Skocz do zawartości

jacekkarasowski

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacekkarasowski

  1. w zyciu bym tyle w auto nie wlozyl, to jest zupelny BEZSENS!!!!!! utopilbym grata w jeziorze!!!!!!!10 tysiecy!!!! :mad2:
  2. na luzie sie nie jezdzi.... :mad2:
  3. jacekkarasowski odpowiedział(a) na Łosiowy temat w E39
    u mnie apteczka jest,narzedzia sa,trojkat jest a gasnicy brak...a fajnie by bylo ja miec pod siedzeniem
  4. ja place 100 zl
  5. jacekkarasowski odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    :mad2:
  6. a mi pali 7,25 i to nie tds, wiec co?????mam jeszcze jakies szanse???? :norty: sprawa jest krotka-jak ma sie 15 tys zlotych i kupuje tdsa z 1997 roku to sa dwie mozliwosci-albo ciocia z ameryki robi nam prezent,albo wlasnie sprzedajacy trafil na frajera :norty:
  7. co z tym azotem????? a tak poza tym wsiada zlodziej do auta i kto bedzie sie spodziewal ze w e39 jest zabezpieczenie jak w polonezie????
  8. wynika wiec z tego ze najlepiej ukrasc sobie samochod samemu :norty: zanim zrobia to inni :norty:
  9. blokada na skrzynie?????gdzie to zalozyc,da sie to zrobic samemu?????he???
  10. potrafi halasowac,miec bicia,byc krzywo zuzyta itd.... moze byc wybita od roznych dziwnych kraweznikow i dziur
  11. do 300 zl to mozna kupic piekna jednorazowke
  12. zawsze lepsze takie nowe opony niz uzywane markowe o nieznanym pochodzeniu i przeszlosci................
  13. ciekawe,w koncu prawie caly markowy sprzet agd ma metke made in (jakis dziwny kraj) :norty:
  14. a ja proponuje czerwono bialy tyl i ksenon na przod..
  15. tylko i wylacznie wtryski
  16. ladnie to wyglada nawet jesli drewno jest z plastiku...podoba mi sie i konies,kierownica jest ladniutka i pochwaly sie naleza za samodzielne wykonanie....
  17. albo jest to cos banalnego albo powaznego,na odleglosc ciezko cos powiedziec.....
  18. jacekkarasowski odpowiedział(a) na Kruk temat w E39
    panowie, to jest szukanie dziury w calym...kopci i tyle, ma prawo,dopoki jest to w grznicach rozsadku to nie ma sprawy...
  19. przez 2 lata jezdzilem A4,bylo obnizone 6 cm ,zrobilem nim ponad 150 tys km i zawieszenie bylo w stanie bdb,nic w nim nie robilem.... a ponos wszstkie passaty i audi maja slabe zawiechy... nie prawda,chwyci burak takie audi i gaz do dechy po dziurach, to ma.... kupi burak tdsa ,gaz do dechy to ma!!! i bardzo dobrze..moze niektorzy jak zaplaca to zmadrzeja
  20. najbardziej podoba mi sie licytacja na ile kto ma faktury na naprawy- a moj ma na 10 tys, ja mam na 20 tys.....itd.... nie wierze w to zeby ktos przy zdrowych zmyslach wlozyl w auto warte 25 tys kwote 20 tys w naprawy.... to jest taka bajera-przyjedzie do mnie dziadek na szrot, kupi uzywany wydech za 50 zl a wszystkim opowiada-Mam NOWE :norty: czytaj inne tlumiki
  21. ja kupilem bmw 520 d i w ciagu pol roku-wymienilem olej,kupilem opony na lato i na zime i wymienilem jeden wachacz. zrobilem tym autem ok 38 tys km i jest ok. jak ktos kupi klamota to ma klamota!!! po drugie-nie dziwie sie ze nasz kolega jest zachwycony MONDEO,w koncu kupil sobie takie BMW co mu sie non stop psulo wiec tylko chyba jemu mondeo sie podoba :norty: fordy i ople to najgorsze auta jakie sa.tyle powie kazdy co sie troche zna... tds jest bardzo dobrym silnikiem ale jak ma 1 mln km a na liczniku 200 tys to musi sie psuc.... zadno mondeo nie wytrzyma 1 mln km.....
  22. jacekkarasowski odpowiedział(a) na Kruk temat w E39
    zalezy tez od paliwa....
  23. jacekkarasowski odpowiedział(a) na Kruk temat w E39
    diesel ma prawo sobie pokopcic troche jak dostanie gaz do dechy.. zebyscie widzieli jak kopcil golf V 2.0 tdi mojej tesciowej -auto z salonu bylo,mialo 20tys przebiegu-4 -5 tys obrotow to byla chmura dymu...
  24. jacekkarasowski odpowiedział(a) na don temat w E39
    panowie,taka metoda to trzeba montowac do bmw kola z traktoru-te na pewno wypelnia nadkola nie wazne ile cali ma felga-cale kolo zawsze musi miec taka sama srednice
  25. jacekkarasowski odpowiedział(a) na don temat w E39
    225/55 to normalny rozmiar.... raczej to nie terenowka

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.