Treść opublikowana przez miodek89
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
I jeszcze pytanie. Nad sterownikiem jest taka kostka z tym czarnym przewodem. Od czego to jest?
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Panowie dzisiaj wymieniłem sterownik świec żarowych firmy BERU. Niestety błędy świec zostały, więc po wakacjach będę je wymieniał. Czy jak świece są zepsute to sterownika to nie uszkodzi? Można spokojnie tak jeździć?
-
[E90] halas, buczenie tylnej osi
Długo się czeka w tym warsztacie na wizytę? Czy oprócz tego warsztatu ktoś poleca jeszcze jakiś?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Dzięki za wymiary :-) Kurcze trochę droga ta taśma, ale jeśli ma ponoć to taka wezmę. Ona czymś się różni od tych tańszych? Kolor to taki ciemny jest jej? Bo chciałbym, żeby było widać ją najmniej na tej uszczelce :-)
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Dobrze. A ta taśma z linku który podałem to jest odpowiednia ?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Znalazłem na Allegro taka :-) nada się ? Szerokość 10mm wystarczy czy szerszą wziąć? https://allegro.pl/oferta/ceratka-tasma-teflonowa-z-klejem-10mm-czarna-7922404666?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Dziękuję bardzo. A orientujesz się czy jest taśma teflonowa przezroczysta lub czarna ? Dostanę ja w takich sklepach jak Obi czy Leroy Merlin?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
A taśma teflonowa przyklei się do tego filcu? Bo oni tam tylko używają tej taśmy czy te słupki też kleją ?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Posmarowałem kremem Nivea te miejsca do pokazałaś i jest cisza, ale po paru dniach trochę te skrzypienie wraca. Czy można użyć np silikonu w sprayu? Dłużej to się utrzyma ?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jest opcja wyboru jęzka z tego co widziałem ale normalnie po instalacji miałem po polsku Ustawiłem na język polski a błędy mam po angielsku. Jaka masz wersję aplikacji? Paweł mógłbyś powiedzieć dlaczego u mnie nie ma błędów po polsku ?
-
[E90] halas, buczenie tylnej osi
Gdzie robiłeś to? Jesteś zadowolony z usługi? Nie nie hałasuje teraz ?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Dzięki :-)
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Cześć. Ostatnio zaczęło mi skrzypiec (jak zgrzewka wody) przy zamkniętych oknach z przodu. Gdy wystarczy, że delikatnie otworze okno skrzypiec przestaję. Jest na to jakiś sposób ? Tylko nie piszcie, że muszę jeździć z otwartymi oknami :-)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jak to kolega zrobił, że w btool ma kody usterek po polsku? U mnie nadal po angielsku
-
[E90] halas, buczenie tylnej osi
Droga taka wymiana łożysk jest? Czy trzeba już całość szukać tzn regenerowany dyfer?
-
[E90] Wymiana zamka drzwi
Czy taki zestaw nadaje się do naprawy zamka? https://link.do/tDEw8 A co sądzicie a takim zamienniku zamka? https://link.do/zDzEw Ktoś z Was naprawia zamki lub by miał ochotę pomoc mi z wymiana?
-
[E90] halas, buczenie tylnej osi
Zaczyna być coraz głośniej. Poleci ktoś jakiś warsztat, gdzie sprawdza mi skąd ten hałas się wydobywa? Czy jakieś łożyska czy dyfer itd.. Z góry dziękuję
-
BMW E91 320D Wyciek oleju przepustnica
Ta spinka na końcu ma takie zakończenie wygięte. Podczas montażu jest ważne w którą stronę ma być to zakończenie? Czy w stronę przedniego zderzaka czy szyby?
-
BMW E91 320D Wyciek oleju przepustnica
Opaska nie pomoże? Ja nie chcę wymienić przepustnicy tylko chce żeby rura nie wypinala się
-
5xx wymiana osłony tarczy przedniej
Rozumiem, w takim razie jak będę wymieniał tarczę to wtedy to założę nowe. Jak klocek jakiś wpadnie to podczas hamowania będzie to czuć lub słychać prawda ? A oprócz tego jeszcze mogą być jakieś skutki uboczne?
-
5xx wymiana osłony tarczy przedniej
Odkopie kotleta. Mi przy wymianie amortyzatorów z przodu odleciały same te osłony. Nawet duże podkładki nic nie dały. Pytanie: Czy jak będę jeździł bez tej dużej osłony tarczy hamulcowej to coś się stanie złego? Mogę tak jeździć? Niestety w sklepie nie mieli na miejscu osłon a auto musiałem złożyć, bo miałem wyjazd
-
BMW E91 320D Wyciek oleju przepustnica
Bo mam problem ,ze moja obecna opaska spada i do jakiś czas muszę ją ponownie zakładać. Możliwe, że jest już stara i muszę nowa kupić?
-
BMW E91 320D Wyciek oleju przepustnica
Czy można zamiast tej spinki użyć jakiejś opaski,żeby dobrze ta rura się trzymała ?
-
Zapinka rury intercoolera 320d
Dziękuję za odpowiedź. To jest dokładnie taka spinka ? https://allegro.pl/oferta/rura-waz-turbo-intercoolera-bmw-e46-e60-zawleczka-7303613655?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare A jeżeli okaże się, że to jest wyrobione te gniazdo na przepustnicy?
-
Zapinka rury intercoolera 320d
Panowie ja co jakiś czas muszę poprawiać ta zapinkę, bo spada z mocowania swojego. Możliwe, że już jest stara i nie trzyma odpowiednio mocno? Muszę kupić nową ? Bo jest to uciążliwe i denerwuje mnie, że muszę rurę intercooler poprawiać na swoje miejsce