Treść opublikowana przez miodek89
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
To są bezpieczniki z tej kartki numer 5 i 28 ? Jeden ma 5A a drugi 7.5A
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Ja w tej kostce mam tylko 4 przewody i szyberdachu nie mam ;-) po podłączeniu na wszelki sprawdzić sobie te dwa bezpieczniki?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
2005 rok. Bezpiecznik za schowkiem pasażera? Jakby któryś z tych bezpieczników padł to co by nie działało?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Czyli loteria ;-) Te dwa piny z kostki co podałeś prądowe to zasilanie lampki podsufitki tak? Bo zaraz idę to podłączać i mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem. W razie czego który bezpiecznik muszę sprawdzić? Zresztą jakby bezpiecznik padł to nie działałaby lampka dobrze mówię? Bo będę się podłączał do tego grubego brązowego przewodu tzn masy oraz do pinu co podałeś ;-)
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Uf, to dobrze że jej nie obciąłem. Więc teraz jestem spokojny. A z ciekawości. Zjaralby się wideorejeetator czy coś w aucie ?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
A powiedz mi jeszcze jedno. Czy mogę od wideorejtartora obciąć wtyczkę ta od zapalniczki i tylko do tych pinów podłączyć same przewody od ładowarki?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Wziąłem plus z pin 4 a masa z drugiej kostki gdzie idzie jeden tylko przewód w kostce brązowy gruby bo myślałem że to jest masa . Kostka X14287 Muszę zrobić tak jak piszesz. Użyć pinu 3 lub 4 tak? Tam jest plus Z elektryki jestem słaby dlatego wolę zapytać ;-)
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Udało mi się wyjąc lampkę. Ktoś mi podpowie pod który pin mogę wpiąć się z wideorejestarotem?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Szukałem na YT filmów jak to zdjąć ale same są wersje z szyberdachu niestety
-
[E46]Renowacja, odnawianie zużytych plastików wnętrza
Hej. Dzisiaj malował plastiki Boll em. Na jednym elemencie nie wychodzi mi czarny kolor tylko taki niejednolity szary jakby miał plamy.. możliwe że za blisko maluje element?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Dziękuję. Więc wnioskuję jak nie mam szyberdachu nie muszę odkręcać daszków tylko podwadzić np ściągaczami do tapicerki?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Dzięki kolego. Postaram się poszukać jakiegoś sposobu na podłączenie. Czy żeby zdjąć lampkę podsufitki lepiej odkręcić daszki przeciwsłoneczne?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Ale ja nie mam kamery cofania i nie planuję mieć. A myślę o podłączeniu do lampki podsufitki, ponieważ mam mniej ciągnięcia kabla przez auto
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Chciałem do lampki w podsufitce podpiąć go
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Więc plus to ten kabel gdzie jest podłączony do tego bolca?
-
Wideorejestrator - podłączenie zasilania z modułu FZD
Panowie jak obetne końcówkę ładowania ( ta do gniazdka zapalniczki) w wideorejestratorze to obojętnie do którego przewodu dam zasilanie?
-
Niski poziom płynu do spryskiwaczy
Hej. Wczoraj spryskiwacze mgłowe jeszcze świetnie działały. Dzisiaj zamiast mgiełki leciał zwykły taki strumień jak z kranu. Czy mogło się coś zepsuć? Pompka wydaje mi się,że dobrze działa. Naprawione. Przyczyną była dziurę w przewodzie obok rozpórki
-
E90 320d - niski poziom płynu chłodniczego na zimnym silniku
Do usunięcia mój post. Pomyłka
-
Skrzypiące wnętrze
Ten zatrzask kanapy to ta część trzeba zaizolować? https://goo.gl/images/TC2koa
-
Skrzypiące wnętrze
Dzięki za odpowiedź ;-) Czyli roletę zdjąć i tam gdzie ma mocowania można np białym smarem w spray walnąć? Zatrzaski mogę owinąć izolacja materiałowa,powinna zdać egzamin? Jeszcze zauważyłem że jak delikatnie dotkne nawet to skrzypi te "drzwiczk" od apteczki
-
Skrzypiące wnętrze
Hej. U mnie jak jest ciepło na dworze to w bagażniku skrzypią plastiki.. Ktoś się uporał z tym w E91?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Zwykła przedłużka może być np 15 cm?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Na dniach zaczynam od najgorszego dostępu do filtra. Tam jest potrzebny klucz E14 i E18 oraz imbus 5mm oraz klucz 8?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Ta duża nasadka 34 do czego jest potrzebna? Torxy i imbusy to takie standardowy zestaw czy jakieś nietypowe numery?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Pomoże ktoś? :-)