Treść opublikowana przez emir55
-
[e36 320i]Czasami nie podaje napięcia na pompkę paliwową
może instalacja gazu,odcina zasilenie pompy
-
Cos nie tak przy odczycie stanu oleju
według mnie jedyne wytłumaczenie z tym bagnetem,to olej spływa na bagnet przewodem od odmy
-
318i Zegary z anglika przekładka czy da radę
według mnie bebechy są takie same
-
316i Jak odłączyć automatyczne ssanie
dziękuję Kolegom za zainteresowanie tematem
-
316i Jak odłączyć automatyczne ssanie
ni9e nastawiaj się od razu na wymianę podłącz auto pod kompa,może być coś z sondą
-
316i Jak odłączyć automatyczne ssanie
to nie takie proste,bo to komp reguluje tzw. ssanie jeżeli zalewa po rozgrzaniu,to możesz mieć walnięty czujnik temperatury podłącz auto pod kompa
-
bmw 320 podwójna końcówka
no nie,podwójnych nie ma
-
[e36] Swap alternatora.
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA11&mospid=47434&btnr=12_0124&hg=12&fg=20 zobacz kolego jakie mogą być
-
bmw 320 podwójna końcówka
kup oryginalną w ASO
-
Głowica M50 a M52
tego nie wiem,ale jak by co to mam cały słupek M52b20
-
jak wyjąć skrzynke z bezpiecznikami ??
trzeba mieć przegub do krzyżaka i wtedy odkręcisz te śruby przy podszybiu
-
320 problem z zaplaniem - czujnik położenia przepustnicy?
Kolega Piotr wszystko Ci napisał jeżeli nie ma iskry,to czujnik wału jeżeli paliwa,to coś związane z pompa
-
auto nie odpala po wymianie chlodnicy
sprawdż iskrę,jezeli nie ma ,to jak napisał kolega wyżej,może być czujnik wału
-
auto nie odpala po wymianie chlodnicy
to nie bedzie sonda,ona zaczyna pracę od pewnej temperatury sprawdż czy załącza się pompa paliwa
-
318i m43 1996r "filtr węglowy" a obroty
ten filtr weglowy,przez elektrozawór jest podłaczony do podciśnienia jeżeli zawór bedzie otwarty cały czas,to może to mieć wpływ na obroty bo silnik dostaje lewe powietrze
-
auto nie odpala po wymianie chlodnicy
blisko chłodnicy,na dole ,jest czujnik wału, może coś tam uszkodziłeś?
-
318i m43 1996r "filtr węglowy" a obroty
masz rację, do tego służy ten filtr sprawdż elektrozawór,może z nim coś nie tak
-
318i Rozrusznik
nie wiem czy dokupisz tą część osobno raczej razem z nr.6 nazywa się to bendix
-
E36 zablokowana skrzynia
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CE51&mospid=47460&btnr=26_0105&hg=26&fg=10 popatrz jak mógł się rozsunąć wał
-
E36 zablokowana skrzynia
Kolego trzeba auto na kanał lub podnośnik,bo tak to co można powiedzieć? mógł się przestawić wózek z dyfrem i całym wałem
-
dziwne szarpanie silnika
na początek podłącz do kompa i problem może będzie rozwiązany
-
Słaba 320i cabrio. NIe przyspiesza tak jak powinna.
http://www.endtuning.com/bmwcodes.html#MS41 poszukaj sobie kodów do swojego kompa
-
316i e36 sterownik moduł wycieraczek
według mnie tak,ale może ktoś się jeszcze wypowie
-
320i Vanos dusi sie
nie ma nawiewu na alternator i obudowy wiatraka-ważna rzecz
-
318i zbieżność po wymianie sprezyn z tylu
tak jest