Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Pytanko o kodzik ( chce kupić radio na all.. nie ma kodu ??
zobacz tu...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32159&highlight=.. :hand:
-
330d - wgranie wirusa - z jaką skrzynią??
popytaj tu...http://www.upsolute.pl/auto-tuning.html?k=bmw
-
Pytanko o kodzik ( chce kupić radio na all.. nie ma kodu ??
szukaj bylo ...u gory jest opcja szukaj :reading2:
-
Słabo świecąca kontrolka ładowania - problemy z alternatorem
kazdy ma regulator napiecia...niektore maja chowane za obudowa...ty chyba wcale nie ogladales alternatora :?: podjedz do elektryka to ci pomorze :cool2:
-
Pompki paliwa w E39 z silnikiem-pytanie do posiadaczy diesli
zobacz tu..wpisz ostatnie 7 cyfr/liter VIN i bedziesz wiedzal czy masz 1 czy 2..http://bmwfans.info/original/..
-
Zbiorniczek spryskiwaczy BMW E39 99r.
moze nie jest pekniete...jak masz kombi to tam sa 2 pomki i gumowe zaslepki i wezyki...moze tam leci...chyba ze dolem gdzies przywaliles...co do kleju to najlepszy poxipol nie poxilina :mrgreen:
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
f33m przejzalem jeszcze raz temat i mi sie wydaje ze sie mylisz bo to twoj kolega zaczal podpuszczac i go nie bron bo nikt nie ma wam za zle ze wyjechaliscie za lepszym chlebem :clap:
-
Kujawsko-pomorskie
tu jest dobry od gazu...polecam.http://www.autoeko.pl/..facet naprawde ma pojecie :cool2:
-
włączanie webasto
poczytaj.. :reading2: tu..http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63315&highlight=.. i uzyj opcji szukaj a znajdziesz...duzo tematow na ten temat :duh:
-
e39 komunikaty po włosku pomocy
poszukaj na forum duzo tego bylo.. :reading2: uzyj opji szukaj.. :duh:
-
upływ prądu ciąg dalszy pomóżcie !!! Przekaźnik
na obudowie zewnetrznej od srodka nie ma zaznaczonych przekaznikow :?:
-
jak rozebrac zegary w E46 coupe 2001r.
jak nie widac zadnych zatrzaskow...to jest prawdopodobnie wklejona :duh:
-
Zbiorniczek spryskiwaczy BMW E39 99r.
prawe przednie nadkole...musisz zdjac kolo i plastykowa oslone... :reading2:
-
trzt piknięcia podczas jazdy... hmm... co to może być...?
:reading2: :reading2: :reading2:
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
twoje podejscie do sprawy jest fatalne...nie oceniaj ludzi po ilosci postow...ja mialem samochody to ty jeszcze w planie nie byles :mrgreen: co do samochodu to nie wciskaj kitu o turbinie i innych czesciach ze zmieniles profilaktycznie...w takie cuda nie wierze :norty: co do ksenonow to powinni zabrac ci dowod rej.bo kazdy ksenon powinien miec spryskiwacz tymbardziej orginal...wciskasz kit i nic wiecej :mrgreen: ..PA
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
kolego vtec81 czy mozesz podac przyczyne wymiany tyle czesci przy silniku po przejechaniu tak malo km. co podajesz :?: bo mi sie nie chce wierzyc ze przy 160tys.padla turbina i inne rzeczy :norty: tym opisem raczej straszysz ludzi niz zachwalasz...piszeszesz ze masz org.ksenony..ale nie widze spryskiwaczy :?: inne rzeczy tez nie zgadzaja sie :mrgreen: jesli nie masz nic do ukrycia to powinnes to opisac a nie likwydowac tematu co sam zaczoles :norty: co do wypowiedzi dlugas78 to napisalem.... masz racje Cool tu jezdzili syrenkami wyjechali i gerojow zgrywaja...nic dodac nic ujac....szkoda nerwow :jawdrop:
-
raporty spalania BMW i nie tylko
Witam...oto ciekawa stonka....http://www.autocentrum.pl/?FF=307&filtr=1&makeid=2&modelid=60&yearfrom2=1996&yearto2=2004&poj_silnik=7&gfx=_g4&submit.x=18&submit.y=7..
-
Wachacz przedni - czy sworzeń jest wymienny ?
idz do sklepu i porownaj lub hurtowni na czym to polega wymienny/niewymienny....to nie zadne rzezbienie...pisalem wyzej jak nie wierzysz zapraszam...i nie wracajmy do tematu... :mrgreen: :mrgreen:
-
Żarówka od komputera
najlepiej wyciagnij druga i bedziesz mial na wzor... :duh: nie wiem jak ci inaczej wytlumaczyc :?: dlatego ci tlumacze ze sa 2 rodzaje...zalezy od plytki drukowanej...w innych samochodach tak samo jest nie wiem jak w twoim ale sam dales odpowiedz :cool2: w niektotych CPN tez maja..to sa typowe zarowki z oprawkami :duh:
-
Żarówka od komputera
jak masz ta oprawke to wez ze soba...sa 2 rodzaje oprawek...przy jednych styki sa od gory /jak wkladasz oprawke/ w drugich od dolu...i to ta roznica...oprawki i zarowki sa typowe...nie wiem czy mnie zrozumiales,,jak znajde fotki to przesle...nie wiem jakie sa u ciebie bo nie rozbieralem jeszcze :duh:
-
Wachacz przedni - czy sworzeń jest wymienny ?
to ogladaj dalej turbo...jak nie wierzysz przyjedz i ci pokaze...juz nie mam slow na takich niedowiarkow... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: najlepiej zrobisz jak kupisz w ASO orginaly i dobrze zaplacisz to na drugi raz zastanowisz sie czy warto bylo sluchac :cry2: :cry2: :cry2: ...portfel i to gruby najlepszym nauczycielem :mrgreen: :mrgreen:
-
Zapowietrza się układ paliwowy w TDS
sprawdz wlasnie oringi przy filtrze..wycieku nie bedzie ale powietrze bedzie zasysac i paliwo sie cofa do zbiornika :duh:
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
jak chcesz posłuchać czegoś na temat jak długas z UK, założył temat o e46, i szybko zapętlił się w swoich szarych komórkach, nie wiedząc w ogóle o czym pisze... w swojej pierwszej odpowiedzi na ten temat byłem całkiem rzeczowy... ale reszty to się czytać nie da. lepiej odpuscić i niech ten temat spadnie na zdecydowanie dalszą pozycję. masz racje :cool2: tu jezdzili syrenkami wyjechali i gerojow zgrywaja :mrgreen: :mrgreen:
-
Tanie Gazowe pytanie ?!
maja drozej ni ja zakladalem ...u tego goscia...http://www.autoeko.pl/?a=2..zaplacilem 4200zl. a zobacz ceny co tobie proponowali...Silniki 5 - 6 cylindrowe (BRC Sequent 56) od 4000 zł. ...plus ..Zawór tankowania pod klapką wlewu benzyny 100 zł. Pokrowiec na koło zapasowe 45 zł... Flashlube (system dodatkowego smarowania zaworów) 300 zł...policz ile razem...tobie proponowali wielopunktowy prawdopodobnie...co juz zabytek :duh:
-
Tanie Gazowe pytanie ?!
za chiny nie wychodzi ta cena....http://www.abart.com.pl/index.php?d=9..chyba ze BRC junior...to o czym mowic :?: