Treść opublikowana przez miodek89
-
Poziom płynu do wspomagania jak sprawdzić
Czy w zbiorniczku powinien być taki pływak jak w zbiorniczku od płynu chłodzącego?
-
"Stuki" przy kręceniu kierownicą
Panowie dzisiaj usłyszałem jakiś stuk przy mocniejszym (szybszym) skręceniu auta. Doda, że auto prowadzi się pewnie bez żadnego tzw pływania Tutaj nagrałem filmik jak robię szybkie krótkie ruchu kierownica.. Co to może być?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Czyli ten program trzeba na laptopie zainstalować? Łatwiejszy jest w obsłudze niż np Inpa czy Ista?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Polecacie ten interfejs? Myślałem o Carista, ale ten jest 100 zł tańszy a jak działa to czemu go nie kupić ;-) Połączy się z silnikiem M47? Tak ma marginesie. Czy jest jakaś aplikacja na telefon, która zakoduje cyfrowa prędkość na desce rozdzielczej?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Mowa o silniku M47 , poprzednia strona
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Cieszę się, że chociaż Ty potrafisz wszystko na forum czytać. Jesteś "bykiem" ;-)
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Ok czy jak się okaże zepsuty to trzeba z takim samym numerem kupić czy pasują od różnych modeli?
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Można jakoś poznac czy sterownik padł czy świece? Poniżej 3 stopni samochód odpala ale później przed chwilkę ciężko pracuje. Ktoś pomoże?
-
[E90/1/2/3] Wymiana amortyzatorów przednich
Panowie pytanko. Czy jest tylko jedna pozycja założenia amortyzatora przedniego w gniazdo na zwrotnicy? Czy można np źle założyć amortyzator?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Hej, Czy po wycięciu środkowego tłumika i na końcu wstawienia tylko końcówki tłumika może być jakiś metalowy dźwięk / brzęczenie metalowe?
-
Nie działają dmuchane boczki
Czy ktoś z Was umiałby przełożyć cewkę w tym elektrozaworze? Mam je dwa i z jednego trzeba przełożyć cewkę do drugiego. Pomoże ktoś?
-
[E90 LCI 318d] tryb „auto” klimatyzacji ustawienia
Dzięki ;-)
-
[E90 LCI 318d] tryb „auto” klimatyzacji ustawienia
Panowie mam iDrive i mam trzy ustawienia nawiewu soft medium i coś tam. I na pewno jakiś czas temu miałem możliwość dodatkowo ustawienia siły nawiewu. Dzisiaj chciałem to zmienić ale nie wiem gdzie w to się wchodzi. Jedynie teraz mam te trzy ustawienia i nic więcej. Mogło się coś zepsuć?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Chciałbym zrobić coś takiego. Przynajmniej ostatni wywalić i jestem ciekaw czy tutaj ktoś na forum to robił i się zapytać jak się jeździ na takim wydechu
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Nikt z Was nie ma wyciętego ostatniego tłumika czy środkowego?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Załatwiłem taką końcówkę 2x70 Ostatni tłumik na pewno wywalę i dam sama końcówkę. Zastanawiam się jeszcze nad środkowym czy nie wyciąć go. Jakieś sugestie?
-
Nie działają dmuchane boczki
Panowie ten sterownik będzie pasował do boczków?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Pytam z ciekawości ;-)
-
Wymiana uszczelki drzwi kierowcy od strony kabiny
Panowie mam pytanie. Jak kupowałem BMW to jak zymyjskem drzwi to był taki przyjemny dźwięk jak w nowych autach. Po jakimś czasie drzwi jak się zamyka nie ma takiej "kuktury". Wyrobiły się uszczelki?
-
[E90] Montaż dywaników
Czy w dywaniku gumowym oryginalnym można wymienić rzep?
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Ma ktoś wycięty ostatni tłumik i środkowy a tylko zostawione DPF? ;-)
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
A koncowka 2x76? Podpowie ktoś?
-
Osłona silnika do wymiany
Panowie ten zestaw spinek jest kompletny do montażu osłony? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6964271244
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Czy ktoś z Was ma zamontowana inną końcówkę niż Ulter? Czy 2x80mm podejdzie tłumik?
-
[e90] wymiana foteli.
Teraz już wszystko wiem, dzięki kolego za info ;-) Więc wolę tej osłony szyny nie ruszać. A dzisiaj odkryłem skąd mam te drżenie plastiku w fotelu. To jest ten plastik z prawej strony. Wystarczy docisnąć troszkę go lub włożyć (prowizorka) zapaszek. Tam są jakieś zaczepy do wymiany ?