Treść opublikowana przez emir55
-
316i e36 brak cisnienia oleju w silniku jaka przyczyna
Kolego żeby wiedzieć czy jest smarowanie to trzeba zmierzyć ciśnienie oleju samą kontrolkę załącza czujnik przy filtrze
-
316i Grzeje się, ręce opadają, nietypowy problem
według mnie raczej nie przy zapowietrzeniu pierwsze pada ogrzewanie logicznie myśląc pozostała tylko mała wydajność chłodnicy przeczytaj post kolegi Maniura
-
318i układ chłodzenia
radzę wymienić to Visko bo możesz mieć większy problem niż strumień w zbiorniczku
-
318i układ chłodzenia
według mnie z tym przepływem jest OK strumień wzrasta wraz z obrotami natomiast grzanie się silnika w korku może wskazywać na Visko
-
320-nowy tłumik da cos wiecej?????
ktoś na forum sprzedaje chipy do sterowników ale z simensem do M52 jest podobno kłopot i chipem nie da rady go podkręcić ma jakąś inną pamięć trzeba by zmienić mapy w kompie użyj szukajki powinieneś sporo znależć search.php?author_id=4094&sr=posts
-
320-nowy tłumik da cos wiecej?????
można dać chipa do kompa niektórzy sobie chwalą ale to zależy jaki masz sterownik czy boscha czy simensa
-
318 i dziwne stuki
według mnie raczej nie może brzęczeć ale raczej nie stukać
-
316i Grzeje się, ręce opadają, nietypowy problem
a jak ze strumieniem? czy przy dodawaniu gazu widać wyrażny strumień w zbiorniczku wyrównawczym
-
316i Grzeje się, ręce opadają, nietypowy problem
Kolego bez żartów kup taką która ma metalowy wirnik
-
320-nowy tłumik da cos wiecej?????
pojemność tłumika końcowego i nie tylko jego jest wyliczana do pojemności silnika niestety tą drogą trudno jest uzyskać wzrost mocy
-
316i Grzeje się, ręce opadają, nietypowy problem
jeżeli wirnik ma wszystkie łopatki,mocno trzyma się na osi i nie ma luzów na boki to znaczy że pompa jest OK
-
Interfejs diagnostyka e36 szczegóły
Kolego do takich zabaw trzeba mieć spore doświadczenie i naprawdę dobry sprzęt zajmują się tym firmy tuningowe za sporą kasę jak myślisz dlaczego?
-
[e36]316i m43 bład 201 Regulacja lambda - poza zakresem maks
Kolego jeżeli mechanik podłączył kompa to dlaczego nie sprawdził na live data jak pracuje sonda? od tego powinien zacząć nie wiadomo co on tam wsadził, jeżeli sonda żle reguluje lub wogóle to dzieją się cyrki
-
318i E36 problem zawieszeniem
częstym powodem głośnego stukania z tyłu jest tuleja wachacza siedzi ona w progu
-
DIAGNOSTYKA SILNIKA BMW
Kolego to jest sam przewód do tego potrzebny jest fejs i program na kompie
-
Interfejs diagnostyka e36 szczegóły
ale myślę że ten od "nerwusa" powinien
-
Interfejs diagnostyka e36 szczegóły
Kolego myślę że powinieneś to reklamować u "nerwusa" połączenie z silnikiem to podstawa
-
[316i] Problem z nowym wisko
według mnie nie masz się co martwić jest to normalny objaw specjalny olej w środku zostaje odrzucony przez siłę odśrodkową i wszystko wraca do normy
-
316i Grzeje się, ręce opadają, nietypowy problem
Kolego zacznij od pompy bo wreszcie faktycznie uszkodzisz ten silnik
- (316 m40 ) czujnik paliwa.
-
(316 m40 ) czujnik paliwa.
czujniki są dwa po obu stronach baku pod tylną kanapą po wyjęciu czujnika możesz go sprawdzić przy opuszczonym pływaku podłączasz omomierz do wtyczki oporność powinna wynosić około 10ohma pływak do góry oporność około 250ohma przesuwając pływak oporność powinna się zmieniać płynnie
-
316i Grzeje się, ręce opadają, nietypowy problem
w książce "sam naprawiam ...." nic nie piszą o zdejmowaniu kolektora aby wymontować czujnik
-
E36 Czy rozrusznik w M44 jest ten sam co w M43
rozruszniki w modelach e36 są takie same
-
330xi Vanos
65 to błąd czujnika wałka ssącego
-
316i Grzeje się, ręce opadają, nietypowy problem
z tego co piszesz to jedynie pompa zostaje, ale oczywiście nie jest to pewne żeby zdąć pompę trzeba nacisnąć napinacz i zdjąć pasek u mnie w kółko napinacza wkłada się torxa i naciska w prawo przy pompie masz cztery śuby i dwa nagwintowane otwory po bokach wkręcasz tam dwie śruby M6 i równomiernie dokręcasz w ten sposób pompa wyjdzie z korpusu