Skocz do zawartości

kwk222

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kwk222

  1. kwk222 odpowiedział(a) na suchy1990 temat w E34
    spróbuj termostat wyciągnąć i bez niego próbować działać
  2. kwk222 odpowiedział(a) na suchy1990 temat w E34
    najlepiej będzie jak wyciągniesz termostat i tak spróbujesz działać. u mnie pomogło w taki właśnie sposób, jak nowy silnik zakładałem i też były problemy
  3. Też jestem za fotami wnętrza i silniczka :8)
  4. Dziś wymieniałem mechanizm wycieraczek.. mój stary był zmęczony życiem i wszystkim.. stary mechanizm... http://img593.imageshack.us/img593/1206/img1791td.jpg http://img849.imageshack.us/img849/9688/img1792uy.jpg Nowy od kolegi Daro222-H http://img823.imageshack.us/img823/2073/img1793em.jpg Wymiana (ściągałem cały kolektor zeby było lepiej ;)) http://img802.imageshack.us/img802/6943/img1790h.jpg Oraz doszedł do skrzyneczki oryginalny trójkąt - brakuje śrubokręta i kluczyka do szyberdachu i będzie kompletna walizka :D http://img802.imageshack.us/img802/2659/img1795g.jpg #edit.. Kurdę nie wiem czemu dalej te zdjecia obraca, sorka :mur:
  5. kwk222 odpowiedział(a) na Punisher46 temat w E34
    wymienisz szkła od lamp krótkich, wyczyścisz soczewki światło będzie zdecydowanie lepsze ringi do e34 po prostu nie pasują
  6. kwk222 odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    belkę prawdopodobnie masz taką http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_bmw-serii-e-belka-tylna-5576436.jpg
  7. kwk222 odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    z numerem to niech ktoś potwierdzi jeszcze, ale raczej taki ma być ;)
  8. kwk222 odpowiedział(a) na lokowgw temat w E34
    też mam oryginalną szperę i też polecam, i tak jak kolega piotr520 pisze w zimie trzeba na zakrętach uwarzać bo tyłek lubi tańczyć Edit Szukaj szpery z przełożeniem 3.46
  9. środek w nocy. lepszego zdjęcia już nie wycisnę ;) http://img844.imageshack.us/img844/7192/img1740g.jpg
  10. do diesla nie trzeba modułu. jedynie do sprzęgła i do hamulca, chodź u mnie po założeniu tempomatu czujnik od hamowanie odłączał go, a od sprzęgła spiąłem na krótko
  11. tylko z taką końcówką :) to jak masz gruba wiązkę to szukaj takiego OBC, tylko ciężko dostać je i koszty nie małe
  12. jak masz TDS to wystarczy tylko manetkę od tempomatu wpiąć i tempomat będzie chodził - ważne zeby manetka była od diesla! z obc podobnie. wiązka musi mieć co najmniej 25 kabli
  13. ciekawe.. bo właśnie patrzę w książkę sam naprawiam i bezpiecznik numer 20 (7,5A) odpowiada za zestaw wskaźników - komputer pokładowy, gong, zegar cyfrowy oraz za ogrzewanie postojowe i ogrzewanie
  14. kwk222 odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    ja u siebie stary licznik i od początku były baterie uwalone i wszystko chodziło, jedynie obrotomierz z eko nie bo wina leżała po stronie kości pamięci, przylutowałem w kości styki i wszystko śmigało oprócz inspekcji
  15. kwk222 odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    w licznikach z wyświetlaczem km cyfrowym nie ma tych bateryjek, a w licznikach z analogowym wyświetlaczem km (bębenkowym) bateryjki służą jedynie do inspekcji olejowej.
  16. kwk222 odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    zrób test zegarów wcześniej
  17. jak na zimnym wiało ciepłym to elektrozawory uwalone, raczej gumeczki ;)
  18. nie nie trzeba programować, wpinasz licznik w kostki i ma śmigać. w 2 autach tak już robiłem i było ok
  19. myślę ze winny jest licznik temu całemu zajściu, mógłby kombinowany. jak masz możliwość to go oddaj i zakup inny.
  20. o kurdę.. czegoś takiego się nie spodziewałem, ale hmm.. wyczytałem gdzieś ze jak wyświetla napis CODE to znaczy że licznik mógł być kręcony, ale niech któryś z kolegów więcej powie bo ja się z takim czymś jeszcze nie spotkałem
  21. zielona wtyczka jest pod wyświetlacz od skrzyni automatycznej
  22. Boston0006, zielone wtyczki nie każda e34 possiada, ja u siebie instalacje pod automat mam i wtyczkę też, kolega widocznie tez ma instalację :wink:
  23. jak wtyczki masz takiego samego koloru to tak, ale jak nie jesteś pewny niech ktoś z kolegów się wypowie jeszcze, chodź wątpię po przed ostatnim Twoim poście
  24. to powiedz temu kolesiowi ze jest idiotą skoro tak twierdzi. ja u siebie też miałem analogowy licznik i założyłem z elektronicznym wyświetlaczem i śmiga. kupisz taki licznik i będzie CI chodził.. byleby o taki kolorach wtyczek, żółto/niebieski. zielona jest do wyświetlacza skrzyni automatycznej taki masz kupić i ma działać http://allegro.pl/bmw-e34-520-m50-licznik-zegary-nowy-typ-i2885738161.html
  25. widzę że masz M20b25 a tam powinien być licznik z Check Control a wiec na 4 wtyczki bo innego wyjścia ja nie widzę

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.