Treść opublikowana przez Czarny124
-
Maty grzewcze z Anglika.
Dzięki. Domyślam się że dorobienie wiązki jest czasochłonne, doprowadzenie kabli od panelu klimy do fotela a potem w samym fotelu wiązka do maty, ale mam nadzieję że uda mi się przełożyć wiązkę z fotela UK.
-
Maty grzewcze z Anglika.
Witam. Koledzy, kupując fotele z Anglika i zamieniając samo poszycie które jest zintegrowane z matami grzewczymi, mogę użyć tych samych modułów? Czy nie będzie błędów ze względu na matę zajętości lub inny problem? Zapewne znalazł bym gdzieś odp w postach ale czas mnie goni. Są to fotele zwykle jak moje, ale grzane i to w dobrym stanie. Czyli poza poszyciem oraz modułami nie mam zamiaru nic więcej przekładać. Pomóżcie, mam na całą operacje max tydzień. Może ktoś zna firmę która mi to ogarnie w pobliżu trójmiasta?
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Proszę o sprawdzenie ewentualnych akcji dla DY06435, dzięki z góry.
-
Demoztaż zderzaka przedniego f10
Koledzy, czy ktoś zna obejście konta newtis.info? Strona jest zamknięta, przynajmniej dla mnie i bez wykupienia dostępu ni chu chu. Chyba że czegoś nie wiem...
-
Świece czy wtryskiwacze N47T?
Jaki koszt takiej naprawy? U mnie podobnie jest, dopóki się nie rozgrzeje auto to drży mocno silnik, potem znacznie słabnie. Musiałeś wymieniać jakieś czy czyszczenie lub inny zabieg był potrzebny?
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam ponownie. Tym razem potrzebuję żarniki D1S, jeśli się takie części także macie. Pozdrawiam.
-
Żarnik D1S
Dzięki za pomoc wszystkim, żarniki zamówione.
-
Żarnik D1S
Ewidentne żarnik się wypalił. Swieci chwilę na różowo a potem się wyłącza. Czy jesteście zdania że powinno się je wymieniać parami?
-
Żarnik D1S
To mnie pocieszyłeś.. muszę sprawdzić na kompie.
-
Żarnik D1S
Jest trochę na temat świateł na forum, ale muszę wymienić żarnik ponieważ po chwili świecenia się wyłącza i jest komunikat awaria światła mijania. Wnioskuję że pada żarnik, i stąd pytanie. Czy ktoś z Was próbował mocniejszych wersji żarników o większym K. lub wynalazków typu night breaker laser +200 itd? Jestem sceptycznie nastawiony do „cudownych” wynalazków ale może jest coś, co po prostu lepieje swieci od seryjnego zachowując dobrą widoczność w złych warunkach. Czytałem że przy zmianie np. z 4300k na 8000 jest dużo jaśniej, co oczywiste, ale w złych warunkach, deszcz, śnieg jest gorsza widoczność. Jakie są wasze doświadczenia?
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam. Czy macie w ofercie elementy zawieszenia układu wydechowego? Mowa o tzw wieszakach, w kształcie rąbu. DY 06435 Pozdrawiam.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Podłączę się. Ja mam golasa, brak kafas oraz radaru. Lecz czy chcąc mieć samo ostrzeżenie przed kolizją wystarczy radar, wiązka, panel i kodowanie? Vin DY 06435.
-
Kodowanie E sys bmw f10
Jeśli znalazłem dobry, to jest napisane (No Noticeable Effect) więc chyba lipa.
-
Kodowanie licznika
Koledzy, powiedzcie czy da się z zwykłym liczniku ustawić aby się nie przełączał w tryb nocny, wszystko na pomarańczowo. A pozostawał w trybie podświetlenia na biało informacji: godz, spalanie czy co tam sobie użytkownik ustawi? W W zwykłym jest tak że zegary są lekko pomarańczowe a LCD na biało, albo wszystko bursztyn. P. S poszukuję 6WA w dobrym stanie. Diesel.
-
[F11] 535d zapach spalin w kabinie
Leć do warsztatu który ogarnia dobrze bmw. Musi być widoczne jak nie z góry to z dołu skąd ta nieszczelność. Tym bardziej że to tak ładnie widać jak się wydostaje.
-
prawidłowa wymiana poduszki silnika ?
Wiem o tym serwisie, lecz nigdy tam nie byłem. Może najwyższy czas spróbować i się przekonać. Dzięki.
-
prawidłowa wymiana poduszki silnika ?
To prawda, za to też bym dużo dał... będę szukał. Z Gdyni do Legionowa trochę daleko. Dzięki za info.
-
prawidłowa wymiana poduszki silnika ?
Generalnie bardzo to tajemnicze, nie powiedział Tobie w czym był problem?
-
prawidłowa wymiana poduszki silnika ?
W jakim sensie? Poszukuje tak długo aż znajdzie i likwiduje? Czy mówimy o czymś innym?
-
prawidłowa wymiana poduszki silnika ?
No i mnie to dopadło. Zgłosiłem podczas serwisu olejowego objawy swojego auta. Buczenie na niskich obrotach, drgania i głośna praca podczas wciśniętego hamulca na drive, drgania przenosząca się na karoserię. Diagnoza, prawa poduszka padła, a że zaleca się wymianę obu, to dwie nowe wjechały. Oryginalne, zamontowane zgodnie ze sztuką...... i co? G...o :mad2: nic się nie zmieniło. Masakra jakaś, odpowiedź serwisu: więc powód tego jest inny, ale poduszka była do wymiany i tak. Pozostało tylko mieć nadzieję że się zmieni jak u papadziordzio. albo dalej szukać. Ale kasa poszła. Kur.......... jeździć się autem nie chce.
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
OK. A czy jest jakaś pomoc dla tych którzy wymienili olej, z kasowaniem adaptacji i jest nie dokonać jak być powinno? Ponowny reset czy jakaś inna czynność?
-
Światła bmw f11 520d 2010
Bo ktoś tak zestawił auto podczas zakupu. Lepiej lampy z modułami kupić, zakodować. Ale pytanie czy wiązka jest potrzebna inna.
-
Zmiana dźwigni zmiany biegów f10
Więc powiedz proszę dlaczego trzeba wgrać soft sport do skrzyni, czy czegoś nie rozumiem i chodzi o samo kodowanie do VIN?
-
Zmiana dźwigni zmiany biegów f10
Ogrzeję temat. Jestem przed zmianą Joya u siebie, ale zastanawiam się czy wgranie skrzyni sport to to samo co jeżdżenie na trybie DS przy normalnej skrzyni? Czy parametry drive będą inne ale też po przełączeniu na DS lbedzie ona w trybie bardziej sportowego działania?
-
518d [F11] - nie podnosi się automatyczna klapa bagażnika
Teoretycznie może, w tym aucie nic mnie nie zdziwi :wink: najprościej byłoby znaleźć kogoś z takim aku i zamienić aby zobaczyć czy pomoże. Zanim zacznie się sprawdzać siłowniki itp. Ale można też podjechać do kogoś na kompa i spróbować wymusić otwarcie klapy. Rozumiem że przycisk działa normalnie, czyli otwiera klapę?