Skocz do zawartości

Czarny124

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czarny124

  1. Mi zamontowali takie same. Też powiedzieli że innych nie ma już w sprzedaży. Lecz u mnie poprawa była znaczna, ale po 3 dniach aksamit się skończył. Co prawda i tak jest lepiej niż było, jeżdżę rok na nich, powoli pojawiają się delikatne wibracje. Zobaczymy jak długo będzie ok, oby jak najdłużej.
  2. Potwierdzam, ja wracam do Audi bez zawahania, już dwie miałem. Przed zakupem czytałem oceny i opinie, nie wziąłem ich pod uwagę. A trzeba było, lecz ciekawość wygrała.W każde auto używane trzeba zainwestować, ale problemy z wałem, dyfrem czy palącym się dolotem...zaciekającą wodą przez odklejoną izolacje drzwi... Nie wspomnę o tym z jakimi tutaj problemami się ludzie borykają, jest tego trochę. Każde auto ma swoje bolączki, ale od marki „Premium” wymaga się więcej. A tu problemy z standardem... Ale co tam, ponoć w g30 już jest lepiej :norty: Lecz nie ukrywam, mam swoje f11, i będę starał się utrzymywać ją tip-top.
  3. Jaką szybę założyłeś? Możesz podać dokładny model?
  4. 3.08 tak wynika z Vin. Gdy pytałem w czescidobmw o nowy dyfer dostałem taką informację. Tego się trzymam, oby mieli racje :cool2: Nadal do mnie jedzie, gdy tylko go wymienię odrazu napiszę jaki wynik. A rozwijając temat, kiedyś czytałem że gdy tuleje wózka, te cztery pionowe gdy są wybite także powodują wibracje. Czytam o tym od 1,5 roku na różnych forach, także Uk czy USA. Ale jest tam tyle łączników i elementów w zawieszeniu z tylu że można by tak pewnie 50tys wpakować na nowe części żeby było ok. Sam dyfer nowy 12,5 tyś :|
  5. No to lipa. Ja jestem przed wymianą dyfra. Pójdzie kilka stówek i jak nic to nie da to szlak mnie trafi. Ale gdy pierwszy raz to słyszałem to myślałem że to łożyska, ale na żadnym oczywiście odrobiny luzu, a było by miło znaleźć winę. Zobaczymy.
  6. Djzoom, nadal żadnych wieści jak u Ciebie po wymianie dyfra?
  7. Trzymam kciuki i czekamy na info. Do mnie dyfer dotrze do piątku więc po weekendzie wymiana, i mam taką samą nadzieję. Bo również jak i Ty, nie mam więcej pomysłów.
  8. Byłby ubaw gdyby mechanik zamontował tobie odwrotnie poduchy pod silnikiem. Już ktoś o tym pisał, wyglądają tak samo i można je zamontować odwrotnie, lecz działanie ich nie jest identyczne, cytuję to oczywiście. Ponoć strasznie trzęsie po takim zabiegu.
  9. Czy do sprawdzenia koła prasowego/ tłumika drgań trzeba ściągnąć je?
  10. Ja wymieniłem jedno łożysko, prawe. Było to jedyne które wydawało jaki kolwiek szum, ledwo słyszalny. Nic to nie pomogło. Czekam na dyfer. Jak tylko wymienię dam znać jaki efekt.
  11. Ja już jeżdżę z tym od stycznia 2019. I niby bardzo się to nie pogłębia, ale miesiąc temu byłem na wyważeniu wału, i tam się dowiedziałem że mam luz na dyfrze. W piątek byłem na wymianie amortyzatorów w tym samym miejscu, i pan ktory sprawdzał wtedy wał stwierdził że nie wie ile z tego to moja auto sygestia ale ma wrażenie że luz się pogłębia i obecnie jest naprawdę duży. Ale wolałbym też aby się dyfer rozleciał, to bym go wymienił i miał spokój. A nie wymieniał pół auta aż znajdę powód. Lecz atakuję dyfer jak tylko ustalę poprawny numer.
  12. Wracając do tematu. Po vin w sklepie czescidobmw. mój model ma 3.08. Jednak muszę zajrzeć pod auto żeby nie było lipy.
