Treść opublikowana przez Czub1
-
E60 535D 04' - "Brak dołu"
Do odmy zaglądałes?
-
530D wysokie spalanie
Czemu zamawiasz nowy termostat miałeś go sprawdzić :duh:. Da się sprawdzić temp z ukrytego menu poczytaj forum.
-
Radio Business - czy bedzie odtwarzalo mp3?
Odświeże temat no nie znalazłem jasnej odpowiedzi. Mam radio business z navigacja rok 2004 czy jestem w stanie ncs aktywować mp3?
-
530D wysokie spalanie
A najważniejsze to zmień mechanika. W/w naprawy mogłeś spokojnie sam przeprowadzić, oszczędzając jakieś 22 tys :duh:
-
530D wysokie spalanie
Moim zdaniem termostaty... Przedtem pewnie one odpowiadały za takie spalenie. Teraz może być tak samo, gdybyś poczytał forum to byś wiedział że montujemy główny termostat ori bmw. Sprawdź ile się nagrzewa i jaka temperaturę osiąga. Zrób diagnostykę kompem, takie spalanie może sonda też powodować. Sprawdź korekty wtryskow, ponieważ wymiana uszczelek nie naprawi lejacego wtrysku.
-
Dezynfekcja klimatyzacji
W każdym aucie za filtrem kabinowym musi być parownik. W jednym aucie jest odrazu w drugim trochę głębiej...
-
Dezynfekcja klimatyzacji
Nie musi być widać na pewno na końcu kanału jest parownik. Środek wurth ma długi aplikator wciśnij do końca i ogień tylko nie włączaj nawiewu niech tam trochę podziała. ASO ma zapewne maszynke do ozoniwania która powinna być na zwykłej myjni. Koszt ozoniwania na takiej myjni to 15zl wkładasz rurkę przez szybę puszczasz klime na zamkniętym obwodzie i tyle.
-
e61 530d 218KM Częste wypalanie Dpf-u
Ile masz popiołu? Jakie korekty wtryskow na ciepłym?
-
e61 530d 218KM Częste wypalanie Dpf-u
Objawów niestety może być dużo. Najlepiej podpiąć pod kompa.
-
525D M57D25 - Brak mocy do około 2000-2300 obr/min (bledy)
Ściągnij wąż podciśnieniowy z egr i wkręc w niego jakąś śrubę tak żeby go zaślepic przejedz się kawałek jeżeli będzie poprawa będziesz miał winowajce.
-
E61 530d prawidłowe działanie skrzyni
Nie rozumie twojego pytania ani tego filmu. Jeżeli dodajesz delikatnie gazu to silnik będzie wchodził na obroty jeżeli dasz gaz w podłogę powinien redukować...
-
Felga, opona ociera o amortyzator
Et 20 jest zalecana do e60. Zle amory :(
-
Grzechotanie w silniku 3.0d z okolicy kolektora dolotowego
Ale jak długo kolektora nie zrzucales to warto zobaczysz jaki syf... Ja moczylem swój dwa dni w ropie i później pojechałem na myjnie. Po myciu bylem cały czarny jak górnik :)
-
Grzechotanie w silniku 3.0d z okolicy kolektora dolotowego
Pierburg o ile się nie mylę szedł na pierwszy montaż.
-
E46 318i Dziwny dźwięk przy odpalaniu
Witam odświeże temat znajomy ma problem podczas odpalania dobiega dziwny dźwięk jakby z gory silnika takie grzechotanie przez 2 sec po czym silnik pracuje normalnie. Tyko na zimnym silniku to występuje macie jakieś pomysły czy do będzie coś z rozrządem?
-
Zmiana na m-pakiet częściowa ?
Jeżeli nie są uszkodzone to nie będzie zadnego problemu z założeniem.
-
Grzechotanie w silniku 3.0d z okolicy kolektora dolotowego
Do wymiany lub zostawić wężyk zaslepiony no ale to już druciarstwo :)
-
PDC brak dzwieku z tylnych czujnikow
A jak wbijasz wsteczny światła się zapalają?
-
Dezynfekcja klimatyzacji
Bo w żadne kratki się nie psika tylko prosto na parownik.
-
Dezynfekcja klimatyzacji
Musisz szukać pod spodem na wysokości deski rozdzielczej będzie otwór. Oprócz tego ja w e61 demontowalem filtry kabinowe i za nimi w głębi widać parownik ale jak jest w F to nie wiem.
-
BMW Roadmap Europe Business 2018
Heh tak właśnie myslalem :)
-
E60 530d próba kradzieży , szkody
Szok że dalej kradną takie roczniki...
-
E60 - Elektrozawór EGR/TURBO
Kolektor demontuj wraz z egr i porządnie wyczyść obie te części. Możliwe że wina nie leży w elektrozaworze tylko egr zatkał syf.
-
BMW Roadmap Europe Business 2018
Takową posiadam. Warte są te mapy zachodu, chodzi mi głównie o Polskę?
-
E60 - Elektrozawór EGR/TURBO
Może by się dało tak jak ze sterownikiem świec aczkolwiek trzeba mieć zwinne paluszki. Demontaż kolektora nie powinien zająć więcej niż dwie godziny, youtube napewno pomoże.