Treść opublikowana przez miodek89
-
E90 Światła do jazdy dziennej krok po kroku
Panowie czy długie na 30% mocy świecenia mogą być jak dzienne?
-
Wymiana ŻARÓWEK Z TYŁU BMW E91
Bo u mnie wygląda tak. Światło postojowe i stop. Wtedy błędu nie ma na komputerze. A tak jak wyjme żarówkę od pozycji (tak jakby się przepalila) jest błąd. Czy tak jest prawidłowo, że światło stop to jedna żarówka?
-
Wymiana ŻARÓWEK Z TYŁU BMW E91
Panowie, kto mi powie. Światło stopu to powinny świecić dwie żarówki czy jedna?
-
Radio professional vs business
- Radio professional vs business
Panowie nie wiem czy dobry temat ale zapytam tutaj. Posiadam nawigację CCC. Powie mi ktoś czy jak włączam samochód i jest ten główny ekran na wyświetlaczu. Włączam radio i czy za każdym razem żeby przełączyć między zapisanymi stacjami trzeba brać pokrętło w dół? Nie można ustawić tego, że jak się włączy radio to od razu jest pozycja na zapisanych stacjach? Tzn na ustawieniu SET- Rezygnacja z czujnika deszczu
Ups. Miałem napisać w innym temacie. Mój błąd.- E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Może i masz rację :-) że najbardziej wiarygodny pomiar będzie na bagnecie- Rezygnacja z czujnika deszczu
Może i masz rację :-) że najbardziej wiarygodny pomiar będzie na bagnecie- Prędkość wycieraczek e91 +nie działający czujnik deszczu?
Odpowiada za to ten sensor od świateł dziennych gdzie są 3 ustawienia czułości? Podobno można zrobić jakąś inicjalizacje/reset wycieraczek- Prędkość wycieraczek e91 +nie działający czujnik deszczu?
Czy czułość wycieraczek można ustawić w idrive?- E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Bagnet jest u mnie. Tylko byłem ciekawy czy komputer pokazuje u mnie stan oleju :-)- Prędkość wycieraczek e91 +nie działający czujnik deszczu?
Dziękuję za wyjaśnienie. Teraz już będę wiedział. Ale niestety dzisiaj u mnie padał deszcz miałem na tryb Auto oraz pozycja II i nie pracowały cały czas.. Więc pewnie mój czujnik nie jest jakis mega czuły?- Prędkość wycieraczek e91 +nie działający czujnik deszczu?
Właśnie nie. W instrukcji jest napisane: Przycisk 5 przesuwać w górę lub w dól I nic więcej objaśnienia, gdzie jest bardziej czuły czujnik- Prędkość wycieraczek e91 +nie działający czujnik deszczu?
Większa czułość jest w pozycji górnej czy dolnej? Jak mam funkcję auto to nie mam opcji przerywanej pracy wycieraczek ( tak jak w autach bez tej funkcji )- Prędkość wycieraczek e91 +nie działający czujnik deszczu?
Dokładnie o to mi chodzi:- Prędkość wycieraczek e91 +nie działający czujnik deszczu?
Mam manetkę z funkcją automatycznych wycieraczek. Więc do czego jest ten przycisk góra dól co są bodajże 4 możliwości regulacji?- E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Więc na to wychodzi, że w moim aucie nie ma ani na desce ani w idrive czegoś takiego..- E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
A można to jakoś sprawdzić czy jest ts opcja czy nie? A jeśli nie ma to chociaż komputer poinformuje, że jest np zbyt niski poziom oleju?- E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Dzięki za odpowiedź, ale niestety u mnie nie ma takiej opcji jak u Ciebie. Jakieś pomysły?- E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Witam, Panowie, mam E91 z iDrive i nigdzie nie mogę znaleźć, gdzie jest ta funkcja sprawdzenia poziomu oleju. Możliwe, że nie we wszystkich autach to było?- przyciemnienie szyb
Czy ktoś z Was ma przyciemnianie tyłu 90%? Tzn 10% przepuszczalnosci światła- E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Dzisiaj zrobiłem tak jak na tym filmiku co mi wysłałeś link. Reset udało się zrobić :-) Teraz pytanie. Jak kupie nowe klocki i czujnik to po wymianie tego mogę spokojnie znowu zrobić reset czy lepiej już nie? Żeby znowu czegoś nie zepsux6- E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Ok, może spróbuję zanim nie przyjdzie czujnik ; ) Czym najlepiej go wyciągnąć?- E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Chociaż przy okazji wyczyściłem i psiknąłem WD-40. Ok, więc nie mam co kombinować tylko zamówić ten czujnik od klocków i powinno bez problemu usunąć błąd? Czy jak będę wymieniał go to na coś muszę uwazać żeby znowu cos nie zepsuć?- E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Czyli od ABS kostka ma kolor srebrny a czujnik zuzycia klocków biały? : )) Więc niepotrzebnie dzisiaj ABS rozłączałem ;/ Mam nadzieję, że nic się nie stało. Ale żeby była jasność to ten czujnik biały też rozłączyłem - Radio professional vs business
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.