Skocz do zawartości

Czarny124

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czarny124

  1. Czarny124 odpowiedział(a) na robiola1 temat w F10, F11
    I tutaj mnie macie, porównywałem do wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej a w fxx jest przecież olej jak napisał guzior2, sorry mój fuck up. Ale odpowiadając na pytanie to teren raczej płaski i przyspieszam spokojnie, staram się na zimnym go nie butować. Dziś sprawdzę na btool jak wygląda sprawa z temperaturą, sorry za zajebkę jeszcze raz.
  2. Czarny124 odpowiedział(a) na robiola1 temat w F10, F11
    Koledzy, a powiedzcie ile musicie przejechać w temp takich jak teraz, czyli +5, +3 stopnie? U mnie to nawet 10km i jeżeli nie ma korków. Nie pamietam jak było to poprzedniej zimy ale wydaje mi się że troszkę długo się grzeje. Mam swoje pierwsze BMW od stycznia. W poprzednim aucie proces ten był szybszy. Jak jest u was?
  3. Czarny124 odpowiedział(a) na robur1 temat w F10, F11
    Czytałem ostatnio na forum że angliki ponoć pasują do naszych pług & play. Ale nie za bardzo jakoś to rozumiem, no chyba że pasażer będzie miał funkcję fotela kierowcy. W sumie to tylko pochylenie, a w komfortowych to już chyba żadnej różnicy. Ale nie jestem fachowcem, niech się wypowie ktoś kto to już robił. Pomogło by nam to, też chcę zmienić na komforty.
  4. Czarny124 odpowiedział(a) na rockybor temat w F10, F11
    Uszczelki warto założyć nowe. Nigdy nie wiadomo jak się zachowają stare. Nie są to straszne koszta, a pewność będzie git. Tylko oczywiście ori.
  5. Dokładnie! Robiłem to w mojej f11. Ściągamy boczki, podklejamy każde miejsce gdzie łączenie odkleiło się. Stosując podgrzewanie starego spoiwa lub wymiana na nowe. I problem z głowy, robimy test zanim skręcimy ponownie i git. Taki urok BMW Premium.
  6. Możesz mieć to co ja, u mnie od 80km/h dudni i delikatnie wibruje ,wał do regeneracji lub wymiany. Tylko nie mam teraz możliwości odstawić auta na 4-5 dni. Ze skrzynią miałem podobnie, poduszki więcej znaczą niż się nam czasami wydaje.
  7. U mnie z tyłu odpadła, oderwała się. Podkładki większe pomogły jak narazie ale przy okazji zakupię inną.
  8. Kilka razy zdażyło się że nie mogłem dokończyć cyklu wypalania, jazda w mieście itp. Miesiąc temu w serwisie powiedziano mi abym przyjechał „za jakiś czas na wypalanie” ponieważ nie wypala do końca. Czy ktoś zorientowany może powiedzieć ile zastaw kabel-program kosztuje?
  9. Koledzy, czy rozumiem dobrze że przez b-Tool można wymuszać wypalanie dpf?
  10. Witam, proszę o sprawdzenie ewentualnych akcji serwisowych DY06435. Z góry dziękuję.
  11. Tak czy inaczej koledzy, dobrze wiedzieć że interwał jaki się utrzymuje w moim bmw jest właściwy dla warunków w których jest użytkowane. To uspokaja na jakiś czas, bo jak wiemy jeżdżąc po mieście głównie, prędzej czy później będzie trzeba dpf oddać do regeneracji. Pozdrawiam.
  12. Na tą chwilę mam co około 200-250km, a łącznik jadę sprawdzić w przyszłym tyg.
  13. Dopytuję ponieważ u mnie jest tak że gdy wypala to dźwięk mam jak z jakiejś basowej końcówki rodem z golfa 2(nie ujmując takim klasykom motoryzacji), różnica bardzo mała w dźwięku ale na tyle że żona zauważyła :wink: Lecz fakt zaczynam podejrzewać swoją o ostatnie chwile. Drgania delikatne się pojawiły na jałowym biegu.
  14. Mówisz o elastycznym, tzw. Plecionce?
  15. A ten łącznik to po co wymieniać?
  16. Czyli ecopro ma wpływ na twardość zawieszenia?
  17. Nie każdy musi się z tym zgadzać panowie, lecz u mnie wyraźnie na buczący/basujący zmienia się dźwięk podczas wypalania, co prawda mała ta różnica ale wyczuwalna. Sprawdzone na temperaturze spalin, to nie fanaberia. Pozdrawiam.
  18. Dam znać.
  19. Dzięki Burza1234. To prawda, jeżdżę już jakiś czas tym samochodem i dostrzegam kolejne fakty świadczące o tym że auto jest po dzwonie. Szykuje się afera z byłym właścicielem.
  20. Czarny124 opublikował(a) temat w F10, F11
    Witam. Czy ktoś podpowie jak rozmontować zagłówki? Nie blokują się, są że tak ujmę wypchnięte. Fotele zwykle.
  21. Robocizna panowie, nie które warsztaty sobie liczą niestety.
  22. To fakt, moje nie doczytanie. Nam z n47 taniej ogarnąć temat.
  23. Poczytaj, a koniec końców zrobisz jak uważasz. Ja wymieniłem na ori, tak jak było, z klapkami. To żaden koszt, tylko problem z dostępnością. Mi zajęło łącznie 4h. Czyszczenia sporo, a reszta to miłe rozkręcanie. Piwko i do roboty :cool2:
  24. Czarny124 odpowiedział(a) na Fedra temat w F10, F11
    Nie zauważyłem, chyba że jest jakoś ukryte, przejrzałem schowek po zakupie i nie widziałem. Ale sprawdzę dla pewności.
  25. Czarny124 odpowiedział(a) na Fedra temat w F10, F11
    Samemu tak, lecz u mnie usb działa na audio, ale gdy podpinam pena z aktualizacją to niestety jego nie widzi, sprawdzałem na trzech innych penach. Myślę że przez kompa softa można wgrać, jak mapy itp.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.