Skocz do zawartości

Czub1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czub1

  1. Panowie 360 tys to i tak ładnie przejechała jak na Alu blok. Dla mnie 200tys to już magiczna granica. Wiadomo niektórzy jeżdżą bo myślą że nic nie słychać a później jest płacz. Nie ryzykowałbym nawet jeżeli bym miał pewna historie i serwisy co 10tys km. Wiem wiem zaraz właściciele m57n2 mnie zlinczują ale fakty sa jakie są.... Jest to kwestia czasu jeden przejedzie więcej a drugi mniej. A teraz nie dość że trzeba kupić silnik niewiadomego pochodzenia to i tak ten rozrząd będziesz musiał wymienić... Takze ryzyko się nie opłaca bo wymiana rozrządu to nie jest kosmos cenowy tu jeszcze łańcuch jest z przodu silnika. Dlatego madseason dziwię się Tobie że dalej czekasz.... A sam już 10tki postów widziałeś z zerwanym łańcuchem jak nie setki.
  2. Ten bing to bajarz i forumowy troll nie ma sensu wchodzić z dzieckiem w dyskusje :D. Z jego wypocin wynika że kompletnie na tych autach się nie zna, a tym bardziej na kupowaniu a o doradzaniu już nie wspomnę. Bo kolega mu powiedział..... :mrgreen:.
  3. Czub1 odpowiedział(a) na bicker temat w E60, E61
    Trzeba kodować, dociągnąć przewody z modułu szm.
  4. Czub1 odpowiedział(a) na bicker temat w E60, E61
    O sory teraz dobrze https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=306404
  5. Czub1 odpowiedział(a) na bicker temat w E60, E61
    Mam link bo kopiowałem go komuś ale pisze ze temat ie istnieje. https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic ... 3&t=306404
  6. Czub1 odpowiedział(a) na bicker temat w E60, E61
    Ogólnie to temat gdzie wszystko było opisane wyparował... Speed możesz coś poradzić, jakoś go przywrócić?
  7. Już auto odebrałem tylko sprawdzili połączenia i wszystko jest w porządku. A przy oczekiwaniu na kable powinni dać auto zastępcze.
  8. Ja dziś auto zostawiłem do sprawdzenia, czekam na odpowiedz i mam pytanie czy jeżeli przewód będzie nadawał się do wymiany należy mi się auto zastępcze?
  9. Czub1 odpowiedział(a) na Czub1 temat w X3 (E83)
    Dzięki. Przestanie padać to będę sprawdzał i dam znać.
  10. Mam wrazenie że myślisz że spolszczenie polega na odchaczeniu w menu j. Polskiego. To nie jest takie proste trzeba mieć NCS, interfejs i potrafić się nim obsługiwać i płytkę o której pisał kolega wyżej.
  11. Czub1 odpowiedział(a) na Czub1 temat w X3 (E83)
    Wk09895 tu masz vin. Ogólnie jak autko postoji to błędy same znikają z deski i z kompa... Ale tylko wyjadę i zaraz zaś problem powraca. Dodam jeszcze że mam takie same problemy z komunikacją ze sterownikiem świec pisałem o tym w innym temacie może jest to powiązane...
  12. Czub1 odpowiedział(a) na Czub1 temat w X3 (E83)
    Ok dzięki
  13. Czub1 odpowiedział(a) na Czub1 temat w X3 (E83)
    A sterownik za pompa abs jak się nazywa? Byłem przekonany że to właśnie dsc....
  14. Czub1 odpowiedział(a) na Czub1 temat w X3 (E83)
    Jest tu w ogóle ktoś w tym dziale?
  15. Odkopię temat ista pokazuje następujące błędy 004A74 LIN/BSD komunikat świec żarowych 004A79 004A7E opisy takie jak przy pierwszym błędzie. Oznacza to że sterownik do wymiany?
  16. Czub1 opublikował(a) temat w X3 (E83)
    Witam mam problem z dsc mianowicie ista wywala błąd S0048 komunikacja niemożliwa z dsc 000A1 MRS: błąd komunikatu z dsc 000A3 MRS: błąd komunikatu z dsc Błędów nie da się skasować, wszystko wskazuje na awarie sterownika i moje pytanie czy napewno i gdzie go znajdę.
  17. To już napewno nie te 3l diesle co kiedyś. Bmw postarało się żeby i na tym silniku zarabiać na serwisie. Łańcuch od "dupy" strony wytrzymujące 200k, obracające się panewki, turbiny dużo mniej trwalsze itd itd.
  18. To chyba ty tak tego pytania używasz... Jest to dział w którym cena nawet powinna być jawna i nie trzeba było o nią pytać. Takze jak nie masz nic do wniesienia do tematu to nie pisz bo wszystkie twoje odpowiedzi w tym dziale w niczym nie pomagają a obserwuję je od dawna...
  19. Auto to zagadka oklejone folia widać że profesjonalnie konstrukcja cała nie wiem co pod folia... Ojciec mówił że auto jego sąsiada od nowości. Jeździ dobrze 17k chce podobno tyle zaplacil kilka miesiecy nią jeździ . To chyba okazja? Dziwi mnie ten remont skrzyni, podobno oleju nie wymieniał i się wysypała, ale jak naprawiona?... Szkoda wiadomo na jaką kwotę? Udało mi się jeszcze na koniec dnia dodzwonić do dilera potwierdził ze była kupiona w pl w tym własnie salonie ale jak chce serwisy itd muszę podjechać z dowodem. Jestem umuwiony na wtorek
  20. Witam mój ojciec kupił to auto od pierwszego właściciela salon polska od "znajomego". Chcę to auto odkupić chodź jest kilka niewiadomych. Możecie coś podpowiedzieć czy były jakieś szkody czy to rzeczywiście salon polska. Auto nie jest wystawione cena jest śmieszna, są faktury na rozrząd, o dziwo na skrzynie biegów na 11k pln a siedzi tam niby pancerny zf. Podpiolem kompa sa błędy ale, nic z czym bym sobie nie poradził.
  21. Przelotu ma chyba gruubbbo. Ile dałeś jaki przebieg? Kilka postów niżej jest ciekawa e39.
  22. Dzięki jestem właśnie przed wymiana a kilka lat temu robiłem to właśnie tradycyjnie.
  23. Mógłbyś to sprecyzować? Posiadam iste nie widziałem takiej opcji.
  24. Na ciepłym nic nie dymi, ani zaraz po odpaleniu jak stoi na jalowym. Dopiero jak zacznę jechać dodam trochę gazu to widzę w lusterku biały dym i trwa to max 10-15sec... Myślałem o turbinie ale brałaby olej a mi nic nie bierze i działa normalnie. Pewnie to ta para....
  25. Witam zauważyłem problem z dymieniem na bialo na zimnym silniku przy minusowych temperaturach. Błędów od silnika nie mam oprócz sondy. Dymi dosłownie przez chwilę czy to będzie para? Dodam że auto jeździ normalnie nic nie trzęsie nie ubywa ani oleju ani plynu. Mam wrażenie że pali więcej od niedawna czy problemem mogą być wtryski?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.