Treść opublikowana przez miodek89
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Polecasz te żarówki? Czy taka żarówka od zamykania bagażnika nie odwróci się w mocowaniu? Sztywno siedzi?
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Też właśnie nie chce żeby to świeciło mega mocno.. Jaka żarówka jest w rejestracji? 36 czy 38mm? C5W LED canbus lepiej założyć ?
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Witam. Ktoś z Was ma zamontowany taki zestaw? https://allegro.pl/oferta/podswietlenie-led-do-bmw-e90-e91-e60-e61-x5-x6-e39-7897449680?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
-
DPF-błąd zbyt częstego wypalania 4667
Czy pojawienie się tego błędu mogą powodować 3 zepsute świece żarowe które muszę wymienić ?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Paweł, żeby zrobić reset czujnika od wycieraczek w BMW E91 przedlift trzeba mieć kabel czy carista wystarczy?
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Hej, takie pytanie: Dzisiaj zauważyłem, że z przodu po prawej stronie auta plastikowa osłona amortyzatora jest dziwnie wgnieciona a z drugiej strony ładnie się ułożyła. Czy to trzeba poprawić czy można tak jeździć?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Niestety u mnie ta opcja liczba udanych regeneracji nie pokazuje się , mimo że zaznaczam ja żeby się wyświetlała
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dzięki :-)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A w ogóle jak się ogranicza ten EGR? Btool?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Znalazłem. Dziękuję. Teraz zobaczę czy jak podłącze program czy będzie mi się to wyświetlać
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Gdzie jest ta funkcja ilość udanych wypalen DPF kolego jak możesz napisać ?
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Ja osobiście tego nie robiłem, ale mój znajomy bez problemu dał radę od góry go wyciągnąć. Myślę, że spokojnie sobie poradzisz. Kolektora na pewno nie trzeba zdejmować, także bądź spokojny
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Oczywiście, że się da :-)
-
[e90] wymiana foteli.
Używam, ale wszystkie temat są związane z fotelami skórzanymi. A ja mam fotele sport, ale materiałowe. Firma colourlock ma produkty do skóry A chodzi mi o coś takiego:
-
[e90] wymiana foteli.
Panowie trochę inne pytanie, ale związane z fotelami. Jak wiadomo przedni fotel lubi się wycierać trochę np od wsiadania czy wysiadania. Czy ktoś z Was próbował malować ten kawałek fotela lub cały? Widziałem, że są spray'e do malowania. Ktoś z Was już to robił może ?
-
montaż popielniczki z tyłu
Dziękuję. Jakbyś w chwili wolnej znalazł może jakiś film na YouTube byłbym bardzo wdzięczny Już znalazłem :-)
-
montaż popielniczki z tyłu
Ktoś podpowie? Mam obudowę trochę porysowana i chciałbym to może jakoś odnowić. Jakieś rady?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
A programem będzie można zmieniać daty różnych serwisów na swoje? Bo zazwyczaj jak się robi reset to jest kolejny rok niestety
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Odpowiedz "nie" jest do drugiego mojego pytania?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Mowa o tym plastiku? Jak będę próbował to wyjąć to nie wpadnie to do środka?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Ok jutro to sprawdzę. Ich wymiana jest ciężka ?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Ostatni raz dłubałem tam jak wymieniałem nawigacje i to było na początku roku i do tej pory było ok. Ale tak jak piszesz. Muszę go wyciągnąć i sprawdzić co się dzieje. A te plastiki które wchodzą te bolce też rzadko się zużywają ?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Jeszcze takie pytanie. Dekor ten największy od strony pasażera przy kratce nawiewu czasem mi drży i jak docisne go ręką przestaje. Niby jest dociśnięty na maksa,ale jednak... Czy te bolce na które go się montuje zużywają się i trzeba to wymienić ?
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Dobrze, dziękuję za odpowiedź. A orientujesz się czy ten przewód czarny tak może być i dotykać tej ścianki "silnika"bo jest ona dosyć ciepła i zastanawiam się czy nie uszkodzi się od temperatury on?
-
[E90] halas, buczenie tylnej osi
Podobno ważne są przełożenia tak? Skąd mogę się dowiedzieć jakie mam obecnie w swoim aucie?