Treść opublikowana przez kwk222
-
e34 520i m20b20 nie działa obrotomierz i ekonomizer
bębenkowe czyli kilometry pokazuje analogowo a nie cyfrowo. tych liczniki cięzko się naprawia bo jak zrobisz obrotomierz to za jakiś czas padnie Ci przebieg dzienny i ogólny. najlepiej wymieć na zegary poliftowe z wyświetlaczem cyfrowym ;)
-
e34 520i m20b20 nie działa obrotomierz i ekonomizer
założę się ze masz licznik który pokazuje kilometry bębenkowo?
-
kwk222 --> 520i Weteran
doszedł kolejny klucz do skrzyneczki 17/19, skrzyneczka się powoli zapełnia ;) http://img267.imageshack.us/img267/7734/img1683bn.jpg
-
Za co odpowiedzialne są te kabelki ?
zapowietrzony lub termostat zawieszony
-
kwk222 --> 520i Weteran
dziś doszedł taki mały gadżet :) http://img16.imageshack.us/img16/6105/img1672d.jpg
-
Problem po wybuchu gazu. Pilne :)
mogło mogło, najlepiej calu dolot rozebrać i przepatrzeć
-
Problem po wybuchu gazu. Pilne :)
sprawdź cały układ dolotowy czy masz szczelny
-
kwk222 --> 520i Weteran
jak warunki są dobre to też mnie to denerwuje i nagradzam, ale jak pada deszcz,śnieg czy mgła to halogeny czemu mam nie używać? ale temat nie od tego i koniec OT ;)
-
kwk222 --> 520i Weteran
jak pada deszcz, śnieg czy mgła nawet wskazane jest ich używać lokowgw, narazie nie sprzedaje i zostaje tak jak teraz, ale będę miał Cię na uwadze ;)
-
525i e34 czerwona zdrapka ;)
spoko opis,auto po naprawach też będzie spoko, życzę powodzenia w naprawach i modach ;)
-
Przekaźnik podgrzwania tylnej szyby 520i
no dobra.. załóżmy że wszystkie przekaźniki, bezpieczniki, włączniki itp są sprawne a szyba dalej nie grzeje? bo szyba do zmiany?
-
kwk222 --> 520i Weteran
Halogeny założone i nawet świecą, tylko postojówka się obraziła ;) http://img824.imageshack.us/img824/5382/57782946226342714491315.jpg
-
E34 525i rozrząd
jak widzę to wszystko masz ponumerowane, wszystkie czynności;)
-
E34 525i rozrząd
mam książkę sam naprawiam wiec bym i mógł, ale predzej znajdziesz sam na necie ;)
-
E34 525i rozrząd
mogę CI takie poglądowe foto podesłać ;) http://img26.imageshack.us/img26/7486/rozrzd25.jpg
-
Kilka pytań o modyfikacje (fotele, kierownica itp)
Krucza piękna ta lotka jest :norty:
-
[e34] funkcje pełne obc
do m50B20 musisz szukać oBC z końcówką 149. ciężko kupić i ceniony egzemplarz to jest. nic innego Ci nie podejdzie
-
Kilka pytań o modyfikacje (fotele, kierownica itp)
co do chromline to ja mam akurat przemalowane na shadowline. 1 efekt ładny, ale z czasem farba odchodzi i widać chromowe elementy
-
Kilka pytań o modyfikacje (fotele, kierownica itp)
wypowiem się jeszcze co do lotki.. jak założysz ori M-technica to moze zostać bo gustownie wygląda. w poprzedniej e34 miałem lotkę AC SCHNIZTERA i ładnie leżało ;) inne niż dedykowane do e34 to nie!
-
Kilka pytań o modyfikacje (fotele, kierownica itp)
ja odpowiem na pytania 3,6 3 - klamki. do e34 nie pasują takie nakładki, psuja ogólny wygląda, zalatuje "wsią" 6- czyt wyżej ;)
-
kwk222 --> 520i Weteran
żółciaki przylazły :) http://img43.imageshack.us/img43/8826/48353145981159739009656.jpg
-
Połowa auta grzeje...
słabo wieje - sprawdź czy filtr kabinowy czysty o ile go masz wieje połowa auta - elektrozawory uwalone, dokładnie gumki w nich, musisz regenerować lub szukać używek
-
e34 90r.2.0 benz. przekaznik pompy
normalnie ma być niebieski, chyba ze ktoś zmieniał to wiadomo :wink:
-
e34 90r.2.0 benz. przekaznik pompy
w skrzyńce od kompów przekaźnik środkowy niebieski - on jest od pompy paliwa
-
kwk222 --> 520i Weteran
nowa przekładania czeka już na założenie :) http://img822.imageshack.us/img822/2676/img1627ti.jpg