Skocz do zawartości

emir55

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emir55

  1. a może faktycznie masz most ze szperą i coś tam się ślizga przy dużym obciążeniu?
  2. no tak ,powinno być w granicach 10sek.
  3. możliwe,że coś się dzieje z pompą wspomagania podłącz auto do kompa,może coś pokaże
  4. uszkodzony dyfer z pewnością byś słyszał,jeżeli jest cisza to znaczy OK być może,jednak sprzęgło ma jakiś uślizg albo za dużo wymagasz od tego silnika?
  5. według mnie powinno być tak,jak wynika z nr. VIN a może zmień na manuala,kupno używanego automatu to też loteria
  6. emir55 odpowiedział(a) na stanek90 temat w E36
    gdyby to był ews to rozrusznik by nie kręcił sprawdż czy jest iskra
  7. według mnie powinna się otwierać pod kątem 90stopni, trzeba by popatrzeć
  8. może coś z ciśnieniem paliwa czy wymieniałeś filtr?
  9. emir55 odpowiedział(a) na lucas001 temat w E36
    na początek podłącz do kompa,może coś pokaże
  10. pewnie jakieś zwarcie
  11. spróbuj,ale szanse według mnie nie wielkie
  12. to zależy,czy u Ciebie jest komp boscha czy simensa
  13. to zależy ile czasu mięło ale właściwie świece i uszczelka ,to inny problem niż rozrząd
  14. według mnie nie jest to dobry pomysł,nawet jakbyś go jakoś założył ma on dużo większą pojemność i nie nadaje się do Twojego silnika
  15. ten pod odmą to czujnik wałka czujnik wału jest na dole, nad tym zębatym kołem
  16. może coś z czujnikiem wału
  17. emir55 odpowiedział(a) na mis1506 temat w E36
    Kolego po załączeniu stacyjki pompa paliwa powinna ruszyć i nadmiar paliwa wraca przewodem powrotnym do baku jeżeli tak jest to znaczy ,że paliwo jest w listwie wtryskowej jeżeli nie-to albo pompa nie chodzi,albo ma za małe cisnienie i regulator nie puszcza go do węża powrotnego wtryski nie mają tu nic rzeczy
  18. emir55 odpowiedział(a) na mis1506 temat w E36
    instalacja ma swój bezpiecznik,jak go wyjmiesz to powinno być OK
  19. emir55 odpowiedział(a) na mis1506 temat w E36
    możliwe że instalacja gazowa,nie otwiera wtryskiwaczy poza tym możesz zdjąć wąż powrotny paliwa,załączyć pompkę na krótko i sprawdzić czy paliwo przepływa przez listwę
  20. emir55 odpowiedział(a) na keray69 temat w E36
    Kolego pisałem już,że jeżeli nie występuje zasysanie korka wlewu,to odpowietrzenie działa możesz ewentualnie podać na zaworek 12V i sprawdzić czy działa
  21. emir55 odpowiedział(a) na keray69 temat w E36
    http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE11&mospid=47424&btnr=13_0372&hg=13&fg=15 to jest instalacja odpowietrzająca zbiornik
  22. emir55 odpowiedział(a) na Vobiss temat w E36
    Prawidłowe odpowietrzenie układu chłodzenia: -napełnić świeżą cieczą chłodzącą zbiorniczek wyrównawczy, aż do krawędzi wlewu. -wykręcić śrubę odpowietrzającą w chłodnicy, obok zbiorniczka wyrównawczego, aż przez otwór zacznie się wydobywać ciecz bez pęcherzyków powietrza. -przykręcić śrubę odpowietrzającą w chłodnicy -uruchomić silnik, włączyć ogrzewanie i rozgrzać silnik, nie zakręcając korka wlewy cieczy chłodzącej. Wciskając pulsacyjnie pedał gazu zwiękrzyć prędkość obrotową powyżej 2500 obr/min, resztki powietrza wydobędą sie z układu chłodzenia, powodując spadek cieczy chłodzącej do znaku MAX na zbiorniczku wyrównawczym lub poniżej. -podczas nagrzewania silnika ewentualnie uzupełnić ciecz chłodzącą. -po osiągnięciu przez silnik temp. roboczej pozostawić go na biegu jałowym przy około 1200 obr/min -ponownie odkręcić śruby odpowietrzające i nie zakręcać dopóty, dopóki przez otwory nie zacznie wypływać ciecz chłodząca bez pęcherzyków powietrza. UWAGA. Nie zbliżać rąk do wentylatora i pasków klinowych. Istnieje zagrożenie urazem. -dolać ciecz chłodzącą do poziomu MAX i zakręcić korek wlewu cieczy chłodzącej. -sprawdzić szczelność układu chłodzenia, szczególnie przewodów elastycznych i ich przyłączy, śruby odpowietrzające oraz pompe cieczy chłodzenia
  23. emir55 odpowiedział(a) na keray69 temat w E36
    jeżeli nie zasysa korka to jest OK
  24. emir55 odpowiedział(a) na Vobiss temat w E36
    niestety, trzeba to zrobić samemu
  25. emir55 odpowiedział(a) na Vobiss temat w E36
    na początek spróbuj odpowietrzyć ogrzewanie otwarte

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.