Witam ! Mam taki problem . Jadac autem samochod grzeje sie w kabinie zimno i chlodnica zimna . Wymienilem termostat wlalem nowy plyn ale dalej dzieje sie to samo . Chcac odpowietrzyc odkrecilem korek a tam nic nie leci . Przewody od chlodnicy ten dolny zimny górny przy zbiorniczku goracy . Jeszcze zauwazylem ze przy termostacie cieknie plyn . Pomozecie koledzy ? BWM 316 compact 1994 rok