Skocz do zawartości

Czub1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czub1

  1. Czub1 odpowiedział(a) na ememensik temat w E60, E61
    Do odmy zaglądałes?
  2. Czub1 odpowiedział(a) na kamilsyga19 temat w E60, E61
    Czemu zamawiasz nowy termostat miałeś go sprawdzić :duh:. Da się sprawdzić temp z ukrytego menu poczytaj forum.
  3. Odświeże temat no nie znalazłem jasnej odpowiedzi. Mam radio business z navigacja rok 2004 czy jestem w stanie ncs aktywować mp3?
  4. Czub1 odpowiedział(a) na kamilsyga19 temat w E60, E61
    A najważniejsze to zmień mechanika. W/w naprawy mogłeś spokojnie sam przeprowadzić, oszczędzając jakieś 22 tys :duh:
  5. Czub1 odpowiedział(a) na kamilsyga19 temat w E60, E61
    Moim zdaniem termostaty... Przedtem pewnie one odpowiadały za takie spalenie. Teraz może być tak samo, gdybyś poczytał forum to byś wiedział że montujemy główny termostat ori bmw. Sprawdź ile się nagrzewa i jaka temperaturę osiąga. Zrób diagnostykę kompem, takie spalanie może sonda też powodować. Sprawdź korekty wtryskow, ponieważ wymiana uszczelek nie naprawi lejacego wtrysku.
  6. W każdym aucie za filtrem kabinowym musi być parownik. W jednym aucie jest odrazu w drugim trochę głębiej...
  7. Nie musi być widać na pewno na końcu kanału jest parownik. Środek wurth ma długi aplikator wciśnij do końca i ogień tylko nie włączaj nawiewu niech tam trochę podziała. ASO ma zapewne maszynke do ozoniwania która powinna być na zwykłej myjni. Koszt ozoniwania na takiej myjni to 15zl wkładasz rurkę przez szybę puszczasz klime na zamkniętym obwodzie i tyle.
  8. Ile masz popiołu? Jakie korekty wtryskow na ciepłym?
  9. Objawów niestety może być dużo. Najlepiej podpiąć pod kompa.
  10. Ściągnij wąż podciśnieniowy z egr i wkręc w niego jakąś śrubę tak żeby go zaślepic przejedz się kawałek jeżeli będzie poprawa będziesz miał winowajce.
  11. Nie rozumie twojego pytania ani tego filmu. Jeżeli dodajesz delikatnie gazu to silnik będzie wchodził na obroty jeżeli dasz gaz w podłogę powinien redukować...
  12. Et 20 jest zalecana do e60. Zle amory :(
  13. Ale jak długo kolektora nie zrzucales to warto zobaczysz jaki syf... Ja moczylem swój dwa dni w ropie i później pojechałem na myjnie. Po myciu bylem cały czarny jak górnik :)
  14. Pierburg o ile się nie mylę szedł na pierwszy montaż.
  15. Witam odświeże temat znajomy ma problem podczas odpalania dobiega dziwny dźwięk jakby z gory silnika takie grzechotanie przez 2 sec po czym silnik pracuje normalnie. Tyko na zimnym silniku to występuje macie jakieś pomysły czy do będzie coś z rozrządem?
  16. Jeżeli nie są uszkodzone to nie będzie zadnego problemu z założeniem.
  17. Do wymiany lub zostawić wężyk zaslepiony no ale to już druciarstwo :)
  18. A jak wbijasz wsteczny światła się zapalają?
  19. Bo w żadne kratki się nie psika tylko prosto na parownik.
  20. Musisz szukać pod spodem na wysokości deski rozdzielczej będzie otwór. Oprócz tego ja w e61 demontowalem filtry kabinowe i za nimi w głębi widać parownik ale jak jest w F to nie wiem.
  21. Heh tak właśnie myslalem :)
  22. Szok że dalej kradną takie roczniki...
  23. Kolektor demontuj wraz z egr i porządnie wyczyść obie te części. Możliwe że wina nie leży w elektrozaworze tylko egr zatkał syf.
  24. Takową posiadam. Warte są te mapy zachodu, chodzi mi głównie o Polskę?
  25. Może by się dało tak jak ze sterownikiem świec aczkolwiek trzeba mieć zwinne paluszki. Demontaż kolektora nie powinien zająć więcej niż dwie godziny, youtube napewno pomoże.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.