Treść opublikowana przez miodek89
-
BMW E90 320d 2006 uszkodzony wtrysk
Samochód nie kopci na żaden kolor. Rurę wydechowa mam czystą jak zła. Klapki nie są usunięte. Planowałem to zrobić ale jeśli piszesz, że powinny zostać to ich nie ruszam. Więc najpierw sprawdzić czy to wyciek ropy czy oleju ?
-
Stuki w silniku BMW E90 320D 163 km
Można z tym jeździć czy na już trzeba naprawiać? Jakie są koszty mniej więcej takiej naprawy?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Wtryski aplikacja BTool sprawdza się na rozgrzanym silniku czy nie ma znaczenia?
-
Stuki w silniku BMW E90 320D 163 km
Wracam ponownie z pytaniem. Coś "cyka" z przodu silnika. Film: https://youtu.be/Wzb5vCexdoc Co to może być ?
-
BMW E90 320d 2006 uszkodzony wtrysk
Żeby nie zakładać nowego tematu itd zapytam tutaj. Zauważyłem dzisiaj, że pod jednym wtryskiem jest mokro. Uszczelka do wymiany? Albo się poluzował sam? Jakieś sugestie. Dziękuję za pomoc ;-)
-
"Stuki" przy kręceniu kierownicą
Tutaj mam trochę nalać oleju czy zdjąć ta gumowa osłonę?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
60% na wolnych tzn że nie otwiera? Zepsuty?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Co daje pomiar ciśnienia wstecznego i jakie powinny być wartości prawidłowe na teście
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Panowie takie błędy: A0A9 A0AF A6D1 Gdzie można sprawdzić opis do nich
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
U mnie również ;-) czysty jak łza
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Tylko program. Będzie w btool pokazane czy samemu mam aktywować?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Po czym to można poznać ? Na desce rozdzielczej będzie coś pokazane czy tylko przez program poznam że jest DPF wypalany?
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Panowie u mnie będzie sterownik czy świece do wymiany? Błąd taki pokazuje.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Panowie czy to już trzeba wypalać DPF? Ktoś podpowie?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Oprócz Carly jest jakaś apka która w BMW 2005 rok może zakodować jakieś rzeczy?
-
"Stuki" przy kręceniu kierownicą
Zastanawia mnie stuki są tylko w lewo stronę jak biorę kierownice. W prawo cisza. Od czego zacząć sprawdzanie?
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
Czyli wszystko jest ok? Bo już się przestraszyłem
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Po wpisaniu hasła btool wyskakuje błąd na stronie że nie ma takiego kodu rabatowego. Już nie ma tej promocji?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ma ktoś z Was OBD2 Carista? Jak się sprawuje?
-
"Stuki" przy kręceniu kierownicą
Sprawdzałem tutaj nad pedałami i nie wyczuwam luzów
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
Pytanko Dzisiaj zwróciłem uwagę że jak mam automat na P lub N i czy delikatnie lub mocno puszczę hamulec to słychać stuki w okolicy lewarka. Zobaczcie Coś jest nie tak czy to prawidłowa praca?
-
"Stuki" przy kręceniu kierownicą
Teraz sprawdzałem. Na postoju jak kręcę do oporu w lewo albo w prawo kierownice to nie ma tego stuku. Podczas jazdy tak :-\ Więc raczej nrdyssk czy maglownica odpada?
-
"Stuki" przy kręceniu kierownicą
Jak jadę i kreck się spokojnie kierownicą nic nie stuka. Jedynie jak pisałem, szybciej w zakręt wjadę to w lewo to wtedy. Więc wygląda na to że to nie krzyżak. Maglownica może mieć taki objaw? A może to blokada kierownicy?
-
"Stuki" przy kręceniu kierownicą
Ktoś podpowie? Czy mogą być to zużyte łożyska amortyzatora? Przy skręcie w lewo to słychać ale nie za każdym razem. Jest to pojedynczy taki stuk
-
Poziom płynu do wspomagania jak sprawdzić
Ok, dzięki ;-)