Treść opublikowana przez miodek89
-
Drganie soczewki, lampy
Nawet minimalnie? Gdzie szukać przyczyny? Ktoś podpowie?
-
Drganie soczewki, lampy
Panowie dzisiaj zauważyłem, że jak zamykam maskę to lampy delikatnie "latają"/drżą. Jak ręką poruszam lampą to mogę minimalnie ją poruszać góra-dół. Powinny być przykręcone "na amen" czy ten luz jest dopuszczalny?
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
A ja mogę właśnie wrzucić z N na D bez guzika. To coś nie tak? U mnie wygląda to tak:
-
Bmw e90 330d kilka pytań o automat
Panowie takie pytanie: Jak jedziemy na trybie D to bez wciskania przycisku na lewarku możemy wrzucić N? I to samo dotyczy sytuacji jazdy na trybie R. Dzisiaj zauważyłem to u mnie i nie wiem czy jest wszystko ok czy coś się zepsuło.
-
montaż popielniczki z tyłu
Panowie żeby nie zakładać nowego tematu. Jak się wyciąga ten cały panel, gdzie jest popielniczka i kratki nawiewu w podłokietniku? Jest to tylko na zatrzaskach czy jakieś śruby trzeba odkręcić?
-
czulosc czujnika swiatel dziennych
Ma ustawieniu Slow światła dzienne będą zmieniać się na mijania jak będzie już mocno ciemno..?
-
komendy głosowe
Czy te komendy głosowe aktywuje się lub włącza w menu? U mnie również po wciśnięciu tego przycisku na kierownicy nic się nie dzieje. Jak również przycisk niżej od telefonu
-
czulosc czujnika swiatel dziennych
Jak się ustawi Slow to czujnik zmierzchu będzie bardzo czuły na światło czy odwrotnie?
-
gumowa podstawa pod lewarek
Więc zamówię to ;-) tylko jeszcze interesuje mnie wymiana tej gumy w progu
-
gumowa podstawa pod lewarek
Ok, więc takie "cudo" mi się przyda. Ale ogólnie jak auto oddam do mechanika i ma zwykły podnośnik to też można spokojnie podnieść auto? Najwyżej prędzej te gumy się zniszczą tak? Urywałeś tzn i później nowe zakładałeś?
-
gumowa podstawa pod lewarek
Dzięki wielkie za info ; ) Ciężko to się wymienia? Czy trzeba używać lewarek, który jest ori w bagażniku czy można inny? Pytam, bo posiadam taki podnośnik: https://goo.gl/images/2nEDHC Taka guma będzie pasować? http://allegro.pl/zaslepka-progu-guma-pod-podnosnik-bmw-e90-f10-e87-i6963764734.html
-
gumowa podstawa pod lewarek
Od niedawna posiadam BMW i może zadam głupie pytanie, ale czy ta część to jest właśnie wspomniana przez Was ta gumowa podkładka pod lewarek?? U mnie chyba jest zniszczona? Można to jakoś wymienić?
-
Deska skrzypi
Dzięki :-) już napisałem do niego. A Wy coś podobnego robiliście?
-
Deska skrzypi
Witam. W moim aucie zaczął skrzypiec prawy słupek na dole. Czy ktoś z Was zastosował taka metodę jak w tym filmie? Pomogło/pomoże taki patent?
-
Distance to dest. - kto mi wyjaśnie po co to...
Więc nie pomyśleli o tym. Myślałem, że chociaż jakieś ciemne odcienie można ustawić, żeby w nocy tak nie razilo..
-
E91 tylna wycieraczka - awaria.
Zrobiłem tak jak mówisz. Wycieraczka chodzi delikatnie i nie stuka.
-
E91 tylna wycieraczka - awaria.
Możliwe jest, że to pióro wycieraczki tak halasuje?
-
Tryb "nocny" w ekranie nawigacji - brak automatyki
Ja mam nawigację CCC kolego. Więc pewnie tam troszkę inaczej będzie.?
-
Tryb "nocny" w ekranie nawigacji - brak automatyki
Czy ktoś mi może napisać gdzie w idrive można ustawić tryb nocny?
-
E91 tylna wycieraczka - awaria.
Panowie, Dzisiaj u mnie wycieraczka zaczęła coś dziwnie stukać.. Wraca w prawidłowe położenie, normalnie pracuje ale te stuki. Ktoś podpowie jak to naprawić? Link do filmu:
-
Distance to dest. - kto mi wyjaśnie po co to...
Sprawdziłem. Mogę ustawić od 1km do bodajże 6-7 km ten dystans. PS. Czy w tej nawigacji można ustawić mapę w tryb nocny?
-
Distance to dest. - kto mi wyjaśnie po co to...
Jak widzisz dla mnie nie oczywiste :-) ale dzięki za info. Jutro sprawdzę i dam znać
-
Distance to dest. - kto mi wyjaśnie po co to...
Tzn wchodzę w ten komputer pokładowy i np ustawiam na 5km i cały czas będzie ta liczba czy też będzie mi od niej odliczać ?
-
Stuki w silniku BMW E90 320D 163 km
Dzięki za info. Silnik jest dość głośny gdy np porównam go do Golfa V którego posiadałem.
-
Stuki w silniku BMW E90 320D 163 km
Witam, Panowie od kilku dni posiadam BMW E91 2.0 Automat 163 HP. Nigdy nie miałem styczności z tą marką i nie wiem czy taka praca silnika jest ok czy coś jednak nie. Na wolnych obrotach słychać takie "drrrr" (nie wiem jak to opisać). Możecie zobaczyć filmik? Auto nierozgrzane: https://youtu.be/snIlOPMSLWs Silnik rozgrzany: https://youtu.be/5drcvLSQSWw Pod maską: https://youtu.be/9QBZPITubO0 Pod autem: Z góry dziękuje za info : )