Treść opublikowana przez kwk222
-
Czujnik/sterownik abs
czyli naprawa instalacji powinna pomóc? raz połatałem na chwilę i pojeździe testowej skrzynia pracowała tylko na 3 biegach, po rozłączeniu czujnika wszystko wróciło do normy, ale bez 1 biegu
-
Czujnik/sterownik abs
mam takie pytanie.. INPA pokazuje błąd przedniego lewego czujnika, i faktycznie bo kabel urwany. co lepsze pokazuje błąd i prędkość 3,75 km/h. i moje pytanie jest takie. mam skrzynię automat. czasem jak ruszam z "D" auto jedzie jakby z drugiego biegu, czasem jakby niby nic normalnie. może być tak ze komputer widzi ze auto jedzie nie włącza 1 biegu?
-
E34 525(bez silnika) czy można wsadzić M50B20
nie nie ma jaki jest silnik w tej budzie :P wiadomo tylko że B25 ;)
-
[E39] NIE DZIALAJA NAWIEWY!
własnie lukałem i wydaje mi się że dość spoko, ale nie mam odniesienia jak powinien, więc kupię WD40 i postaram się odratować jakoś go ;)
-
[E39] NIE DZIALAJA NAWIEWY!
chwile chodził, ale strasznie ciężko mu to szło, nie wiem czy łożyska się nie zacierają
-
[E39] NIE DZIALAJA NAWIEWY!
Mam pytanie bo u mnie tez dmuchawa przestała działać, myślałem ze wina "jeża" ale jak włożę łapę w rękach i ruszę ręcznie to wentylator działa.. i pytanie. czy szczotki padają w silniku czy łożyska? jak naprawić bez wymiany i jak sama wymiana silniczka wygląda?
-
E34 525(bez silnika) czy można wsadzić M50B20
zależy jakie do 2.5 jest. czy M20 czy M50
-
[e34] Od jakiej pojemności jest ten licznik
licznik podejdzie do 1.8 jak i 2.0
-
Nie można zakodować kluczyka
kluczyków to mam dwa, bo 2 lata temu też była stacyjka zmieniana. przyciski na obydwóch pilotach działają bo kontrolka miga
-
Nie można zakodować kluczyka
przy zakupie auta w 2009 nie działał tylko ręczne zamykanie.
-
Nie można zakodować kluczyka
Witam, mam znany problem z kodowaniem kluczyka. sposoby znalezione na necie niestety nie pomagają. Próbowałem INPA nawet się połączyć i niestety nie można. Gdzie szukać problemu usterki?
-
kwk222--->> E39 525tdsA
taka tam jedna fotka ;) http://img546.imageshack.us/img546/1459/6os4.jpg
-
kwk222 --> 520i Weteran
felgi były tylko an chwile zamontowane ;)
-
kontrolka poduszki powietrznej
Jak mam inny problem z poduszką.. po zapaleniu auta poduszka gaśnie, ale po około 5 sekundach zapala się kontrolka. pod kompem wyszło ze poduszki aktywne pomimo kontrolki
-
kwk222 --> 520i Weteran
na złom.. i to dosłownie :)
-
Zakup kabla do diagnostyki E39
witam,. chce sobie kupić kabel do diagnostyki pod swoje E39 97 (ewentualnie inne modele też). gniazdo okrągłe pod maską. i pytanie co zakupić żeby współpracowało z INPA i innymi? Znalazłem używkę i czy będzie do w ogóle śmigać? http://allegro.pl/intefejs-serwisowy-bmw-e39-i3776620987.html#tabsAnchor Jeśli nie to co możecie polecić?
-
kwk222 --> 520i Weteran
Auto ukończyło swój żywot.. http://img197.imageshack.us/img197/4195/xjeu.jpg
-
kwk222 --> 520i Weteran
serducho wyciągnięte, Weteran odjechał w krainę szerokich autostrad http://img812.imageshack.us/img812/5374/98md.jpg
-
kwk222--->> E39 525tdsA
ja kupilem książkę na giełdzie samochodowej w Krakowie i dałem 60 zł :)
-
Nie działa tempomat [TDS]
Jakby lewy tył był uwalony to by prędkościomierz by nie chodził?
-
kwk222--->> E39 525tdsA
mały zakup :) http://img36.imageshack.us/img36/1018/pqo6.jpg
-
Nie działa tempomat [TDS]
wcześniej był uwalony czujnik w tylnym kole, nie działa prędkościomierz oraz ABS/ASC i tempomat działal
-
Nie działa tempomat [TDS]
jak w temacie, po założeniu nowej taśmy świeci kontrolka, ale nic poza tym. dodam ze ABS/ASC świeci, prędkościomierz działa. przed uszkodzeniem taśmy tempomat również nie działał
-
kwk222--->> E39 525tdsA
spoko, nie każdemu musi się podobać :)
-
[E39] Kontrolka Airbag
A komp nic nie podpowiada? Jakie masz napięcie ładowania? Czy masz dostęp do lepszego kompa? ładowanie było dobre, ale jeszcze postaram się sprawdzić, do lepszego kompa aktualnie nie mam dostępu. zdarzyło się nie raz ze był słaby aku i przy kręceniu były skoki napięcia jak to bywa przy słabym aku. mogło cos upalić czy cuś?