Treść opublikowana przez jacekkarasowski
-
Przyciemnianie szyb.
jedno jest pewne jak zaciemnianie przednich bocznych to tylko piecowo,inaczej to same problemy. ludzie zawsze zaslaniaja sie -mam certyfikat na folie folia ma 25% i nie ma za co zabrac dowodu... aniestety jest bo certyfikat musi byc na szybe pokryta folia jako calosc...a tak nikt nie da....bo ludzie zapominaja ze nawet przyzroczysta szyba ma jakies pochlanianie swiatla i plus folia nawet najdelikatniejsza nie spelnia wymogow.
-
Demontaz zderzaka tylnego sedan e39??????
nikt nic nie napisal to jutro sam sie dowiem... dzisiaj pomalowalem nowy zderzak i jutro zaloze w miejsce uszkodzonego w stluczce...
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
wymienione,dziala .wymienilem dwie zarowki bo po zmianie jednej ringi roznie swiecily. :shock:
-
Układ wydechowy 530 v8
reasumujac-kiedys kat byl albo i go nie bylo a silnik byl ten sam, ale bylo to 20 lat temu. czasy sie zmienily-bo niektorzy widze zostali jeszcze technicznie w latach 80 , i teraz kazdy silnik projektowany jest razem z katalizatorem. wiec jak katalizator mozna wyrzucic to pewnie mozna wyrzucic tez przeplywomierz????bo jak sie go odepnie to tez auto jedzie. panowie,tak sie tuningowalo golfy 1 . a sportowy wydech teraz ktory ma byc dopuszczony do ruchu w cywilizowanym kraju to jest to taki wydech ktory po pierwsze poprawia osiagi a po drugie zachowuje normy spalin.
-
Nowy (prawie) Szczesliwy posiadacz TDS-a ... moje 1 BMW
nie zalecam kola dwumasowego uzywanego za duzo roboty zeby je wymienic i jak dla mnie wymiana dwumasowki na uzywana to tak samo jakbyc zakladal uzywane klocki, tarcze sprzegla a nawet olej he he
-
Nowy (prawie) Szczesliwy posiadacz TDS-a ... moje 1 BMW
z kierownica roznie bywa .moze byla zmieniana,moze cos bylo grzebane i popsute. kopcenie to tez nie tak prosto-w koncu to tds a jesli chodzi o sprzeglo to zmien komplecik lacznie z kolem dwumasowym ,i jakiejs normalnej firmy, nie najtansze
-
Nowy (prawie) Szczesliwy posiadacz TDS-a ... moje 1 BMW
gratulujemy zakupu i gratulujemy polityki prorodzinnej!!!!!!!! Mechanicy tez maja rodziny... :norty:
-
Szybka odpowiedz bardzo prosze
auto do holowania musi miec i oc i przeglad.
-
Układ wydechowy 530 v8
jednym slowem fabryka montuje duzo zbytecznych rzeczy w autach m in katalizator
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
Ciekawa teoria..wyrzucilem i jest ok....takim mysleniem sie kierujac mozna wyrzucic wiele innych rzeczy z auta.... ile to zbytecznych i niepotrzebnych rzeczy montuje fabryka :mad2: mozna smialo wymontowywac bo i tak dalej dziala :mad2: W fabryce ekipa doswiadczonych i uczonych ludzi cos montuje a w polsce pan heniek i romek z warsztatu w garazu i takl wie lepiej-mozna zdemontowac.... :mad2:
-
wycena po stłuczce
jacekkarasowski odpowiedział(a) na jacekkarasowski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneniestety.hdi czyli samopomoc nie ma za dobrej opiniii
-
E39 czy można wyrzucić katalizator?
