Treść opublikowana przez jacekkarasowski
-
Kto obniżał e34 w sedanie sprężynami?
no i podstawa-rozporki miedzy kielichami przod i tył..... zeby auto sie nie poskladało na naszych dziurach...
-
Kto obniżał e34 w sedanie sprężynami?
jezdzilem wczesniej przez 2 lata audi a4 na zawieszeniu H&R, amorki plus sprezyny,i powiem wam ze jezdzilo sie super. jedyny mankament to dwa razy wymieniana miska olejowa... zawieszenie bylo 60/60 mm.
-
Kto obniżał e34 w sedanie sprężynami?
bo oprocz tego wymienia sie tez amorki na sportowe.... sportowa sprezyna + amorek o zwyklych parametrach = wiejskituning.pl :norty:
-
Odpalanie bmw na kablach
aaa.....kłopoty z jeżem.... odpalanie raz tylko mi sie nie powiodlo-udzielalem pradu ze swojej a4 dla mondeo -efekt-padnietew diody w a4 w alternatorze.
-
Odpalanie bmw na kablach
ja zawsze jak jest jakies kino to kupuje aku nowy,najlepiej polski,bo zachodnie to badziewie. a nie cuduje z odpalaniem od kabli. nie lepiej wyjac aku,naladowac prostownikiem,wlozyc do auta i wtedy odpalic?????
-
pytanie "kosmetyczne" ;)
lstwy w kolor a potem proponuje klej do szyb,zamocowac i tasma docisnac do wyschniecia.
-
Individual E39 za 20 000 Eur. Glupota?
z takim mysleniem proponuje http://mobile.de/SIDS76r5Ru2h-Isv8qvaGLDUA-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1189352455A1LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B20%81v-t-vCaMiMkQuRDSeUnVb_X_Y_x_yprsO~BSRA6D1100Z7%7C8%7C9%7C10%7C11%7C12%7C13%7C14%7C15%7C56D3500BGND1990CPKWA0HinPublicA2A0A0A0I100000000A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=10&id=11111111275926797& to ma w sobie cos :mad2:
-
Individual E39 za 20 000 Eur. Glupota?
e60 czego niby nie ma??????? chyba technologii z roku konca roku 1995 bo wtedy e39 powstalo e60 to inna epoka,nowa fura,a e39 jaka by nie byla to korzenie ma w latach 90. za taka kase nigdy e39...
-
opony zimowe
ja polecam 225/45/17 17 cali mam na zime :norty:
-
Będzie nowa E39 !!!
za taka kase ,ja bym kupil
-
Stan licznika
godziny pracy silnika tez sie zmienia i ustawia pod przebieg...mozna poustwiac sobie wszystkie parametry..bynajmniej tak twierdzi moj kolega ktory zajmuje sie tym od zawsze.....
-
Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie ?
a moze zielony jak "trawa"??? :norty:
-
Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie ?
poeta czy jak???? Słowacki???mickiewicz???? młodości ty nad poziomy wylatuj.... :norty:
-
Stan licznika
swiete slowa!!!! nawet jak jest ksiazka serwisowa,legalna i prawdziwa to licznik moze byc cofany przed kazda wizyta w aso i co wtedy???
-
przewud od pąpy
he he he... mialem kiedys takiego kolesia ..... pisal slicznie.... fonetycznie :jawdrop:
-
Stan licznika
bzdura.nie ma czegos takiego :mad2:
-
wymiana łożyska piasty w przednim kole
piasta jest w komplecie z lozyskiem,montaz na srubeczki. mi udalo sie wymienic piaste bez demontazu amora i reszty,zajelo to ok godziny.
-
e-39 to nagłośnienie to straszny kibel
w e39 problem tkwi w radiu.. wywalisz oryginalne,wstawisz wstretna ramke i wlozysz byle mzwykle radio i zagra o niebo lepiej. tylko czy ktos ma pomysl na wstretna ramke zeby tak wiesniacko nie bylo????
-
Wgniecony tyl nad zderzakiem, pod swiatlem, co robic? [foto]
na zamowienie zrobili koledze v6 a wy sie czepiacie.... a co do trematu-nie widze tu dramatu,jakby ci tir w tyl wjechal to bym widzial problem,a u nawet nie ma nad czym sie spinac.
-
Zamiana BMW Radio na nawi 16:9
problem na razie widze w nawiewach,blokuja mozliwosc wsuniecia navi do konca........... jak znajde na to sposob to po jednym dniu bedzie dzialac....
-
Zamiana BMW Radio na nawi 16:9
dobra koncepcja.... navi z audi po prostu mam na stanie,kompletne,kosztowalo grosze wiec po co mam sie spinac?????zalozyc i dziala,glownie po to by mp3 czytalo i filmiki ogladac :norty:
-
Zamiana BMW Radio na nawi 16:9
i co,zadnych koncepcji????
-
[E39] Radio zamiast fabrycznego + MID zostawiony
musisz wyrzucic wszystko niestety robil ktos cos kiedys inaczej,bo chyba sie nie da zeby zamointowac zwykle radio....pytam tak z ciekawosci...
-
Zamiana BMW Radio na nawi 16:9
chetnie wlozylbym to http://marialasotakarasowska.w.interia.pl/230855842_7.jpg ale nie wiem co sie stanie jak konkretnie rozbiore kokpit zeby to upchac. jak mi sie trafi jakas rozbita e39 to pokombinuje,na swojej sie boje,bo jak cos nie wyjdzie :mad2: ale moze ktos cos probowal w tym kierunku?????[/img]
-
Zamiana BMW Radio na nawi 16:9
witam.jak wstawie sam monitor od bmw po lifcie to co potrzebuje jeszcze zeby to jakos dzialalo.... nigdy nie mialem stycznosci z navi po lifcie,nie wiem co to potrzebuje...czy minitor ma wbudowane cd itd???? co w vw i audi to wiem,ale na navi bmw sie nie znam... chcialem zamontowac sobie nawi z a6 po lifcie-bo wbudowane cd odtwarza mp3,ale nie wiem co zrobic z nawiewami srodkowymi.blokuja mozliwosc zamontowania tkiej navi.