Treść opublikowana przez kwk222
-
e34 m50tub25 obc! małe pytanie
wyciągnij zegarek i sprawdź jaką masz wiązkę.. jak około 25 kabelków to możesz pełne OBC zakładać. z manetką tez problemów nie będziesz miał ;)
-
[524Td] Wyrywające się ząbki paska
sprawdź czy wszystko koła lezą równo względem siebie. może któraś szajba jest krzywa i delikatnie pasek krzywi
-
kwk222 --> 520i Weteran
mojej polerować się już nie opłaca bo niema z czego, ją ratuje całkowite malowanie, ale to może kiedyś tam w dalekie przyszłości ;)
-
kwk222 --> 520i Weteran
nie pali mi się z wyglądem, dla mnie pierwsza kolejność to mechanika - żeby skręcało i hamowało :P. a została jeszcze kolumna kierownicza do zmiany i auto mechanicznie 100% sprawne ;)
-
kwk222 --> 520i Weteran
zmienione szkło lampy bo stare uwalone było od 2 lat :) http://img21.imageshack.us/img21/3939/img1598fmz.jpg http://img405.imageshack.us/img405/8995/img1600gu.jpg
-
obudowa termostatu z e39 do e34
mi się wydaje z bedzie pasować. ja u siebie założyłem aluminiową bo z plastikiem to wiadomo jak jest ;)
-
tuleje Lemforder 10640 01
ja za takie gumy płaciłem w tym tygodniu 65 zł za szt, normalnie po 75 chyba były
-
kwk222 --> 520i Weteran
dokładnie, duch odszedł, zwłoki zostały :D a co wymiany na aucie to wiem że tak można, ale 1 raz wymieniałem je więc dla mnie jakby nie patrzeć nowość :P a wymiana na aucie jak wygląda?
-
kwk222 --> 520i Weteran
Tuleje wymienione, poszło o wiele lepiej jak się spodziewałem, ogólnie to robiłem dzień. Dodatkowo zostały wymienione "ósemki". także tył zrobiony, została jeszcze kolumna do wymiany i mechanicznie 100% auto sprawne ;) Kilka fotek robionych z grubsza :) http://img90.imageshack.us/img90/5244/img1569z.jpg http://img72.imageshack.us/img72/8696/img1568cx.jpg http://img22.imageshack.us/img22/1644/img1565sj.jpg
-
kwk222 --> 520i Weteran
skóra już sprzedana :) dziś drobne zakupy zrobione ;) http://img600.imageshack.us/img600/9748/img1549re.jpg Czekam jeszcze na paczkę z łącznikami wahaczy tylnych tzw ósemkami - i prawdopodobnie jutro belka tylna doścignięcia idzie ;)
-
bmw e34 zmiana liczników realna
CC - inaczej Check Control
-
bmw e34 zmiana liczników realna
jak masz licznik bębenkowy to założysz licznik z elektronicznym wyświetlaczem bez problemu ale z CC! ważne żeby też licznik miał 2 kostki
-
520.i resetujący licznik kilometrów
akumulatorki były montowane w starszych licznikach tzw bębenkowych i miały za zadanie podtrzymać pamięć "inspekcji". w nowych licznikach z elektronicznym wyświetlaczem nie ma żadnych akumulatorków ;)
-
[E34] Komputery pod maska
najlepiej żebyś zdjęcie pokazał jak to wygląda.. a normalnie jest komputer silnika, sterownik ABS oraz moduł tempomatu i 3 przekaźniki
-
[E34] Zmiana dwumasy na sztywne koło
po zmianie nic złego się nie dzieje, ja sam jeździłem 3 dni na jednomasie po czym wróciłem na dwumase bo tarcza sprzęgłowa była już za bardzo zużyta
-
520.i drążki sterownicze
ja w tamtym roku kupowałem końcówkę drążka DELPHI i płaciłem 25 zł za sztukę ;)
-
M50b25 Wymiana licznik - przebieg
przekładasz ta kostkę i ma działać :)
-
E34 M20B20 krótsze przełożenia niż seryjne
z tył na deklu powinna być przykręcona blaszka aluminiowa z wybitym numerem przełożenia :wink:
-
[E34]525i kontrolka ABS, alternatora i ręcznego na raz
pasek wieloklinowy napędza też viscoze i pompę wody
-
[E34] M50B25 Maglownica rocznik 93
opatrz i decyduj ;) http://allegro.pl/listing.php/search?utm_source=opera&utm_medium=link&utm_campaign=opera&string=e34+servotronic
-
książka napraw serii 5 524 td
nowa książka koszt 60 zł, nie jakieś duże pieniądze :)
-
[E34] M50B25 Maglownica rocznik 93
wszystkie przekładnie są raczej takie same, od servotronica się jedynie różni bo jest dodatkowo czujnik
-
[e34] 525tds - problem z linką hamulca ręcznego.
nie ma żadnych, linka po prostu wchodzi w gniazdo i siedzi, dobrze nafukać + śrubokręt i młotek i musi wyjść ;)
-
[e34] 525tds - problem z linką hamulca ręcznego.
zapieczone/zardzewiałe będzie.. fuknąć odrdzewiaczem i śrubokrętem lub czymś podobnym od strony szczęk stukac. musi wyjść
-
bmw e34 525i m20b20 gaśnie komputer i piszczy
po wymianie tych elementów nie trzeba nic adaptować i kodować. ma działać prawidłowo po wpięciu tych elementów. sprawdź pompę paliwa, filtr - widzę że masz M20.. sprawdź kopułkę, palec, świece