Halo Mam E30 1.6i z 90 roku no i właśnie stała się rzecz dziwna gdy próbuję hamować silnikiem ekonomizer zatrzymuje się na chwilę na danym wskazaniu (np. 20 litrach), potem zaczyna powoli spadać aż osiąga wartość 10 l i nie chce zejść do zera. Wcześniej po spuszczeniu nogi z gazu silnik dynamicznie hamował, a ekonomizer spadał do zera, jakby tego było mało to na 5 biegu przy 5 tyś obrotów odcina mi zapłon i włącza go spowrotem przy 4,5 tyś :duh: Czy ktoś może wie co jej dolega??? Z góry dzięki za pomoc