  13. Witam, proszę podać cenę na dyfer tył. DY 06435 przełożenie 2.93 Pozdrawiam.
  14. :cool2: Dzięki kkx5!
  15. Koledzy, jeśli ktoś może podpowiedzieć jak sprawdzić bez wizyty u mechanika jakie mam przełożenie dyfra mając silnik 2.0d 184km. Automat. 2012r.
  16. Dzięki za odpowiedź.
  17. Dziękuję koledzy za info. Już chyba nie mam co szukać innych przyczyn tylko wymienić dyfer i mieć nadzieję że będzie ok. Ale podpowiedzcie proszę, dany dyfer regenerować czy szukać używki? Regeneracja w Priluszu Gd. 1200zl z gwarancją. Używki od 300zł do ponad tysiąc.
  18. Ja wyważałem ostatnio wał. Mechanik powiedział że mam duży luz na flanszy dyfra. Stwierdził że dzwonił do ASO, powiedzieli że nie powinno być luzu. Więc może faktycznie to dyfer? Jak znajdę dobry dyfer, a nawet bym kupił nowy byle zniknęły wibracje i zacząłbym się cieszyć jazdą a nie bać się przekroczyć 100/h, bo to pierwsze moje auto z takimi problemami. Słabo..
  19. Witam. Proszę o sprawdzenie ewentualnych akcji serwisowych. Z góry dziękuję i pozdrawiam. DY 06435
  20. Czarny124 odpowiedział(a) na Lassar temat w F10, F11
    Słyszałem że Bayern Service w tuchomiu ma dobry sprzęt, ale tego u nich nie robiłem. Sam jestem przed wymianą amortyzatorów i chcę się do nich wybrać na zbieżność po wymianie. Jak byś robił u nich daj znać jak ogarniają temat. Ciężko u nas w Trójmieście z dobrym miejscem do serwisowania auta. Bujam się od dawna z wibracjami w zakresie100-140. I nikt jeszcze nie wystawił konkretnej przyczyny. Koła, wał wyważone, nowe hamulce ori, jedna Piasta bo delikatnie szumiała i jak było tak jest.
  21. Dzień dobry, nasza oferta na amortyzatory przednie do Pańskiego BMW: - amortyzator przedni lewy https://czescidobmw.pl/wyniki-wyszukiwania?q=31316797765 - amortyzator przedni prawy https://czescidobmw.pl/wyniki-wyszukiwania?q=31316797766 Szczególnie polecam stosowane fabrycznie przez BMW amortyzatory Sachs. Podczas wymiany amortyzatorów przednich rekomenduję zastosowanie nowych następujących części: - nr 2 2x https://czescidobmw.pl/produkt-oe-07119906495--07119906495 - nr 3 2x https://czescidobmw.pl/produkt-oe-33306760349--33306760349 - nr 6 (dla OE BMW cena za komplet na 1 amortyzator ; dla Monroe oraz Sachs ceny za komplety na 2 amortyzatory) https://czescidobmw.pl/wyniki-wyszukiwania?q=31336784102 Szczególnie polecam zestaw Sachs. - nr 7 2x https://czescidobmw.pl/wyniki-wyszukiwania?q=31306795082 Szczególnie polecam Sachs. Pozdrawiam Maciej Ziółkowski Witam. Zamówienie złożone!
  22. Nie jest to normalne. Zlokalizuj wyciek i usuń go, jeśli będzie to przy misce z filtrem to wymiana wyjdzie siłą rzeczy.
  23. Dzięki za info.
  24. Davo76. Czy pod piastę podkładałeś drugi podnośnik lub inną rzecz, czy opuściłeś tak jak się dało bez niczego i do roboty? Lekko potem to podnieść i skręcić?
  25. Mam to samo od 1,5 roku od 120 do 140 drży i rezonuje buda cała. Tarcze i klocki przód nowe, ori. Łączniki wału nowe, wał wyważony. Trzy różne komplety kół założone na każdych to samo. Podpora wału została ta sama ponieważ mechanik twierdzi że jest ok. Kolejny trop amortyzatory i łożyska amortyzatorów będą wymieniane w przyszłym tygodniu. Łapy opadają.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.