Treść opublikowana przez miodek89
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
A tak z ciekawości. Tych czujników to nie ma 4? Bo z przodu tak jak pisałem po prawej stronie (pasażera) była jedna wtyczka a po lewej (kierowcy) miałem dwie wtyczki. A tutaj na filmiku gość z tyłu też wymienia czujnik : To jak to jest? :)
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Dzięki :) Przy klockach jak się wymienia ten czujnik? On tam jest jakoś wciskany czy jak? Jak wymienię czujnik to tylko zostaje mi RESET na desce?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Taki czujnik może być? http://www.motostacja.com/p/2645/26735/meyle-czujnik-zuzycia-klockow-p-bmw-e81-e87-e90-3-e90-bmw-katalog-osobowy.html Czy możeepsza firma TRW?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Po prawej stronie przód jest jedną wtyczka a lewa strona są dwie wtyczki. Która to na przód która na tył?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Druciarstwa nie chce robić. Ile takie dwa czujniki kosztują? A czemu inpa itd nie wykasuje tego?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Teraz wiem, ale to był mój błąd.. To co takiego w tym czujniku się zepsuło że muszę nowy kupić?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Dziwne. Ze było ok i zrobiłem niechcący reset i trzeba będzie czujnik wymieniać..
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Wszystko wygląda ładnie. Do tej pory wszystko było ok, ale przez przypadek zrobiłem reset zamiast oleju i tak się narobiło.. Inpa nie da rady usunąć tego błędu?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Ok. Zaraz zejdę do auta i spróbuję. Czy jak już próbowałem robić reset to teraz jeszcze raz muszę odpiac czujniki?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Jak próbuję reset zrobić wyskakuje coś takiego...
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Muszę odpiac go zaraz przy klocku czy mogę os drugiej strony przewodu?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
To jest ten długi czujnik końcówka siwa? Odpialem to. Czy przed odpaleniem muszę z obu stron odpiac? I dopiero odpalić samochód?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Czyli nawet podpięcie pod kompa nic nie da? Czy dostanę się do tego czujnika bez podnoszenia auta? Pod blokiem dam radę to zrobić?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
Witam. Dzisiaj kasowslem na desce inspekcje od oleju ale niestety coś źle zrobiłem i zrobiłem reset od informacji klocków. Niestety wyskoczył błąd na idrive.. Mój błąd. Czy pp podłączeniu do komputera można to będzie naprawić usunąć?
-
[E90/1] Kasowanie Inspekcji
Hej, Wyskoczyła mi informacja, że muszę za 2200km wymienić olej. A prawidłowo do wymiany oleju mam ponad 5000km. Mogę sam skasować ta informacje? Pokazuje mi datę że albo za 2200km albo w 2018 roku. Jak zrobię reset to data zostanie czy znowu wskoczy na następny rok?
-
czulosc czujnika swiatel dziennych
Czyli nie ma na to jakiegoś sposobu, żeby mijania włączył jak będzie dość ciemno?
-
czulosc czujnika swiatel dziennych
Dzisiaj u mnie już mijania włączył koło 18 już.. A jeszcze było dość widno..
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
U mnie dokładnie tak samo
-
E90 Dołożenie tempomatu
26 października
-
E90 Dołożenie tempomatu
Mogę podesłać zdjęcie zegarów jeśli to pomoże
-
E90 Dołożenie tempomatu
W każdej E91 można zakodowac żeby pokazywalo prędkość?
-
E90 Dołożenie tempomatu
Panowie czy jak się włącza tempomat powinna pokazywać się ustawiona prędkość? Bo u mnie czegoś takiego nie ma.
-
E91 tylna wycieraczka - awaria.
Ja można normalnie odkręcić? Żadnego ściągacza nie będę potrzebował? Bodajże to jest M8?
-
E91 tylna wycieraczka - awaria.
Jakim sposobem można doprowadzić taka śrubę do porządku? Jakiś odrdzewiacz + smar?
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
Jeżeli lewarek pozwala przełączyć tryb bez wciśnięcia przycisku to nic się złego skrzyni nie dzieje?