Treść opublikowana przez kwk222
-
gotuje płyn w bloku M50B25 nv
spróbuj termostat wyciągnąć i bez niego próbować działać
-
gotuje płyn w bloku M50B25 nv
najlepiej będzie jak wyciągniesz termostat i tak spróbujesz działać. u mnie pomogło w taki właśnie sposób, jak nowy silnik zakładałem i też były problemy
-
E34 525i 24v M52B25
Też jestem za fotami wnętrza i silniczka :8)
-
kwk222 --> 520i Weteran
Dziś wymieniałem mechanizm wycieraczek.. mój stary był zmęczony życiem i wszystkim.. stary mechanizm... http://img593.imageshack.us/img593/1206/img1791td.jpg http://img849.imageshack.us/img849/9688/img1792uy.jpg Nowy od kolegi Daro222-H http://img823.imageshack.us/img823/2073/img1793em.jpg Wymiana (ściągałem cały kolektor zeby było lepiej ;)) http://img802.imageshack.us/img802/6943/img1790h.jpg Oraz doszedł do skrzyneczki oryginalny trójkąt - brakuje śrubokręta i kluczyka do szyberdachu i będzie kompletna walizka :D http://img802.imageshack.us/img802/2659/img1795g.jpg #edit.. Kurdę nie wiem czemu dalej te zdjecia obraca, sorka :mur:
-
Ksenony.
wymienisz szkła od lamp krótkich, wyczyścisz soczewki światło będzie zdecydowanie lepsze ringi do e34 po prostu nie pasują
-
BMW e34 520i Szpera
belkę prawdopodobnie masz taką http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_bmw-serii-e-belka-tylna-5576436.jpg
-
BMW e34 520i Szpera
z numerem to niech ktoś potwierdzi jeszcze, ale raczej taki ma być ;)
-
BMW e34 520i Szpera
też mam oryginalną szperę i też polecam, i tak jak kolega piotr520 pisze w zimie trzeba na zakrętach uwarzać bo tyłek lubi tańczyć Edit Szukaj szpery z przełożeniem 3.46
-
kwk222 --> 520i Weteran
środek w nocy. lepszego zdjęcia już nie wycisnę ;) http://img844.imageshack.us/img844/7192/img1740g.jpg
-
e34 525tds tempomat i pełne OBC czy zadziała po przekładce?
do diesla nie trzeba modułu. jedynie do sprzęgła i do hamulca, chodź u mnie po założeniu tempomatu czujnik od hamowanie odłączał go, a od sprzęgła spiąłem na krótko
-
e34 525tds tempomat i pełne OBC czy zadziała po przekładce?
tylko z taką końcówką :) to jak masz gruba wiązkę to szukaj takiego OBC, tylko ciężko dostać je i koszty nie małe
-
e34 525tds tempomat i pełne OBC czy zadziała po przekładce?
jak masz TDS to wystarczy tylko manetkę od tempomatu wpiąć i tempomat będzie chodził - ważne zeby manetka była od diesla! z obc podobnie. wiązka musi mieć co najmniej 25 kabli
-
E34 Dziwny problem - bezpiecznik nr 20
ciekawe.. bo właśnie patrzę w książkę sam naprawiam i bezpiecznik numer 20 (7,5A) odpowiada za zestaw wskaźników - komputer pokładowy, gong, zegar cyfrowy oraz za ogrzewanie postojowe i ogrzewanie
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
ja u siebie stary licznik i od początku były baterie uwalone i wszystko chodziło, jedynie obrotomierz z eko nie bo wina leżała po stronie kości pamięci, przylutowałem w kości styki i wszystko śmigało oprócz inspekcji
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
w licznikach z wyświetlaczem km cyfrowym nie ma tych bateryjek, a w licznikach z analogowym wyświetlaczem km (bębenkowym) bateryjki służą jedynie do inspekcji olejowej.
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
zrób test zegarów wcześniej
-
[5xx e34] Thermotronic- minimalna temperatura
jak na zimnym wiało ciepłym to elektrozawory uwalone, raczej gumeczki ;)
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
nie nie trzeba programować, wpinasz licznik w kostki i ma śmigać. w 2 autach tak już robiłem i było ok
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
myślę ze winny jest licznik temu całemu zajściu, mógłby kombinowany. jak masz możliwość to go oddaj i zakup inny.
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
o kurdę.. czegoś takiego się nie spodziewałem, ale hmm.. wyczytałem gdzieś ze jak wyświetla napis CODE to znaczy że licznik mógł być kręcony, ale niech któryś z kolegów więcej powie bo ja się z takim czymś jeszcze nie spotkałem
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
zielona wtyczka jest pod wyświetlacz od skrzyni automatycznej
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
Boston0006, zielone wtyczki nie każda e34 possiada, ja u siebie instalacje pod automat mam i wtyczkę też, kolega widocznie tez ma instalację :wink:
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
jak wtyczki masz takiego samego koloru to tak, ale jak nie jesteś pewny niech ktoś z kolegów się wypowie jeszcze, chodź wątpię po przed ostatnim Twoim poście
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
to powiedz temu kolesiowi ze jest idiotą skoro tak twierdzi. ja u siebie też miałem analogowy licznik i założyłem z elektronicznym wyświetlaczem i śmiga. kupisz taki licznik i będzie CI chodził.. byleby o taki kolorach wtyczek, żółto/niebieski. zielona jest do wyświetlacza skrzyni automatycznej taki masz kupić i ma działać http://allegro.pl/bmw-e34-520-m50-licznik-zegary-nowy-typ-i2885738161.html
-
e34 Wymiana licznika analogowego na lcd pomocy!!!!
widzę że masz M20b25 a tam powinien być licznik z Check Control a wiec na 4 wtyczki bo innego wyjścia ja nie widzę