o ile go masz wieje połowa auta - elektrozawory uwalone, dokładnie gumki w nich, musisz regenerować lub szukać używek
  23. kwk222 odpowiedział(a) na haras temat w E34
    normalnie ma być niebieski, chyba ze ktoś zmieniał to wiadomo :wink:
  24. kwk222 odpowiedział(a) na haras temat w E34
    w skrzyńce od kompów przekaźnik środkowy niebieski - on jest od pompy paliwa
  25. nowa przekładania czeka już na założenie :) http://img822.imageshack.us/img822/2676/img1627ti.jpg

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.