Skocz do zawartości

miodek89

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miodek89

  1. Żarówki przyszły. W ten weekend będę montował :-) dam znać jak świeca
  2. Właśnie mam taką kierownice obecnie i strasznie mi się ona nie podoba. I chcę na taką jak wymieniłeś lub ze znaczkiem M :-) Czy średnica kierownica jest różna? Tzn ta ładniejsza ma mniejszą czy mi się wydaje? Co sądzisz o takiej?
  3. Panowie ja mam kierownice zwykła multifunkcje a chce zmienić na m sport ale zastanawia mnie że po prawej stronie jeden guzik ma inny rysunek. Czym to się różni ?
  4. Ja właśnie też bym zmienił ale miesiąc temu kupiłem nowe Sachs więc myślę, że troszkę wytrzymają. A jak wodna kupię wtedy te trochę krótsze
  5. Ślicznie dziękuję za te informacje. Bardzo mi się podoba te obniżenie pro kit :-) Do takiej codziennej jazdy dają radę te sprężyny? I najważniejsze, że nie trzeba kombinować czy martwić się o amortyzatory
  6. A mi się bardzo podoba i dziękuję Ci, że wstawiłes zdjęcie. To jest obniżenie na sprężynach sportline i ori amorki? Jakby u mnie tak przód był obniżony - to mi wystarczy.
  7. Jutro Ci podam wymiary jak zmierzę. Po prostu na ta chwile chciałbym zmniejszyć ta odległość z przodu obojętnie jaki to pomysł
  8. A niby na stron producenta jest napisane, że sportline można na seryjne amorki. A z tych dwóch opcji które wymieniłeś, która w razie co wybrać. Lepiej spróbować założyć krótsze odboje? W ogóle chwilowo mam 205/55/16 i z przodu auta mega nie podoba mi się ta przestrzeń między kołem a nadkolem. I zastanawia mnie jakby to na pro kit wyglądało? Jeśli ktoś ma zdjęcie pro kit lub sportline na 16 to poproszę o przesłanie zdjęcia
  9. Ktoś ma namiar na tego gościa co obszywa dekory?
  10. Nie mam pojęcia jakie mam zawieszenie, ale obstawiam że normalne. A to źle że sportline chce założyć? W poprzednim aucie miałem też sportline i naprawdę przyjemnie mi się jeździło na nich a miałem oryginalne amortyzatory
  11. A tutaj chłopaki ogarnąć temat? https://czescidobmw.pl/ Mam powiedzieć, że chce do zawieszenia m sport odbojow i osłon ? Czy żeby mi po prostu krótsze dobrali ?
  12. Odboje i osłony trzeba z zawieszania m sport kupić? W sklepie motoryzacyjnym dobiorą mi takie? Bo jak na allegro wpisuje to tylko widzę zwykle odboje
  13. Dziękuje, ale chciałem kogoś z forum zdjęcie :)) Czy jak się założy sportline sprężyny to odboje i osłony mogą zostać ori?
  14. Czy ktoś ma zamontowane sprężyny eibach sportline i mógłby pokaż jak auto się prezentuje na nich?
  15. A co się dzieje z sonda lambda jak się wytnie DPF? Usuwają ja programowo czy np pokazuje jakiś błąd na kompie który i tak w praktyce po wycięciu DPF nie jest ważny?
  16. Dzięki wielkie :-)
  17. Po prostu wolę się upewnić niż później coś źle zrobić. Ps. Wydawało mi się, że forum jest od zadawania pytań. A skoro uważasz, że moje kilka postów to jest miliard pytań i tak Ciebie to boli - to możesz ich nie czytać, albo nie odpowiadać. Ale i tak dziękuję za pomoc :-)
  18. A możesz mi powiedzieć dokładnie który to jest przewód :-)
  19. Ok rurę zdejmę i tam będzie najpierw przepustnica. Muszę ją "otworzyć" i zobaczę wtedy położenie EGR?
  20. Można sprawdzić jego pozycję bez rozkręcania EGR? Komputer pokaże to ?
  21. Witam. Czy jak się programowo w ECU wyłącza EGR to trzeba dodatkowo zaslepic go czy nie ?
  22. A czy jakbym zaślepił EGR oraz usunął programowo w ECU takie rozwiązanie będzie ok?
  23. EGR? A może być też elektrozawór? Muszę EGR wymienić na nowy czy coś innego proponujesz ?
  24. Witam. Dzisiaj zaświecił mi check engine i wyskoczył mi taki błąd . Co to może być ?
  25. Dzięki za informacje :-) ogólnie u mnie do tej pory była żarówka bodajże 36mm. A tutaj jest 39 wejdzie bez problemu?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.