Treść opublikowana przez miodek89
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Hej. Właśnie wymieniłem akumulator wedle Twojej instrukcji. Niestety napięcie nadal pokazuje 15V :-( Nie mam już pomysłu
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Planuję kupić Bosch S4 lub Varta Sam wymieniałes? Podczas wymiany trzeba robić jakieś podtrzymanie orsfu czy nie?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
A masz kleme ibs? Jak włożyłeś akumulator to bez kodowania napięcie było lepsze? Jaki parametr wziąłeś? 80Ah?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Rozumiem. U mnie niby odpala bez problemu ale nie ma pewności na 100% czy jest do wymiany. Nikt nie chce na jeden dzień udostępnić Aku niestety. Kodowales Aku po wymianie?
-
akumulator- jaki ?
Panowie jaki akumulator kupić do BMW E91 2.0D ? Czy bosh S5 będzie ok? Pojemność (Ah): 85Ah Prąd rozruchowy EN: 800A
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Można zakodować nowy akumulator o innych parametrach?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Gdzie dokładnie możesz napisać?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
A akumulator sprawdzali Twój przed wymianą? Bo mój niby ma dobre wartości. I się zastanawiam czy zaryzykować i kupić nowy akumulator i zobaczyć czy będzie ok?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Świetna opcja byłaby ;-)
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
I po wymianie napięcie było ok? Mój teraz jak pijezdiskem po mieście zgasiłem auto na voltomierzu pokazywał 12.7
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Jaki kupiłeś akumulator? I gdzie wymieniałes i kodowales go?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Dodam, że ostatnio w trasie zapalila się kontrolka akumulatora na czerwono i wszystko stopniowo auto wyłączylo.. Regulator wymieniony więc w czym problem? Jakie powinno być prawidłowo napięcie? Jedni piszą że 14.4 a inni że nawet 15 jest dobre
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
A jakie napiecie pokazuje przy odpietym ibs? A tego nie sprawdzałem. Możesz powiedzieć jak mogę to zrobić ? Na voltomierzu na wyłączonym silniku akumulator pokazuje 12.8V (auto rozgrzane) Przy włączonym silniku 14.90-15 V
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Czyli specjalista od alternatorów wprowadził mnie w błąd i nie potrzebnie wydałem 600 zł na regulator napięcia? Bo do mojego silnika nie ma zamiennika tego..
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Panowie na btool napięcie cały czas pokazywał mi ponad 15V . Kupiłem nowy w ASO regulator napięcia i jestem dzisiaj po wymienie. Niestety, nadal napięcie jest w okolicy 15V... W czym może być problem? Proszę o pomoc
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
Jeszcze takie pytanie. Auto stało nieruszone parę dni. Dzisiaj odpaliłem i z pozycji P na D raz na jakiś czas słychać było taki "zgrzyt/puknięcie". Od czego to moze być?
-
BMW E91 330D kierunkowskazy boczne led
Więc może je zamówię. A pytałem o te zapalanie LED bo widziałem że mała różnica w szybkości jest włączania
-
BMW E91 330D kierunkowskazy boczne led
Czyli taki zestaw można śmiało brać? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7442232711 Błędy spalonej żarówki nie będzie? Ktoś z Was ma coś takiego zamontowanego?
-
BMW E91 330D kierunkowskazy boczne led
Panowie czy jak założy się boczne kieruneki LED to będzie się szybciej zapalał niż zwykła żarówka kierunku w lampach?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ja zamawiałem tutaj i jest wszystko lux ;-) http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6999719692
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dziękuję. Ogólnie fajny jest dźwięk z wydechu ;-) przy układzie przelotowym. Szkoda ze nie można jakoś zrobić żeby już na stałe został ten ładny pomruk
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Panowie dzisiaj tam gdzie zaznaczyłem miałem zielony ptaszek i kilka razy sie włączała ta regeneracja aktywna. Lecz jak wejdę w ustawienia to pokazuje, ze od ostatniej regeneracji przejechane jest 350km. Więc to są dwie zupełnie inne rzeczy?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
O taki dźwięk mi chodzi, że występuje https://youtu.be/slG4RwtXh34
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
U mnie też cały czas ładowanie wygląda na poziomie 15V. Akumulator podobno potrzebuje jednego ładowania , ale też jest prawdopodobnie regulator napięcia do wymiany
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Obejmy nie mam bo spawali mi, więc to odpada. Chyba, że o inną Ci chodzi. Osłona termiczna jest na jakieś śruby montowana? Z tego co pamiętam, przy środkowym tłumiku odkręcali mi takie wzmocnienie jeśli dobrze mówię. Jak na luzie auto pracuje i słychać te lekkie metaliczne brzęczenie i próbowałem końcówka tłumika poruszać to nic nie pomagało. Te brzęczenie jak miałem wycięty końcowy nie było słychać. Dopiero jak środkowy to tak