Skocz do zawartości

Czarny124

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czarny124

  1. Dzięki. Domyślam się że dorobienie wiązki jest czasochłonne, doprowadzenie kabli od panelu klimy do fotela a potem w samym fotelu wiązka do maty, ale mam nadzieję że uda mi się przełożyć wiązkę z fotela UK.
  2. Czarny124 opublikował(a) temat w F10, F11
    Witam. Koledzy, kupując fotele z Anglika i zamieniając samo poszycie które jest zintegrowane z matami grzewczymi, mogę użyć tych samych modułów? Czy nie będzie błędów ze względu na matę zajętości lub inny problem? Zapewne znalazł bym gdzieś odp w postach ale czas mnie goni. Są to fotele zwykle jak moje, ale grzane i to w dobrym stanie. Czyli poza poszyciem oraz modułami nie mam zamiaru nic więcej przekładać. Pomóżcie, mam na całą operacje max tydzień. Może ktoś zna firmę która mi to ogarnie w pobliżu trójmiasta?
  3. Proszę o sprawdzenie ewentualnych akcji dla DY06435, dzięki z góry.
  4. Koledzy, czy ktoś zna obejście konta newtis.info? Strona jest zamknięta, przynajmniej dla mnie i bez wykupienia dostępu ni chu chu. Chyba że czegoś nie wiem...
  5. Jaki koszt takiej naprawy? U mnie podobnie jest, dopóki się nie rozgrzeje auto to drży mocno silnik, potem znacznie słabnie. Musiałeś wymieniać jakieś czy czyszczenie lub inny zabieg był potrzebny?
  6. Witam ponownie. Tym razem potrzebuję żarniki D1S, jeśli się takie części także macie. Pozdrawiam.
  7. Czarny124 odpowiedział(a) na Czarny124 temat w F10, F11
    Dzięki za pomoc wszystkim, żarniki zamówione.
  8. Czarny124 odpowiedział(a) na Czarny124 temat w F10, F11
    Ewidentne żarnik się wypalił. Swieci chwilę na różowo a potem się wyłącza. Czy jesteście zdania że powinno się je wymieniać parami?
  9. Czarny124 odpowiedział(a) na Czarny124 temat w F10, F11
    To mnie pocieszyłeś.. muszę sprawdzić na kompie.
  10. Czarny124 opublikował(a) temat w F10, F11
    Jest trochę na temat świateł na forum, ale muszę wymienić żarnik ponieważ po chwili świecenia się wyłącza i jest komunikat awaria światła mijania. Wnioskuję że pada żarnik, i stąd pytanie. Czy ktoś z Was próbował mocniejszych wersji żarników o większym K. lub wynalazków typu night breaker laser +200 itd? Jestem sceptycznie nastawiony do „cudownych” wynalazków ale może jest coś, co po prostu lepieje swieci od seryjnego zachowując dobrą widoczność w złych warunkach. Czytałem że przy zmianie np. z 4300k na 8000 jest dużo jaśniej, co oczywiste, ale w złych warunkach, deszcz, śnieg jest gorsza widoczność. Jakie są wasze doświadczenia?
  11. Witam. Czy macie w ofercie elementy zawieszenia układu wydechowego? Mowa o tzw wieszakach, w kształcie rąbu. DY 06435 Pozdrawiam.
  12. Podłączę się. Ja mam golasa, brak kafas oraz radaru. Lecz czy chcąc mieć samo ostrzeżenie przed kolizją wystarczy radar, wiązka, panel i kodowanie? Vin DY 06435.
  13. Jeśli znalazłem dobry, to jest napisane (No Noticeable Effect) więc chyba lipa.
  14. Czarny124 odpowiedział(a) na suprnowa temat w F10, F11
    Koledzy, powiedzcie czy da się z zwykłym liczniku ustawić aby się nie przełączał w tryb nocny, wszystko na pomarańczowo. A pozostawał w trybie podświetlenia na biało informacji: godz, spalanie czy co tam sobie użytkownik ustawi? W W zwykłym jest tak że zegary są lekko pomarańczowe a LCD na biało, albo wszystko bursztyn. P. S poszukuję 6WA w dobrym stanie. Diesel.
  15. Leć do warsztatu który ogarnia dobrze bmw. Musi być widoczne jak nie z góry to z dołu skąd ta nieszczelność. Tym bardziej że to tak ładnie widać jak się wydostaje.
  16. Wiem o tym serwisie, lecz nigdy tam nie byłem. Może najwyższy czas spróbować i się przekonać. Dzięki.
  17. To prawda, za to też bym dużo dał... będę szukał. Z Gdyni do Legionowa trochę daleko. Dzięki za info.
  18. Generalnie bardzo to tajemnicze, nie powiedział Tobie w czym był problem?
  19. W jakim sensie? Poszukuje tak długo aż znajdzie i likwiduje? Czy mówimy o czymś innym?
  20. No i mnie to dopadło. Zgłosiłem podczas serwisu olejowego objawy swojego auta. Buczenie na niskich obrotach, drgania i głośna praca podczas wciśniętego hamulca na drive, drgania przenosząca się na karoserię. Diagnoza, prawa poduszka padła, a że zaleca się wymianę obu, to dwie nowe wjechały. Oryginalne, zamontowane zgodnie ze sztuką...... i co? G...o :mad2: nic się nie zmieniło. Masakra jakaś, odpowiedź serwisu: więc powód tego jest inny, ale poduszka była do wymiany i tak. Pozostało tylko mieć nadzieję że się zmieni jak u papadziordzio. albo dalej szukać. Ale kasa poszła. Kur.......... jeździć się autem nie chce.
  21. OK. A czy jest jakaś pomoc dla tych którzy wymienili olej, z kasowaniem adaptacji i jest nie dokonać jak być powinno? Ponowny reset czy jakaś inna czynność?
  22. Bo ktoś tak zestawił auto podczas zakupu. Lepiej lampy z modułami kupić, zakodować. Ale pytanie czy wiązka jest potrzebna inna.
  23. Więc powiedz proszę dlaczego trzeba wgrać soft sport do skrzyni, czy czegoś nie rozumiem i chodzi o samo kodowanie do VIN?
  24. Ogrzeję temat. Jestem przed zmianą Joya u siebie, ale zastanawiam się czy wgranie skrzyni sport to to samo co jeżdżenie na trybie DS przy normalnej skrzyni? Czy parametry drive będą inne ale też po przełączeniu na DS lbedzie ona w trybie bardziej sportowego działania?
  25. Teoretycznie może, w tym aucie nic mnie nie zdziwi :wink: najprościej byłoby znaleźć kogoś z takim aku i zamienić aby zobaczyć czy pomoże. Zanim zacznie się sprawdzać siłowniki itp. Ale można też podjechać do kogoś na kompa i spróbować wymusić otwarcie klapy. Rozumiem że przycisk działa normalnie, czyli otwiera klapę?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.