Treść opublikowana przez miodek89
-
Jaki olej do e91 320d
TOTAL INEO MC3 będzie ok ?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Panowie czy olej TOTAL INEO MC3 nada się do BMW E91?
-
M47n filtr odmy
Tak, dokładnie. Dużo jest z tym wymiany? Na coś trzeba uważać?
-
M47n filtr odmy
Ta odmę można w kazdej chwili wymienić czy dopiero jak się okej spuści z auta?
-
E90/E93 - naprawa i jazda bez CCC
Tak wygląda mój problem https://youtu.be/Rzym5qAQ7GE Coś próbuje odznaczyć/zmienić ale niestety nie da się. Po chwili ustawienia same wracają do tego co bylo. Jakiś pomysł?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Dzisiaj już napięcie wynosi 14.3V. więc chyba się wszystko unormowało
-
E90/E93 - naprawa i jazda bez CCC
Już to mam ogarnięte ;-) i menu pl zostało. Jedynie teraz mam nowszy soft w nawigacji ale reszta jest nie ruszona. I np nie mogę e ustawieniach zmienić czułości wycieraczek , czasu nie mogę zmienić odprowadzenia do domu itd. Więc muszę zrobić aktualizacja?
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Więc tak zrobię jak piszesz i dam znać ;-)
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Więc zabieram się u siebie za malowanie. Papierem ściernym jakim trzeba plastiki przelecieć? Dawałeś jakiś podkład czy tylko tym sprejem?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Rozumiem Panowie. Kiedyś jak robiłem diagnostykę w moim aucie było zakodowane 80Ah zwykły nie AGM. A ten akumulator, który wyjąłem z auta był od nowości, bo miał ten dam rocznik co auto . Zrobiłem reset i wygląda na to, że wszystko jest ok. Kiedyś jak będę robił diagnostykę, to sprawdzę dla 1000% pewności czy jest ok
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Rozumiem Panowie. Kiedyś jak robiłem diagnostykę w moim aucie było zakodowane 80Ah zwykły nie AGM. A ten akumulator, który wyjąłem z auta był od nowości, bo miał ten dam rocznik co auto . Zrobiłem reset i wygląda na to, że wszystko jest ok. Kiedyś jak będę robił diagnostykę, to sprawdzę dla 1000% pewności czy jest ok
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Był zwykły i nowy też jest zwykły. Jeden i drugi ma 80Ah tylko inne wartości rozruchowe. Więc tylko reset Btool i będzie luks?
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Super Ci wyszło ;-) ładny efekt Tym malowałes? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6845590104
-
akumulator- jaki ?
Dzięki za wyjaśnienie ;-) Z tą temperatura zewnętrzna masz tscje. Dzisiaj jest na plusie 2 stopnie a u mnie napięcie spadło i jest 14.6V Ja mam zwykły akumulator z klema ibs. Nie mam odzyskiwania energii. Wymieniłem akumulator i zrobiłem reset akumulatora programem z forum Btool. Więc chyba już jest wszystko prawidłowo? Ikonka czerwona na desce mogła oznaczać zepsuty akumulator? Z mechanikami też masz rację bo kazali mi wymienić regulator napięcia za 600 zł...
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
:roll: Miałem oryginalny akumulator BMW Biała obudowa 80Ah 640A Kupiłem varte 80Ah i 740A zwykły akumulator , nie AGM Czy w tym przypadku muszę jechać do kogoś na kodowanie akumulatora czy Btool reset zrobić i będzie ok? Bo już zgłupiałem ;-)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Miałem 80Ah i kupiłem 80Ah tylko moc rozruchowa inna. Wszedłem w reset akumulatora wykonaj inbyl napis ok. Rozumiem, że to wszystko?
-
akumulator- jaki ?
Z tego co pamiętam było napisane, że jest zbyt wysokie napięcie. Pasek jest niedawno wymieniany. Jestem po wymianie akumulatora na nowy. Stary był od nowości. Mogło to być przyczyną? Teraz po wymianie przy minusowych temperaturach mam 14.7V A na starym akumulatorze miałem 15.15-15.25V
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Czy reset aplikacja BTool wystarczy przy założeniu nowego Aku?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Dzięki kolego za info. Konkretna odpowiedź, która mnie uspokoiła. A możesz mi powiedzieć. Ostatnio jak jechałem autostrada wiele km zaświeciła mi się na czerwono kontrolka akumulatora na desce rozdzielczej i wszystko auto wyłączylo. Mogło to być spowodowane, że akumulator był do wymiany? A napięcie było cały czas 15.15-15.25V ?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Ibs jak się odłącza? Taka niebieska kostka od minusowej klemy? Robiłem reset Btool em. Niektórzy piszą, że w zimę i na klenie ibs prseikdieoe napięcie może być do 15V. Chyba nie ma sprecyzowanej odpowiedzi jakie powinno być napięcie
-
akumulator- jaki ?
A kto mi powie co oznacza ikona akumulatora czerwona na desce rozdzielczej?
-
akumulator- jaki ?
:lol: Tylko dwie opcje masz możliwość zakodowania? Tutaj chłopacy pisali, że jest więcej opcji zakodowania Dostepne opcje to 46ah, 55ah, 70ah, 80ah, 90ah, 110ah, 60ah AGM, 70ah AGM, 80ah AGM, 90ah AGM. 110ah AGM
-
akumulator- jaki ?
Musi być reset jeśli te same Ah lub kodowanie jak inne parametry
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
Czy 14.70-14.75 może być takie napięcie?
-
regulator napięcia - za wysokie ładowanie
2005 nawigacja CCC Teraz jak biorę pod maską multimetrem pokazuje granicę 14.75V