pytanie-na co po co i dlaczego??? nie zalecam!!!! :mad2:
-
wycena po stłuczce
jacekkarasowski odpowiedział(a) na jacekkarasowski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnewycena jeszcze do mnie nie dotarla.... wziolem sie za to za malowanie zderzaka drugiego zeby zalozyc do bmw i wyszlo male kino. w piatek poszedl na niego podklad, sobota matowanie,dzisiaj zaczalem malowac.... pierwsza warstwa bazy-ok, druga-zrobila sie dziwnie w strukturze cytryny, a trzecia-"wszystko sie podnioslo"!!!! zderzak byl zdemontowany z anglika i angliki pomalowali go jakims akrylem albo czyms innym i sie zwazylo!!! jutro czeka mnie usuwanie wszystkiego do plastiku i podkladowanie od nowa...jak pech to pech
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
zarowka ma kosztowac 10 zl za sztuke. zamowilem 3 sztuki, zmienie od razu dwie zeby nie bylo roznicy w swieceniu a jedna zostawie na zapas maja byc dopiero jutro po poludniu
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
zarowka nie do dostania u mnie w bialogardzie. musialem zamowic.zarowka wyszla z oprawki bez problemu.
-
anglik
szukacie problemow tam gdzie ich nie ma.
-
anglik
he.. jest sens przerobki i sie przerabia u mnie w bialogardzie bmw e60, vectry c, mercedesy e , auta glownie 5 letnie w dizlu
-
anglik
jesli chodzi o przeglad to zawsze robilem zwykly przeglad auta po raz pierwszy rejestrowanego,opinia rzeczoznawcy to pic na wode,potem rejestracja i tyle. auta angielskie najczesciej sa ubogo wyposazone-np passat 1,9 tdi 2003 rok mial tylko 2 x airbag. kultura uzytkowania pojazdow w anglii tez nie jest najlepsza, chyba gorsza niz w polsce... takie sa moje spostrzezenia
-
anglik
nie ma zadnych przeciwskazan,juz dawno to napisalem nie ma tez zadnych problemow zwiazanych z uzytkowaniem auta po przekladce-passat o ktorym pisalem nie jest pierwszym autem ktore zrobilem i ktore jezdzi.... mam fachowca co robi to kompleksowo, nie ma z niczym problemu. robilem golfa IV, a6 po lifcie, dwa passaty. problem jest tylko z nowym mondeo po 2001 rok z powodu cen konsoli itd.... auta ktore sprowadzilem i poszly do ludzi jezdza bez zadnych problemow. zachecajacy jest stosunek cena-rocznik-pojazd.. nawet z moja przycinka auta sa atrakcyjne dla kupujacych. niebawem ja kupie dla siebie auto do przekladki.
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62744&highlight=%BFar%F3wki+ringach w tym temacie jest wlasnie o tym ze zarowka jest czyms zalana
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
korzystajac z funkcji :search: w ktoryms z postow o ringach znalazlem informacje iz zarowka jest zalana czyms na stale w oprawce i ze trzeba troche kombinowac zeby ja wyjac stad moja obawa.
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
zle sie wyrazilem, pewno wymienic zarowke razem z oprawka dam rade,ale jestem troszeczke nerwowy i nie lubie dlubaniny w stylu wydlubywanie zarowki z oprawki bo ponoc nie jest latwo to zrobic
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
no i wszystko jasne.... pewnie i tak cos popsuje moimi paluchami :norty: u mnie objaw byl taki ze ringi w lampie lewej swiecily slabiej niz w prawej,swiecily coraz slabiej az w koncu przestaly
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
moze i prosta, tylko ze ja jestem nauczony grzebac w klamotach a w lepszych autach nie pcham paluchów zeby nie zrobic jakiejs rzeżby z przyzwyczajenia..... a tak powaznie to ktoredy sie tam dostac???i jaka jest tam zarowka???zebym od razu kupil i mial na stanie jak zdemontuje stara.
-
nie swieca ringi od strony kierowcy!!!!
stalo sie,nie swieca..zamiast nich w pozycji postojowek swieci sie kierunek. wszystko sprawdzone i wychodzi ze spalily sie te diody(zarowki) co je podswietlaja.mam wiec pytanko-co tam jest za dioda(zarowka)i co trzeba zrobic i rozebrac i jak zeby ja wymienic????