Witam. Czy ktoś mądry mógłby mi powiedzieć dlaczego standardowe koła tj felga stalowa 15 cali et20 6,5 z oponą 205/60/15 trą mi o przedni amortyzator nawet podczas jazdy na wprost? Pytam, bo zaraz zmiana na letnie, a auto kupiełem na alu 16 z tym, że opona 205/50 i te koła są za niskie, a jak wsadzę większy profil np. 55 to bankowo będzie trzeć. A na tych 50 to tragicznie wygląda :( Auto E34. Z góry dzięki za odpowiedzi :)