Witam , czy w Waszych beemkach rownież jest tak głośno wewnatrz po przekroczeniu 70 km/h ? Niedawno kupiłem X1 2.0d xdrive z 2014roku ale jestem rozczarowany strasznie tym szumem powietrza we wnetrzu powyzej 70 km /h. Nie wiem czy mam jakąś nieszczelnosc czy to normalne ale jest dosyc glosno i jest to irytujace nie mowiac juz o wiekszych predkosciach. szumi jakby byla szyba uchylona. Czy ktos moze napisac jak to wyglada u Was ? Opony mam zalozone 18 , 225-45 run flat ale nie wydaje mi sie by to byla ich przyczyna.