Skocz do zawartości

kwk222

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kwk222

  1. kwk222 odpowiedział(a) na bobi82 temat w E39
    czyli naprawa instalacji powinna pomóc? raz połatałem na chwilę i pojeździe testowej skrzynia pracowała tylko na 3 biegach, po rozłączeniu czujnika wszystko wróciło do normy, ale bez 1 biegu
  2. kwk222 odpowiedział(a) na bobi82 temat w E39
    mam takie pytanie.. INPA pokazuje błąd przedniego lewego czujnika, i faktycznie bo kabel urwany. co lepsze pokazuje błąd i prędkość 3,75 km/h. i moje pytanie jest takie. mam skrzynię automat. czasem jak ruszam z "D" auto jedzie jakby z drugiego biegu, czasem jakby niby nic normalnie. może być tak ze komputer widzi ze auto jedzie nie włącza 1 biegu?
  3. nie nie ma jaki jest silnik w tej budzie :P wiadomo tylko że B25 ;)
  4. kwk222 odpowiedział(a) na herbatkowy temat w E39
    własnie lukałem i wydaje mi się że dość spoko, ale nie mam odniesienia jak powinien, więc kupię WD40 i postaram się odratować jakoś go ;)
  5. kwk222 odpowiedział(a) na herbatkowy temat w E39
    chwile chodził, ale strasznie ciężko mu to szło, nie wiem czy łożyska się nie zacierają
  6. kwk222 odpowiedział(a) na herbatkowy temat w E39
    Mam pytanie bo u mnie tez dmuchawa przestała działać, myślałem ze wina "jeża" ale jak włożę łapę w rękach i ruszę ręcznie to wentylator działa.. i pytanie. czy szczotki padają w silniku czy łożyska? jak naprawić bez wymiany i jak sama wymiana silniczka wygląda?
  7. zależy jakie do 2.5 jest. czy M20 czy M50
  8. licznik podejdzie do 1.8 jak i 2.0
  9. kwk222 odpowiedział(a) na kwk222 temat w E39
    kluczyków to mam dwa, bo 2 lata temu też była stacyjka zmieniana. przyciski na obydwóch pilotach działają bo kontrolka miga
  10. kwk222 odpowiedział(a) na kwk222 temat w E39
    przy zakupie auta w 2009 nie działał tylko ręczne zamykanie.
  11. kwk222 opublikował(a) temat w E39
    Witam, mam znany problem z kodowaniem kluczyka. sposoby znalezione na necie niestety nie pomagają. Próbowałem INPA nawet się połączyć i niestety nie można. Gdzie szukać problemu usterki?
  12. taka tam jedna fotka ;) http://img546.imageshack.us/img546/1459/6os4.jpg
  13. felgi były tylko an chwile zamontowane ;)
  14. kwk222 odpowiedział(a) na zapora temat w E39
    Jak mam inny problem z poduszką.. po zapaleniu auta poduszka gaśnie, ale po około 5 sekundach zapala się kontrolka. pod kompem wyszło ze poduszki aktywne pomimo kontrolki
  15. na złom.. i to dosłownie :)
  16. witam,. chce sobie kupić kabel do diagnostyki pod swoje E39 97 (ewentualnie inne modele też). gniazdo okrągłe pod maską. i pytanie co zakupić żeby współpracowało z INPA i innymi? Znalazłem używkę i czy będzie do w ogóle śmigać? http://allegro.pl/intefejs-serwisowy-bmw-e39-i3776620987.html#tabsAnchor Jeśli nie to co możecie polecić?
  17. Auto ukończyło swój żywot.. http://img197.imageshack.us/img197/4195/xjeu.jpg
  18. serducho wyciągnięte, Weteran odjechał w krainę szerokich autostrad http://img812.imageshack.us/img812/5374/98md.jpg
  19. ja kupilem książkę na giełdzie samochodowej w Krakowie i dałem 60 zł :)
  20. kwk222 odpowiedział(a) na kwk222 temat w E39
    Jakby lewy tył był uwalony to by prędkościomierz by nie chodził?
  21. mały zakup :) http://img36.imageshack.us/img36/1018/pqo6.jpg
  22. kwk222 odpowiedział(a) na kwk222 temat w E39
    wcześniej był uwalony czujnik w tylnym kole, nie działa prędkościomierz oraz ABS/ASC i tempomat działal
  23. kwk222 opublikował(a) temat w E39
    jak w temacie, po założeniu nowej taśmy świeci kontrolka, ale nic poza tym. dodam ze ABS/ASC świeci, prędkościomierz działa. przed uszkodzeniem taśmy tempomat również nie działał
  24. spoko, nie każdemu musi się podobać :)
  25. kwk222 odpowiedział(a) na Brevka temat w E39
    A komp nic nie podpowiada? Jakie masz napięcie ładowania? Czy masz dostęp do lepszego kompa? ładowanie było dobre, ale jeszcze postaram się sprawdzić, do lepszego kompa aktualnie nie mam dostępu. zdarzyło się nie raz ze był słaby aku i przy kręceniu były skoki napięcia jak to bywa przy słabym aku. mogło cos upalić czy cuś?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.