Treść opublikowana przez miodek89
-
Test akumulatora
Czym się różni jedno od drugiego? U mnie (niecały miesiąc temu kupiony) akumulator ma 56% stan naładowania. Nie powinien mieć więcej?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Najlepiej sprawdź sobie na wylaczonym silniku w ukrytym menu lub w apce po kilku godzinach postoju ile ma v. Powinien mieć powyżej 12, tym bym się najbardziej sugerował. Mój akumulator jak był już słaby, m. in. komp pokazywał to raz na jakiś czas na liczniku stosowną ikonka to miał 11,5-11.7 Tak zrobię. Jutro dam znać. A u Ciebie w apce ile pokazuje % stopień naładowania? A dużo jeździsz autem? Masz nowy akumulator?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Zwykły akumulator. Dodam, że auto stało parę dni nieruszone.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
W live data. Kliknij ten klucz i tak na samym dole zaznacz ten parametr
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Panowie dzisiaj sprawdziłem stopień naładowania akumulatora. Wyszło ok 55%. Zaznaczę, że akumulator ma niecały miesiąc. Coś chyba jest nie tak?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A gdzie są te dwie opcje co napisałeś? Bo w live data widzę tylko akumulator - stopień naładowania
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Będzie w procentach pokazywać w jakim stanie jest akumulator? Dodasz funkcje kodowania nowego akumulatora o innych parametrach? Przydałoby się coś takiego
-
320d - Żarówki postojowe
Panowie jak się wymienia gniazdo od żarówki postojowej? Bo mi z biegiem czasu plastik pęka..
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Takie urządzenie będzie ok do zaprogramowania akumulatora? Bo jedynie do tego mam dostęp na chwilę obecną
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Niestety nie mam takiego programu. Będę musiał kogoś poszukać, żeby ktoś mi to sprawdził.
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Oryginalny zwykły. Ten nowy zwykły. BTool zrobione reset nowego akumulatora Klema ibs
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Mam nowy akumulator parę dni temu założony. Jak były temperatury na plusie ładowanie koło 14.60-14.70. Dzisiaj na minusie temperatura to ładowanie 15v Tak ma być?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Pytanie. Czy temperatura zewnętrzna ma wpływ na napięcie w aucie? Tzn jak jest poniżej zero będzie większe a jak będzie na plusie temperatura to będzie mniejsze napięcie?
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
kiedyś widziałem film na YT jak można zmienić położenie lewarka bez odpalania auta. Kluczyk był włożony w stacyjkę. Trzeba przytrzymać hamulec? Ma ktoś link do tego filmu?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dzięki za info ;-) tez u siebie muszę to zrobić. Światła dzienne tzn czujnik zmierzchu nie zmienił się? Ciekawe od czego tskinfdujbik deszczu z czasem gorzej działa i trzeba go resetować?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jest jakaś poprawa wycieraczek?
- M47n filtr odmy
-
M47n filtr odmy
To się montuje obok sobie czy jedno w drugie wchodzi? ;-)
-
M47n filtr odmy
Taka? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5740606482 Odma to ta na zdjęciu po prawej? A po lewej to co to jest ?
-
M47n filtr odmy
Odme wybrać z filtrem czy ta plastikowa?
-
Jaki olej do e91 320d
Ogólnie do tej pory jeżdżę na Vallvoline SynPower XL-III C3 5W30. Zostawić czy zmienić na coś innego? Mówisz o czymś takim? Naprawdę to działa? Jakoś nigdy w takie cuda nie wierzyłem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6638250244
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A w przyszłości będzie też możliwość inicjalizacji czujnika zmierzchu?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A czujnik deszczu i zmierzchu to nie jedno urządzenie?
-
M47n filtr odmy
Czyli muszę rozebrać plastiki jak przy wymianie filtra powietrza w mojej wersji. Separator można oddzielnie kupić ? Odma nie mam pojęcia czy była wymieniana. Więc lepiej całą odmę? Odmę wystarczy odkręcić i wkręcić stara i tyle?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Wyszła nowa wersja Btool gdzie można zrobić inicjalizacje czujnika deszczu. Jaka jest procedura tego?