Treść opublikowana przez miodek89
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
A co myślicie o takiej końcówce do E91?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
O taki efekt mi chodzi
-
E90 Światła do jazdy dziennej krok po kroku
Wiecie jakie żarówki dają taki efekt jak w tym aucie drl Lub
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Tłumik końcowy nie, a jakbym zrobił przelot i wyciął DPF środkowy i końcowy w firmie gdzie robią coś z kwasówki?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Hej. Czy ktoś z Was wywalił końcowy tłumik i wstawił tą końcówkę ultera ?
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Kupiłem te C5W i nie wykrywa błędu. Tylko chwilę poświęciły te led z canbus i strasznie szybko się nagrzały. Tak ma być?
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Dsiekuje Ci kolego. A orientujesz się czy jak kupię LED c5w z canbus będzie wywalać błąd?
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
W E91 do rejestracji c5w jakiej długości powinno być? U mnie żarówka ma 38mm. Więc LED kupić 36mm czy 39mm?
-
śruby do kół
Długość będę wiedział jakie. Ale do moich felg stalowych oryginalnie jakie dają, stożkowe czy kulowe? Czy najprościej jedna wykręcić i zobaczyć?
-
śruby do kół
Panowie mam obecnie felgi stalowe i chce zamówić na tył dystanse. Jakie śruby muszę zamówić. Stożkowe czy kulowe?
-
E90 Ustawienie wysokości świateł xenon bixenon
I właśnie mam ;-)
-
E90 Ustawienie wysokości świateł xenon bixenon
Żona zdecydowanie filigranowa jest ;-) więc raczej nie trzeba jechać ponownie? Nawet teraz dla próby ja usiadłem z tyłu (190 cm wzrostu) przy włączonych światłach to strumień nawet nie zmienil się. Zawieszenie jest dość twarde.
-
E90 Ustawienie wysokości świateł xenon bixenon
Panowie ostatnio regulowali mi swiatla. Żona siedziała z tyłu i pytałem diagnostę czy do prawidłowej regulacji ma wysiasc z auta. Powiedział, że nie musi bo to będzie bardzo mala różnica. To prawda czy lepiej jeszcze raz podjechać ale samemu?
-
BMW E90 - Ledy H7 do lamp
Zadowolony jesteś z nich? Jakiś miesiąc temu miałem przegląd i żarówki troszkę świeciły mi poza normę i diagnosta powiedział,że tak może zostać. Dzisiaj podjechałem na sprawdzenke z tymi nowymi żarówkami i była już spora różnica i musiał mi opuścić światła. Czy to zależy od świateł czy diagnosta był po prostu bardziej dokładny ? ;-)
-
BMW E90 - Ledy H7 do lamp
Panowie dzisiaj że zwykłych żarówkę założyłem Philips Racing Vision 150%. Czy po takiej wymianie warto jechać na sprawdzenke i regulacje świateł?
-
gumowa podstawa pod lewarek
Wstawiam film jakby ktoś nie wiedział jak się wymienia
-
[E90] Naprawa suwaków nawiewów
Panowie wczoraj naprawiałem ten suwak. Ale niestety od regulacji przepływu powietrza pozycja 0 1 była jakaś blaszka która mi wyleciała. Od czego ona jest? Czy bez niej coś nie będzie działało w kratce?
-
Podgrzewane lusterka
Nie wiem czy mam oryginalne czy dokładane. Wiem, że wkłady lusterek zewnętrznych są takie "niebieskie" przyciemniane. Na pewno nie są to zwykłe wkłady. VIN: KZ01635
-
Podgrzewane lusterka
Dziękuję za odpowiedź. A powiedz mi proszę. Sprawdziłem teraz jak zasłoniłem ręką lusterko wewnętrzne. Ściemniło się dość mocno natomiast zewnętrzne nie zauważyłem żeby tak mocno się ściemniały .. coś nie tak z nimi?
-
Podgrzewane lusterka
Panowie, w aucie mam czujnik zmierzchu oraz deszczu. Mam lusterka fotochromatyczne. Wewnątrz wiem jak działa bo jest czujnik. A zewnętrzne na jakiej zasadzie się ściemnieją? Są one połączone z wewnętrznym czy oddzielnie działają? I jak to jest z tym grzaniem. Od jakiejś temperatury czy po włączeniu czujnika wycieraczek?
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Ktoś ma zdjęcie jak wyglądają te uszczelki lub miejsca gdzie skrzypi po oklejeniu taśma teflonowa? A który to mieszek trzeba psiknac smarem silikonowym w sprayu? Po otworzeniu drzwi tam koło słupka?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Oczywiście chcę podłączyć po zapłonie. Nie chcę żeby cały czas działał ,bo akumulator długo by nie dał rady. O tyle mam z tym wygodnie, że auto stoi w garażu i mogę bawić się z tym jeszcze i 3 tygodnie ;-)
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
I co w takim przypadku? Włożyć bezpiecznik?
-
przełącznik świateł, ringi, spalanie
Panowie takie pytanie. Jak ustaeie na światła mijania to zielona dioda przy przełączniku powinna się świecić czy tylko na trybie auto jak jest ciemno i świecą się mijania?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Jutro sprawdzę i dam znać