Treść opublikowana przez emir55
-
318is M42 Kąt otwarcia przepustnicy?
a może faktycznie masz most ze szperą i coś tam się ślizga przy dużym obciążeniu?
-
318is M42 Kąt otwarcia przepustnicy?
no tak ,powinno być w granicach 10sek.
-
320i wymiana sworzni (ostatni post )
możliwe,że coś się dzieje z pompą wspomagania podłącz auto do kompa,może coś pokaże
-
318is M42 Kąt otwarcia przepustnicy?
uszkodzony dyfer z pewnością byś słyszał,jeżeli jest cisza to znaczy OK być może,jednak sprzęgło ma jakiś uślizg albo za dużo wymagasz od tego silnika?
-
318i Jak dobrac odpowiednią skrzynię automatyczną? A4S310R
według mnie powinno być tak,jak wynika z nr. VIN a może zmień na manuala,kupno używanego automatu to też loteria
-
320 BMW e36 Kreci,ale nie odpala
gdyby to był ews to rozrusznik by nie kręcił sprawdż czy jest iskra
-
318is M42 Kąt otwarcia przepustnicy?
według mnie powinna się otwierać pod kątem 90stopni, trzeba by popatrzeć
-
318is M42 Kąt otwarcia przepustnicy?
może coś z ciśnieniem paliwa czy wymieniałeś filtr?
-
320i Nagłe spadki mocy silnika
na początek podłącz do kompa,może coś pokaże
-
topi sie instalacja silnika pomocy e36 M50
pewnie jakieś zwarcie
-
318is zalane świece, a reklamacja u mechanika
spróbuj,ale szanse według mnie nie wielkie
-
320i pali na 3 gary na pozostałych nie ma wogóle iskry
to zależy,czy u Ciebie jest komp boscha czy simensa
-
318is zalane świece, a reklamacja u mechanika
to zależy ile czasu mięło ale właściwie świece i uszczelka ,to inny problem niż rozrząd
-
E36 320i Coupe czy podejdzie wydech z e46 330i?
według mnie nie jest to dobry pomysł,nawet jakbyś go jakoś założył ma on dużo większą pojemność i nie nadaje się do Twojego silnika
-
320i pali na 3 gary na pozostałych nie ma wogóle iskry
ten pod odmą to czujnik wałka czujnik wału jest na dole, nad tym zębatym kołem
-
320i pali na 3 gary na pozostałych nie ma wogóle iskry
może coś z czujnikiem wału
-
316i M40 Nie dochodzi paliwo
Kolego po załączeniu stacyjki pompa paliwa powinna ruszyć i nadmiar paliwa wraca przewodem powrotnym do baku jeżeli tak jest to znaczy ,że paliwo jest w listwie wtryskowej jeżeli nie-to albo pompa nie chodzi,albo ma za małe cisnienie i regulator nie puszcza go do węża powrotnego wtryski nie mają tu nic rzeczy
-
316i M40 Nie dochodzi paliwo
instalacja ma swój bezpiecznik,jak go wyjmiesz to powinno być OK
-
316i M40 Nie dochodzi paliwo
możliwe że instalacja gazowa,nie otwiera wtryskiwaczy poza tym możesz zdjąć wąż powrotny paliwa,załączyć pompkę na krótko i sprawdzić czy paliwo przepływa przez listwę
-
316 Zapowietrzony bak
Kolego pisałem już,że jeżeli nie występuje zasysanie korka wlewu,to odpowietrzenie działa możesz ewentualnie podać na zaworek 12V i sprawdzić czy działa
-
316 Zapowietrzony bak
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE11&mospid=47424&btnr=13_0372&hg=13&fg=15 to jest instalacja odpowietrzająca zbiornik
-
320 Grzeje sie szybko;(
Prawidłowe odpowietrzenie układu chłodzenia: -napełnić świeżą cieczą chłodzącą zbiorniczek wyrównawczy, aż do krawędzi wlewu. -wykręcić śrubę odpowietrzającą w chłodnicy, obok zbiorniczka wyrównawczego, aż przez otwór zacznie się wydobywać ciecz bez pęcherzyków powietrza. -przykręcić śrubę odpowietrzającą w chłodnicy -uruchomić silnik, włączyć ogrzewanie i rozgrzać silnik, nie zakręcając korka wlewy cieczy chłodzącej. Wciskając pulsacyjnie pedał gazu zwiękrzyć prędkość obrotową powyżej 2500 obr/min, resztki powietrza wydobędą sie z układu chłodzenia, powodując spadek cieczy chłodzącej do znaku MAX na zbiorniczku wyrównawczym lub poniżej. -podczas nagrzewania silnika ewentualnie uzupełnić ciecz chłodzącą. -po osiągnięciu przez silnik temp. roboczej pozostawić go na biegu jałowym przy około 1200 obr/min -ponownie odkręcić śruby odpowietrzające i nie zakręcać dopóty, dopóki przez otwory nie zacznie wypływać ciecz chłodząca bez pęcherzyków powietrza. UWAGA. Nie zbliżać rąk do wentylatora i pasków klinowych. Istnieje zagrożenie urazem. -dolać ciecz chłodzącą do poziomu MAX i zakręcić korek wlewu cieczy chłodzącej. -sprawdzić szczelność układu chłodzenia, szczególnie przewodów elastycznych i ich przyłączy, śruby odpowietrzające oraz pompe cieczy chłodzenia
-
316 Zapowietrzony bak
jeżeli nie zasysa korka to jest OK
-
320 Grzeje sie szybko;(
niestety, trzeba to zrobić samemu
-
320 Grzeje sie szybko;(
na początek spróbuj odpowietrzyć ogrzewanie otwarte