Treść opublikowana przez jacekkarasowski
-
Moje 528i - od czego sie zaczeło.. :)
w zyciu bym tyle w auto nie wlozyl, to jest zupelny BEZSENS!!!!!! utopilbym grata w jeziorze!!!!!!!10 tysiecy!!!! :mad2:
-
Technika jazdy samochodem :)
na luzie sie nie jezdzi.... :mad2:
-
Gaśnica
u mnie apteczka jest,narzedzia sa,trojkat jest a gasnicy brak...a fajnie by bylo ja miec pod siedzeniem
-
200zł za nabicie klimy to drogo ??
ja place 100 zl
- skrzynia 7 biegowa
-
Sprzedałem TDS`a !!! Moja opinia, jaka wasza?
a mi pali 7,25 i to nie tds, wiec co?????mam jeszcze jakies szanse???? :norty: sprawa jest krotka-jak ma sie 15 tys zlotych i kupuje tdsa z 1997 roku to sa dwie mozliwosci-albo ciocia z ameryki robi nam prezent,albo wlasnie sprzedajacy trafil na frajera :norty:
-
FIRMOWY ALARM BMW A POLSKA RZECZYWISTOSC
jacekkarasowski odpowiedział(a) na RALFO1685045276 temat w Alarmy i inne elektroniczne zabezpieczeniaco z tym azotem????? a tak poza tym wsiada zlodziej do auta i kto bedzie sie spodziewal ze w e39 jest zabezpieczenie jak w polonezie????
-
FIRMOWY ALARM BMW A POLSKA RZECZYWISTOSC
jacekkarasowski odpowiedział(a) na RALFO1685045276 temat w Alarmy i inne elektroniczne zabezpieczeniawynika wiec z tego ze najlepiej ukrasc sobie samochod samemu :norty: zanim zrobia to inni :norty:
-
FIRMOWY ALARM BMW A POLSKA RZECZYWISTOSC
jacekkarasowski odpowiedział(a) na RALFO1685045276 temat w Alarmy i inne elektroniczne zabezpieczeniablokada na skrzynie?????gdzie to zalozyc,da sie to zrobic samemu?????he???
-
tanie opony 235/45 r17...czy ktos jezdzil na takich??
potrafi halasowac,miec bicia,byc krzywo zuzyta itd.... moze byc wybita od roznych dziwnych kraweznikow i dziur
-
Myjka ciśnieniowa do 300 zł - co polecacie ?
do 300 zl to mozna kupic piekna jednorazowke
-
tanie opony 235/45 r17...czy ktos jezdzil na takich??
zawsze lepsze takie nowe opony niz uzywane markowe o nieznanym pochodzeniu i przeszlosci................
-
tanie opony 235/45 r17...czy ktos jezdzil na takich??
ciekawe,w koncu prawie caly markowy sprzet agd ma metke made in (jakis dziwny kraj) :norty:
-
Światła tylnie // przednie // oświetlenie
a ja proponuje czerwono bialy tyl i ksenon na przod..
-
nierówna praca silnika na PB , na LPG super
tylko i wylacznie wtryski
-
Uwaga chwalę się! :) Zmiana kierownicy - Fotki
ladnie to wyglada nawet jesli drewno jest z plastiku...podoba mi sie i konies,kierownica jest ladniutka i pochwaly sie naleza za samodzielne wykonanie....
-
[seria 5] Problem z uruchomieniem silnika.
albo jest to cos banalnego albo powaznego,na odleglosc ciezko cos powiedziec.....
-
Moja 530D kopci...
panowie, to jest szukanie dziury w calym...kopci i tyle, ma prawo,dopoki jest to w grznicach rozsadku to nie ma sprawy...
-
Sprzedałem TDS`a !!! Moja opinia, jaka wasza?
przez 2 lata jezdzilem A4,bylo obnizone 6 cm ,zrobilem nim ponad 150 tys km i zawieszenie bylo w stanie bdb,nic w nim nie robilem.... a ponos wszstkie passaty i audi maja slabe zawiechy... nie prawda,chwyci burak takie audi i gaz do dechy po dziurach, to ma.... kupi burak tdsa ,gaz do dechy to ma!!! i bardzo dobrze..moze niektorzy jak zaplaca to zmadrzeja
-
Sprzedałem TDS`a !!! Moja opinia, jaka wasza?
najbardziej podoba mi sie licytacja na ile kto ma faktury na naprawy- a moj ma na 10 tys, ja mam na 20 tys.....itd.... nie wierze w to zeby ktos przy zdrowych zmyslach wlozyl w auto warte 25 tys kwote 20 tys w naprawy.... to jest taka bajera-przyjedzie do mnie dziadek na szrot, kupi uzywany wydech za 50 zl a wszystkim opowiada-Mam NOWE :norty: czytaj inne tlumiki
-
Sprzedałem TDS`a !!! Moja opinia, jaka wasza?
ja kupilem bmw 520 d i w ciagu pol roku-wymienilem olej,kupilem opony na lato i na zime i wymienilem jeden wachacz. zrobilem tym autem ok 38 tys km i jest ok. jak ktos kupi klamota to ma klamota!!! po drugie-nie dziwie sie ze nasz kolega jest zachwycony MONDEO,w koncu kupil sobie takie BMW co mu sie non stop psulo wiec tylko chyba jemu mondeo sie podoba :norty: fordy i ople to najgorsze auta jakie sa.tyle powie kazdy co sie troche zna... tds jest bardzo dobrym silnikiem ale jak ma 1 mln km a na liczniku 200 tys to musi sie psuc.... zadno mondeo nie wytrzyma 1 mln km.....
-
Moja 530D kopci...
zalezy tez od paliwa....
-
Moja 530D kopci...
diesel ma prawo sobie pokopcic troche jak dostanie gaz do dechy.. zebyscie widzieli jak kopcil golf V 2.0 tdi mojej tesciowej -auto z salonu bylo,mialo 20tys przebiegu-4 -5 tys obrotow to byla chmura dymu...
-
rozmiar kół ?
panowie,taka metoda to trzeba montowac do bmw kola z traktoru-te na pewno wypelnia nadkola nie wazne ile cali ma felga-cale kolo zawsze musi miec taka sama srednice
-
rozmiar kół ?
225/55 to normalny rozmiar.... raczej to nie terenowka