Witam, Ostatnio w tylnym zderzaku zauważyłem że brakuje zaślepki w kształcie kwadratu. Nie wiem czy komuś się przypodobała czy odleciała w czasie jazdy. https://allegro.pl/bmw-x1-e84-2009-2012-zderzak-tyl-tylny-caly-ladny-i7743258336.html/url] na tym zdjęciu widać te 2 kwadraty możecie mi powiedzieć jak to się nazywa ewentualnie gdzie bym to mógł kupić bo słabo to wygląda.
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.